Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dotaz Samsung LE40C650

jito (999)|12.11.2010 21:30
Ten editor je parádní.:-)-
Dík.
sarkamalic (1)|27.12.2010 11:40
[quote=Rada321;276448]Seřazení televizních programů možné je. Nicméně v návodu to nenajdete a dokonce sám Samsung tvrdí, že to nejde:
http://forums.cnet.com/5208-13973_102-0.html?threadID=331522

Postup je následující:

- nejprve nalaďte kanály pomocí automatického ladění - tím se vám náhodně seřadí podle multiplexů
- pak jděte v menu do Správce kanálů
- modré tlačítko na ovladači je popsané jako "třídění", nicméně toto třídění vám seřadí programy podle abecedy, což je celkem na nic. I Přesto ho teď ale stiskněte.
- teď musíte každému programu přiřadit pořadové číslo, pod kterým ho chcete mít, takže pro každý kanál opakujte tento postup:
1. vybrat ho ve Správci kanálů
2. stisknout tlačítko Tools (vlevo nahoře od křížového ovladače na dálkovém ovladači)
3. vybrat položku Upravit č. kanálu
4. šipkami navolit požadované číslo
5. stisknout Enter (střed křížového ovladače)
- a když máte u všech kanálů čísla nastavená, přichází ten hlavní trik - když teď stisknete ve správci kanálů modré tlačítko JEŠTĚ JEDNOU, změní se jeho chování a už neřadí kanály podle jména, ale podle toho čísla, které jste si nastavil

Postup poměrně komplikovaný a hlavně bohužel nikde nepopsaný.[/quote]


Děkuji, moc mi to pomohlo.
mysuna (2)|5.10.2011 18:54
[quote=Rada321;276448]Seřazení televizních programů možné je. Nicméně v návodu to nenajdete a dokonce sám Samsung tvrdí, že to nejde:
http://forums.cnet.com/5208-13973_102-0.html?threadID=331522

Postup je následující:

- nejprve nalaďte kanály pomocí automatického ladění - tím se vám náhodně seřadí podle multiplexů
- pak jděte v menu do Správce kanálů
- modré tlačítko na ovladači je popsané jako "třídění", nicméně toto třídění vám seřadí programy podle abecedy, což je celkem na nic. I Přesto ho teď ale stiskněte.
- teď musíte každému programu přiřadit pořadové číslo, pod kterým ho chcete mít, takže pro každý kanál opakujte tento postup:
1. vybrat ho ve Správci kanálů
2. stisknout tlačítko Tools (vlevo nahoře od křížového ovladače na dálkovém ovladači)
3. vybrat položku Upravit č. kanálu
4. šipkami navolit požadované číslo
5. stisknout Enter (střed křížového ovladače)
- a když máte u všech kanálů čísla nastavená, přichází ten hlavní trik - když teď stisknete ve správci kanálů modré tlačítko JEŠTĚ JEDNOU, změní se jeho chování a už neřadí kanály podle jména, ale podle toho čísla, které jste si nastavil

Postup poměrně komplikovaný a hlavně bohužel nikde nepopsaný.[/quote]

Ahoj, chci se zeptat jestli tento postup platí i na TV LE40D550. Zkoušela jsem, ale nepochodila jsem. Strašně mi vadí, že si programy nemůžu seřadit. Poradil byste mi? Díky
Scorpion7 (200)|5.10.2011 23:36
Ahoj, chci se zeptat jestli tento postup platí i na TV LE40D550. Zkoušela jsem, ale nepochodila jsem. Strašně mi vadí, že si programy nemůžu seřadit. Poradil byste mi? Díky

Stlač MENU-naroluj šipkou dole na DO na Kanal/daj OK/naroluj šipkou dole na položku-Zoznam Kanálov/stlač OK/.Teraz stlač červené tlč.pokial tam nebude Typ kanálu-TV,potom 1x šipkou doprava na DO.Potom stlač TOOLS/Nástroje/ukáže sa tabulka a šipkou dole na DO navol Upravit číslo kanálu potvrd OK,ukáže sa znovu tabulka a tu pomocou šipky na DO/hore-dole/navol číslo ktoré potrebuješ ku konkrétnemu programu.Daj OK,a ešte raz OK.Takto si zmeníš všetky stanice na konkretne pozície v TV.Po dokončení daj EXIT a máš to.Príklad 1k-CT1,predtím bola a napr na 5k,čiže tu 5-ku si zmeníš na 1-ku.A potom v takom poradí sa Ti budu zobrazovať jednotlivé programi.Držím palce.
mysuna (2)|8.10.2011 06:41
[quote=Scorpion7;370340]Ahoj, chci se zeptat jestli tento postup platí i na TV LE40D550. Zkoušela jsem, ale nepochodila jsem. Strašně mi vadí, že si programy nemůžu seřadit. Poradil byste mi? Díky

Stlač MENU-naroluj šipkou dole na DO na Kanal/daj OK/naroluj šipkou dole na položku-Zoznam Kanálov/stlač OK/.Teraz stlač červené tlč.pokial tam nebude Typ kanálu-TV,potom 1x šipkou doprava na DO.Potom stlač TOOLS/Nástroje/ukáže sa tabulka a šipkou dole na DO navol Upravit číslo kanálu potvrd OK,ukáže sa znovu tabulka a tu pomocou šipky na DO/hore-dole/navol číslo ktoré potrebuješ ku konkrétnemu programu.Daj OK,a ešte raz OK.Takto si zmeníš všetky stanice na konkretne pozície v TV.Po dokončení daj EXIT a máš to.Príklad 1k-CT1,predtím bola a napr na 5k,čiže tu 5-ku si zmeníš na 1-ku.A potom v takom poradí sa Ti budu zobrazovať jednotlivé programi.Držím palce.[/quote]

Ahoj, díky moc za radu. Sice jsem trochu badala, protoze tlacitka i nazvy mam trochu jinak nez popisujes, ale aspon jsi me navedl spravnym smerem a ja uz mam kanaly serazene. Takze si tu TV nakonec nechame :-)
Jeste jednou diky...
Dandak (6)|25.10.2011 20:42
Mám LE46C650 a nově UE32D5500. Na 46-ce vytvořím seznam na USB a 32-ka napíše "Neplatný seznam souborů". Nekompatibilita? Asi ano, ale nečekal jsem ji, proto jsem šel opět do Samsungu.
Je nějaká možnost jak zařídit přenos do té 32-ky již nastaveného seznamu z 46?
bastlir (3245)|25.10.2011 23:01
[quote=Dandak;374069]Mám LE46C650 a nově UE32D5500. Na 46-ce vytvořím seznam na USB a 32-ka napíše "Neplatný seznam souborů". Nekompatibilita? Asi ano, ale nečekal jsem ji, proto jsem šel opět do Samsungu.
Je nějaká možnost jak zařídit přenos do té 32-ky již nastaveného seznamu z 46?[/quote]

No nevím nevím! Aspoň ta má si na flashku ukládá zároveň i některá nastavení TV. Asi bych to neriskoval.
Čučkin (1)|27.11.2011 11:29
Podrobný návod:
1.Po automatickém naladění stanic zmáčknout na ovladači SMART HUB ,najít ikonku Kanál ,tu potvrdit.
2. Objeví se seznam naladěných kanálů .Šipkama na ovladači najet na malou ikonku vpravo nahoře : Režim úprav a tu potvrdit.
3. Označit kanál který chceme přesunout ,šipkama sjedeme dolů na lištu na kolonku :Uprava č. kanálu.
4. Přepsat na požadovanou pozici a potvrdit OK a OK.
Pikobus (84)|27.11.2011 11:42
Mám tip UE37D5520 nevím jestli to je stejný, bádal jsem nad tím jak seřadit kanály dlouho a nakonec se mi to podařilo udělat takhle:
1.Stisknout tlačítko Smart/Hub
2.Dole mezi aplikacemi vybrat aplikaci "Kanál"(Obrázek satelitu a tv obrazů)
3.Stisknout Enter
4.Otevře se nabídka s tv programy. Šipkami označit "Režim úprav"(Vpravo nahoře malá ikonka)
5.Stisknout Enter
6.Označit tv program který chci změnit.
7.Stisknout Enter
8.Šipkami označit "Upravit č. kanálu"
9.Enter
10.Otevře se tabulka kde změníte č. kanálu
11.Stisknout Enter.
Od kroku "6" takhle postupujete pro každý kanál.
tvjimi (1)|26.12.2012 12:46
Ahoj, jen pro doplnění, našel jsem zajímavý návod na třídění TV programů u televizorů Samsung řady C, D a E pomocí software. U těchto modelů je nabídka pro Přenos seznamu kanálů přímo v menu TV. Sám jsem to vyzkoušel, funguje to výborně a ušetří spoustu času.
Více zde: http://www.servis-sirius.cz/trideni-programu-tv-samsung.htm
HOFAK (119)|24.1.2013 18:29
Tak to děkuji mnohokráte za tento prográmek právě setříděno v pc a znovu nasypáno do tv,velmi snadné a schůdné řešení.
ritchi (225)|25.1.2013 15:26
Tento programek je k dispozicii uz niekolko rokov,to len tak na okraj.
tiggy (1)|18.2.2013 19:24
Dobrý den,

mám Samsung 6 řady a potřeboval bych poradit. Mám kabelovou Tv a některé kanály jsou nalazené v analogu a některé v digitálu. Je možné udělat nějaký seznam programů kde budou smíchané analogové a digi programy,tak aby se dalo přepínat jen Ch + a - a ? U digitálních programů lze přiřazovat pozice nebo-li čísla programu,ale u analogu mi jde pouze přiřadit název programu,ale ne číslo programu. :-((((

Moc děkuji za radu
zlaty bulo sicilsky (12)|4.3.2013 10:07
Oficiální editor kanálů od Samsung, bez instalace.
http://www.chip.de/downloads/Samsung-Channel-List-PC-Editor_58513308.html
rooss22 (3)|17.11.2014 15:13
Zdravím,
mám doma problém s mojí TV samsung po nějaké době se mi sama od sebe resetuje a po nějaké době znovu, nebo např. po vložení USB flash se taky někdy resetne ale někdy to funguje celí film v pohodě. Nevíte někdo čím to může být?

[HL]mod KZ[/HL]: přesunuto, nezakládej zbytečně nová témata, pro tuhle TV zde už jsou
KamilZ (10277)|17.11.2014 15:15
[QUOTE=rooss22;499815]celí film[/QUOTE]"celí film" rozhodně v pohodě není (cel[HL]ý[/HL]).

Jestli jsi ji nějak nehackoval, nedrbal se v servisním menu a máš poslední firmware, tak maximálně můžeš zkusit reset TV a použít jinou flash, jinak asi na smetiště. Jestli odešla deska, tak bych to už neopravoval, mimo odešlé stabilizační kondenzátory.
HOFAK (119)|7.12.2014 10:00
Dobrý den
Potřeboval bych seřadit programy na tv Samsung a ten editovací prográmek který jsem používal zhruba před rokem mi přestal fungovat ,může mi někdo poradit v čem to nyní lze dlat,nějaký program na to ?
děkuji