Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jakou vybava pro nahravani komentaru doma?

bombata (188)|11.4.2010 18:55
Mate tu nekdo zkusenosti s nahravanim komentaru (voiceoveru) v domacich podminkach? Mam dynamicky mikrofon Rode Procaster (citlivost -56 dB, cili dost mala).
1) Jakou externi zvukovku (nebo mikrofoni predzesilovac) byste mi k nemu doporucili? Nejlepe neco pres USB. Zkouel jsem Lexicon Alpha, ale vyslednej zvuk byl dost tichej (tak -25db).
2) co byste doporucili na vytlumeni mistnosti? zkousel jsem tuhle vychytavku, ale neprijde mi, ze by to nejak vyrazne pomohlo (ale asi vim proc - protoze ten muj mikrofon neni resenej tak, aby byl postaven na vysku, cili neni tak hluboko v ty vytluneny krabic, aby to melo ten efekt): Amazon.com: Porta-Booth - Portable Sound Studio: Everything Else
bombata (188)|12.4.2010 14:38
Pripadne pokud nevite o necem, kde si v Praze nechat komentare pravidelne profesionalne nahravat (ne moc draze). Hledal jsem, ale nenasel jsem nic pro ucely drobnych zakazek. Tak treba budete o necem vedet...
píďa_m (716)|20.4.2010 19:13
- záleží jak je místnost "doma" zatlumená
- na externím "usb" předzesilovači, lze nastavit úroveň bez problému.
- nebo kvalitnější zvukovka v PC
- myslím, že na komentář (kde se mluví přímo na mikrofon) je citlivost mikrofonu irelevantní, prioritní je kmit. charakteristika a zatlumení okolo mikrofonu. (... a taky kvalita komentátora).