Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Sony Vegas 9.0pro - nejde renderovat

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Zdravím. 10 hodin jsem strávil nad tvorbou videa do školy (projekt o elektrárnách), radostně jsem ho dokončil, chtěl ho zrenderovat do wmv., ale nejde to. Approximate time left stále jen prodlužuje čas, kdy by mělo být video zrenderováno, ale nic se nerenderuje. (i po hodině 0%). Zkoušel jsem tedy jiné formáty a kodeky. Když otevřu úplně nový proj. tak to jde. Zkoušel jsem taky renderovat jen kousek (3 sekundy), ale ani to nešlo. Prosím poraďte v čem by mohl být zakopaný pes. Nemám už moc času, v pondělí jej musím odevzdat. Je dlouhé necelých 22 minut, šablona NTSC DV 720x480
    Naposledy upraveno uživatelem Suprak: 21-05-2010 v 18:10 Důvod: Intel C2D E7200 @ 2.53GHz | Intel Topsfield BLKDP43TF - Intel P43 | 2x1GB 667MHz Kingston | Sapphire ATI HD 5750 | Seagate Ba
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas Avatar uživatele Nostradam
    Registrace
    May 2005

Je to již pozdě, ale mohl jsi exportovat do stejného formátu, jako je zdroj (píšeš, že jsi zkusil pro export jiné formáty, ale nepíšeš už, jestli to šlo nebo ne). V daném případě podle tvého zdroje do NTSC 720x480 (mohl bys zkusit jen třeba 1 minutu), pak hotový soubor načíst do nového projektu ve Vegasu a exportovat do WMV. Otázka taky zní, jak složitý máš projekt, protože pokud jsi na klipy použil XXX filtrů, pak je záhul zejména na procesor a render může trvat i 2 dny. Tato možnost je ale podle všeho méně pravděpodobná. Jak jsi nastavil WMV pro export (jakou šablonu)? A odkud máš zdroj v NTSC?
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Sony Vegas - nejde zvuk
    Od dejvidd v sekci Editace videa
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 01-05-2011, 10:35
  2. AVCHD do čeho renderovat
    Od Polik v sekci Mastering
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-08-2009, 22:12
  3. Sony Vegas - chcem renderovať do MKV
    Od MarekD v sekci Editace videa