Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Canon HF11 nebo HF200

vpx (24)|1.6.2010 14:46
Ahoj,
chci se zeptat, která koupě bude lepší. Chtěl bych to na natáčení indoor/outdoor 1:1.
HF11 ma integrovanou paměť, lepší lowlight díky většímu čipu, něco je zase lepší na HF200.
HF11 se mi podaří koupit levněji, než HF200 s kartou.
Předem díky za rady, popř. ukázková videa. Něco jsem shlédl už na vimeu.
jokofil (5)|13.6.2010 10:41
[quote=vpx;284177]Ahoj,
chci se zeptat, která koupě bude lepší. Chtěl bych to na natáčení indoor/outdoor 1:1.
HF11 ma integrovanou paměť, lepší lowlight díky většímu čipu, něco je zase lepší na HF200.
HF11 se mi podaří koupit levněji, než HF200 s kartou.
Předem díky za rady, popř. ukázková videa. Něco jsem shlédl už na vimeu.[/quote]

Dobrý Den
Nejsem odborník v oboru ale dost často sleduji a čtu recenze a tak osobně bych šel do té HF200. Sám jsem také o ní uvažoval ale nakonec jsem si pořídil dražší Canon HF S200.
V dtest kamera skončila na 3místě a jen kousek před prvním HF S100 a to jen díky slabšímu stabilizátoru a autofokusu. Zajimavá recenze na HF200 je také na videokamery cz. tam jsou i videa atd.
vpx (24)|15.6.2010 09:02
Ahoj,
diky, nakonec jsem koupil HF 200 za docela dobrou cenu + k tomu kartu. Mam akorat jeste dotaz, je mozne, ze se na LCD displeji obraz misty trosku chveje(blika) ? Obzvlast to je nekdy videt okolo ikonek. Neco jako rozblikana zarivka, nebo kdyz pripojim DVD prehravac na starsi televizi a prohlizim na ni fotky.
vpx