Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

projektor pro 720p filmy: Acer H5350 vs. H5360

theo2 (119)|12.5.2010 19:13
Zdá se, že už v mým hledáčku uvízli poslední dva finalisti, bohužel jsem nikde nenašel žádný přímý srovnání. Přikláním se spíš k novějšímu výrobku, ovšem ve zdejší recenzi ho zrovna moc nevychválili... ve Stereu a videu měli jen drobný výhrady k podání 3D, který bych použil spíš jen okrajově. Hlavní pro mě je projekce filmů v 720p jak venku po setmění, tak doma. Má někdo zkušenost s některým z těchto projektorů? Existuje ještě jiná vhodná alternativa pro HD projektor (kromě Benq 600) do 20 kolíků?
Michalda28 (43)|19.5.2010 01:22
Na fóru je recenze na H5350 z r. 2008, viz https://www.tvfreak.cz/recenze-acer-h5350-720p-dlp-projektor/2710-4, ale byl bych pro novější H5360. BenQW600 nechceš, co takhle Epson EH-TW450, ale to je LCD, což bych kvůli tomu "venku po setmění" ještě zvážil. Anebo se vzdát těch 720p, to se ti pak bude krásně vybírat :-)
theo2 (119)|20.5.2010 10:58
Jak to, že jsem na Epson EH-TW450 při svým hledání nenarazil? Moc recenzí jsem u nás na něj nenašel, ale na cizích webech ho docela chválí. Cena je taky dost dobrá, takže tady máme dalšího kandidáta.
theo2 (119)|24.6.2010 10:29
Acery se praly a Epson se smál. Nakonec se mi po přečtení všech možných recenzí (projetory této třídy se v provozu nikde vidět nedají) a porovnání TTD nejvíc zamlouval EPSON EH-TW450, navíc byl v akci s 80" plátnem zdarma, tak jsem do něj šel.
Zatím převažují pozitivní dojmy, hlavně obraz v HD rozlišení je suprovej, ale projektor si umí nečekaně dobře poradit i s SD rozlišením. I když jsem uvažoval s projekcí jen na HD filmy, dvoumetrová úhlopříčka je sledovatelná ze 3,5 metru i při TV vysílání.
Michalda28 (43)|30.6.2010 01:19
Blahopřeju, hlavně ať to vydrží :D
theo2 (119)|1.7.2010 16:38
A já Ti naoplátku děkuju za tip. Na to, co jsem všechno prolezl, jsem tento typ úplně přehlídl.
Když srovnávám s HP DLP projektorem, co jsem měl půjčenej, má výbornej obraz ( barvy + ostrost) bez duhovýho efektu a na EKO je opravdu tichej. Venkovní projekce teď když jsou dlouhý dny a obloha vymetená to chce začínat tak od 20 hod, ale to je srovnatelný s HP DLP (pravda, o rok a půl starší model)
jarda.pigi@seznam.cz (0)|9.7.2010 16:20
Dobrý den,

jmenuji se Jaroslav Plíhal zakoupil jsem od kamaráda projektor Acer H5350 s tím že má nasvíceno 914 hodin.

Po instalaci u mě doma jsem jej několkrát zapnul a vypnul než se mě podařilo zprovoznit vše dle mé představy.

Na konec jsem se rozhodl resetovat hodiny lampy na nulu aby jsem přesně věděl kolik já nasvítím hodin na projektoru.

Od té doby se mě ale při každém zpúštění projektoru napíše hláška: (DOBA ŽIVOTNOSTI LAMPY SE BLÍŽÍ KE KONCI DOPORUČUJEME LAMPU VYMĚNIT)

Chci se zeptat dá se nějakým způsobem přesně zjistit kolik má lampa nasvéceno?
Je možné že kamarád si na lampě nasvítil 2000 hodin po té to resetoval nasvítil dalších 914 a po té mě to nabídl?
jak se dostanu do nastavení projektoru kd eje udáno kolik má projektor nasvíceno?


Děkuji za odpověd s pozdravem Jarda