Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pomoc - Vantage 1100

Premiumx7100 (12)|28.5.2010 09:26
Zdravím, potřebuji poradit: Vantage 1100 - na LCD tv se mi zobrazují svislé pruhy - rozklad barev asi 5mm. Intenzita je různá jednak od množství tmavých scén a také od přijímané stanice. Obzvlášť je to patrné na Nova Tv. Navíc nejdou vůbec Hd programy - podotýkám že jsem vyměnil kabely, naladění je také správné. Funguje jen zvuk. LCD tv funguje dobře, odzkoušeno přes jiný sat. Nevím si rady. Stejné i s jinými firmwary, tovární nastavení také nepomáhá. Poslední možnost: přijímací soustava - odzkouším dnes.
Měl někdo podobný problém?
geronimoh (2327)|31.5.2010 17:49
Jednou se mi stalo, že mi na Vantage HD-8000S nešel obraz (jestli šel zvuk už nevím) u HD programů, zatímco SD programy šly. Stačilo nahrát znovu firmware a vše bylo O.K. Zkusil jsi "reset" vypnutím síťovým vypínačem nebo vytažením ze zásuvky? Jinak mě napadá ještě špatné "video nastavení" v přijímači. Jak máš TV-STB propojeno ? Zkusil jsi jiný kabel?
jarino1978 (8045)|31.5.2010 19:12
ako máš nastavený STB a akú kabeláž používaš ?
Premiumx7100 (12)|1.6.2010 11:04
Veškeré metody obnovy nových softů, restartů, výměny kabeláží jak HDMI kabelu tak i scartu jsem provedl, stále nic. Vyzkoušeno na jiné soustavě napájení signálem, na jiné TV.
Nastavení video jsem také měnil. Nyní Pal, 1080i, RGB, RGB. Jen drobná poznámka: Menu se zobrazuje naprosto precizně. Sat zasílám na reklamaci - tak uvidím. Moc díky za ochotu věnovat se mému problému - "geronimoh, jarino1978".