Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG LE40C570 - rady, nastavení, zkušenosti ...

lerby (906)|11.4.2010 15:03
[quote=filda2003;276798]No co už ..,. já nic vracet nebudu. Jsem spokojený :). V našem 2+1 moc pozorovatelů nebude.

Když už jsme u focení mám Vám ještě něco nafotit než vrátím foťák ?
Asi je zbytečné ptát se jestli už někdo kolem tuhle telku má co ? :-D[/quote]

Ja som sa 3 dni rozhodoval ci ju vratim, lebo obraz zpredu ma vyborny.
Ak sa ti chce este fotit, expoziciu treba nastavit tak, aby vysledna fotka zaznamenala co najviac odtienov sedej v tmavsej oblasti, ktora je vzdy najproblemovejsia. Hodim k sebe do albumu zopar testovacich obrazkov, tak ich mozes pripadne pouzit.
lerby (906)|11.4.2010 15:16
V albume mi testovacie obrazce skaredo zmensilo na 1024pixlov :( Tak to davam sem.
filda2003 (28)|11.4.2010 15:41
Ty paterny se nedaj pořádně odfotit :( ... mám jen černobílou a to nic moc :(
Doufám že to má alespoň nějakou vypovídající hodnotu.
P4110067.JPG P4110068.JPG P4110069.JPG P4110070.JPG P4110071.jpg
lerby (906)|11.4.2010 15:46
[quote=filda2003;276813]Ty paterny se nedaj pořádně odfotit :( ... mám jen černobílou a to nic moc :(
Doufám že to má alespoň nějakou vypovídající hodnotu.[/quote]

Volnym okom si videl vsetky odtiene? Interny media player orezava ciernu. Pri prehranani z USB som musel na mojej B650 nastavit jas na 63 a kontrast na 72.
filda2003 (28)|11.4.2010 15:51
Prvních 6 tmavých nevidím, ale potom rozpoznám rozdíl mezi všema.
lerby (906)|11.4.2010 15:55
[quote=filda2003;276819]Prvních 6 tmavých nevidím, ale potom rozpoznám rozdíl mezi všema.[/quote]

Tak sa neboj zdvihnut jas a znizit kontrast tak aby si videl vsetko. Ak mas zrkadlovku, tak skus
nastavit aj pevne vyvazenie bielej. Idealne 6500K.
lerby (906)|11.4.2010 17:20
Pokusil som sa nafotit nieco aj ja na B650 s panelom SQ04. Je to otocene kvoli interferencii ccd matrice fotoaparatu s matricou lcd. Fotene pri uhle 0 a 45 stupnov. Oproti AUO panelom farby iba blednu a nemenia sa.

Na obrazkoch s dievcatami svietia iba okraje tv na obrazku je cierna "cierna"
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
David Lister (405)|11.4.2010 17:27
[quote=lerby;276816]Volnym okom si videl vsetky odtiene? Interny media player orezava ciernu. Pri prehranani z USB som musel na mojej B650 nastavit jas na 63 a kontrast na 72.[/quote]

Mně se zase u interního playeru (po vypnutí všech dynamických funkcí, které jsou pro normální sledování nepoužitelné) zdálo vše moc světlé, jako by byl špatně nastavený rozsah škály odstínů.

Fildo: Pokud nedokážeš rozlišit nejtmavší odstíny - nemáš náhodou zapnutý dynamický kontrast??
lerby (906)|11.4.2010 17:45
[quote=David Lister;276840]Mně se zase u interního playeru (po vypnutí všech dynamických funkcí, které jsou pro normální sledování nepoužitelné) zdálo vše moc světlé, jako by byl špatně nastavený rozsah škály odstínů.
[/quote]

Pozor... pre obrazky zacina cierna od 0 a pri filmoch od 16. Takze filmy budu pri tomto nastaveni svetle.
David Lister (405)|11.4.2010 17:52
[quote=lerby;276841]Pozor... pre obrazky zacina cierna od 0 a pri filmoch od 16. Takze filmy budu pri tomto nastaveni svetle.[/quote]

No právě o tom přece píšu, jako by byl přehrávač souborů nastavený na 0-255 místo 16-235. Nehrál jsem si tím dlouho, ale myslím, že změna nastavení černé v modu "přehrávač" nebyla možná.
lerby (906)|11.4.2010 17:56
[quote=David Lister;276844]No právě o tom přece píšu, jako by byl přehrávač souborů nastavený na 0-255 místo 16-235. Nehrál jsem si tím dlouho, ale myslím, že změna nastavení černé v modu "přehrávač" nebyla možná.[/quote]

Default je player nastaveny na 16-235. Ale ved jasom a kontrastom si to nastavis ako treba. Akurat ze ti bude vsetko okolo obrazku svietit na urovni 16.

EDIT: Na C650 si media player pamatal zvlast nastavenie pre obrazky a zvlast pre filmy. Na mojej B650 je toto nastavenie spolocne.
radim.benek (12)|23.4.2010 09:47
Zajimalo by men jak funguje EPG pres satelitni tuner. Mle jsem puvodne zajem o panasonic G15, ale docetl jsem se ze EPG tam nefungoval spravne. Zobrazil jen informaci o programu, ale uz ne podrobny popis. Jake mas s tim zkusenosti? Nejake fotky by take nebyly spatne ;)
dtomanec (5)|23.4.2010 13:50
Uvažuji o modelu LE C670 ve velikosti 46" nebo 55" zejména kvůli DVB-S tuneru a USB movie. Máte někdo zkušenosti s úhlopříčkou 55"? Budu se na ní dívat z cca 4m. Jako zdroj signálu bude především DVB-S v HD rozlišení, ale ve velké míře i SD rozlišení. Mám trošku strach jestli bude SD na takto velký obrazovce koukatelný. Říkám si, že když na to mám místo a jsem ochoten investovat cca 45t tak ať to stojí za to. Na druhou stranu bych nerad na tom byl hůř než teď, kdy mám 42" Philips HD ready cca 3 roky starý. Jako kompromis by mohl být 46" model. Díval jsem se na ČT1 v SD na 55" v Datartu a bylo to nic moc. Prodavač to komentoval slovy, že to jsou špatný rozvody v obchodě...

Druhý dotaz mám k třídění kanálů. Lze setřídit programy z více družic (typicky astra 19,5°a 23,5°) a třeba pozemního digitálu za sebou v různém pořadí a jednoduše projíždět tlačítkem PROG(+/-) nebo se to musí dá setřídit pouze pro každý satelit a pozemní digitál zvlášť a pak se mezi nima přepínat. Takto to funguje na SONY EX705 a maximálně to lze vylepšit přes skupinu oblíbené.

Moje představa je na začátku setřídit na pozice třeba 1-30 to co chci sledovat jako výběr ze všech družic a DVB-T a pak jenom projížďět PROG(+/-). Žádný přípínání mezi satelitama a DVB-T.

Díky pokud mi někdo odpoví.
filda2003 (28)|26.4.2010 17:52
EPG: EPG je funkční s možností nastavení časovaného sledování (v určitou dobu přepne na nastavený kanál). Při zapnutí TV je EPG prázdné a pro jeho naplnění je potřeba spustit vždy minimálně každý program v rámci jednoho transpondéru. tzn že pokud přepnu na ČT1 tak mi EPG načte zároveň i ČT2, ČT24 a ČTHD ale nic víc. Jakmile přepnu na Nova tak načte i Nova Cinema atd.

DATART: Jestli v datartu mají špatné rozvody tak už je nemají dobré nikde .... právě v těchto obchodech musí mít co největší kvalitu obrazu aby se dobře prodávalo ... jestli se prodavač vymlouvá tak se jen vykrucuje.

TŘÍDĚNÍ: Můžeš třídit z více satelitů najednou .. ale nedáš do toho pozemní.
Máš 3 okruhy oddělených programových okrůhů - anténa (digitál i analog), kabelovka (digitál i analog) a satelit. TZN: mezi satelitama přepínat nebudeš ale na DVB-T musíš přepnout jiný seznam kanálů.
Jinak relativně složitě se seřazujou kanály .. ale jde to :)
steveboss (162)|27.4.2010 09:03
[quote=lerby;276838]Pokusil som sa nafotit nieco aj ja na B650 s panelom SQ04. Je to otocene kvoli interferencii ccd matrice fotoaparatu s matricou lcd. Fotene pri uhle 0 a 45 stupnov. Oproti AUO panelom farby iba blednu a nemenia sa.

Na obrazkoch s dievcatami svietia iba okraje tv na obrazku je cierna "cierna"[/quote]

[quote=filda2003;276813]Ty paterny se nedaj pořádně odfotit :( ... mám jen černobílou a to nic moc :(
Doufám že to má alespoň nějakou vypovídající hodnotu.[/quote]

Ahojte,

v prilohe su testovacie obrazce, ktore pouzivam ja na nastavenie spravneho obrazu...:-)
pratel (13)|28.4.2010 16:24
Ahojte, takisto som v stadiu rozhodovania nakupu novej telky. Bude to dost velky skok z kvalitneho 100Hz Philipsu CRT s perfektnym obrazom z kablovky na velky LCD. Philips pomaly doziva, takze to chce nieco nove. Bohuzial musim konstatovat, ze pokial nie je FullHD TV krmene HD signalom obraz oproti 12 rocnej CRT katastrofa. Pozorovaciu vzdialenost si mozem prisposobit v obyvaku od 3,6 az na 4,35m.

Na tieto vzdialenosti mi pripadala idealna 50˝ obrazovka. Nakoniec som od vybrateho Sam PS50C7000 ustupil kvoli udajnym nevyhodam plaziem. Momentalne sa rozhodujem medzi C630, C650 a C670, bud v 46˝ alebo v 55˝. Tiez som trochu vyplaseny z nazorov niektorych cerstvych majitelov co tvrdia, ze panely im piskaju. Ako hlavny zdroj signalu by mal byt Skylink. Z toho vyvstava niekolko problemikov:

Zobrat C670 s vyhodou jedneho ovladaca, ale bez moznosti nahravania, alebo C630/C650 + linux HDTV Satreceiver s nahravanim?

Robi sa konecny SD upscaling v TV alebo v receivery, co je kvalitnejsie?

Ako C670 upscaluje SD programy so Skylinku, neseka sa, je obraz porovnatelny s upscalovanym DVD?

Kolko TV trva prepinanie medzi jednotlivymi kanalmi?

Je schopny prepinat medzi 2 druzicami?

Tiez neviem ci by upscalovany SD signal nebol uz trochu silna kava na 55˝ paneli? Naopak musim povedat, ze v predajni som si z mojho USB kluca pozrel na Sam LE52B750 DivX nejakych 640x300 a bol som dost prekvapeny z celkom pekneho obrazu.

Dakujem za odpovede a uvital by som nejake foto upscalovaneho obrazu.
adlib (71)|28.4.2010 16:42
Já vlastním 40c670 a mám ji na 3 metry, 46 by na tuto vzdálenost už byla opravdu velká. Přepínání satelitních kanálů Skylink je naprosto v pohodě, předtím jsem měl Arivu 200 HD a je to zhruba stejné. Problém je pouze u kódovaných kanálů v HD, kdy to trvá cca 4-5 sec., ale to může být použitým modulem(mám starší verzi software). Upscalink z SD je různý. Záleží na zdroji, někdy je obraz naprosto krásný a někdy se na to nedá dívát, ale určitě záleží jak kvalitní je obraz v originále a jestli je půvosní obraz 16:9, páč když to upscaluje ze 4:3 na 16:9 tak je tam samozřejmě mírná deformace. V podstatě se nejedná o upscaling, ale pouze o roztažení obrazu na celou obrazovku. Ale jinak můžu říct, že pokud má televize pořádný vstupní zdroj, tak je obraz nádherný. Přepínání družic funguje naprosto standardně jako u normálního saťáku.
steveboss (162)|29.4.2010 08:13
[quote=pratel;279340]Ahojte, takisto som v stadiu rozhodovania nakupu novej telky. Bude to dost velky skok z kvalitneho 100Hz Philipsu CRT s perfektnym obrazom z kablovky na velky LCD. Philips pomaly doziva, takze to chce nieco nove. Bohuzial musim konstatovat, ze pokial nie je FullHD TV krmene HD signalom obraz oproti 12 rocnej CRT katastrofa.[/quote]

Tak to sa mylis, ja som mal predtym 12rocny 100Hz Philips, presiel som na 37" Samsung a kvalita aj pri SD signali isla rapidne hore :-)

[quote]Momentalne sa rozhodujem medzi C630, C650 a C670, bud v 46˝ alebo v 55˝. [/quote]
Staci ti C630/650 a 46". To, co oficialne odporucaju vyrobcovia TV, toho sa nedrz, je to kvoli tomu, aby sa im predavali vacsie obrazovky. :-) Vzdialenost si vypocitaj: uhlopriecka v cm x 3, t.j. 117 x 3 = 351 cm.[/QUOTE]

[quote]Zobrat C670 s vyhodou jedneho ovladaca, ale bez moznosti nahravania, alebo C630/C650 + linux HDTV Satreceiver s nahravanim?[/quote]
Jednoznacne TV + HDTV s nahravanim.
lanege (11)|30.4.2010 10:50
[quote=steveboss;279432]Tak to sa mylis, ja som mal predtym 12rocny 100Hz Philips, presiel som na 37" Samsung a kvalita aj pri SD signali isla rapidne hore :-)


Staci ti C630/650 a 46". To, co oficialne odporucaju vyrobcovia TV, toho sa nedrz, je to kvoli tomu, aby sa im predavali vacsie obrazovky. :-) Vzdialenost si vypocitaj: uhlopriecka v cm x 3, t.j. 117 x 3 = 351 cm.[/quote]


Jednoznacne TV + HDTV s nahravanim.[/QUOTE]
-vem 55 nebo klidne 60 , pak budes litovat clovek si strasne rychle zvykne ....
-630
-jednoznacne samostatny satak , ten prashid bez funkci co cpou do tv si koupi jen blazen co se pak chlacholi ze za ten litr usetril a nemusi mit dalsi krabicku ....
jis (1301)|30.4.2010 11:01
[quote=adlib;279344]Já vlastním 40c670 a mám ji na 3 metry, 46 by na tuto vzdálenost už byla opravdu velká.[/quote]Mám 40", sledujeme ze 2m a velká není. Záleží velmi na kvalitě vstupního signálu. Po roční zkušenosti příště půjdu do ještě větší.
adlib (71)|30.4.2010 12:54
Tak dnes jsem na 40c670 zprovoznil internet. U YouTube i Picasa lze použít nastavení vlastního účtu. Přehrávání je bezproblémové a po chvíli používání je i celkem snadné a svižné. DLNA funguje taky bez problémů. Jen mne celkem překvapilo, že internet se zobrazuje v celém okně (viz obrázeky v příloze) a to včetně počasí a nelze tyto informace zobrazovat v postranním okně nebo na spodní liště.
P4300089.JPG P4300095.JPG P4300091.JPG P4300092.jpg P4300094.JPG
jis (1301)|30.4.2010 19:10
[quote=adlib;279596]Jen mne celkem překvapilo, že internet se zobrazuje v celém okně (viz obrázeky v příloze) a to včetně počasí a nelze tyto informace zobrazovat v postranním okně nebo na spodní liště.[/quote]YouTube a Picassu má loňská řada B také na celou obrazovku, ale počasí naštěstí ne. Nakonfigurovat to opravdu nejde?
radim.benek (12)|5.5.2010 09:16
Koupil jsem si v pondeli LE46C670. Mam k tomu modul SMIT CryptoWorks a stanice ladim pres CSlink. Naladil jsem vcera CT1, CT2, CT HD, Prima, ... ale nesla mne Nova, Nova Cinema, Nova HD. Nasel jsem si kmitocet kde Nova vysila ([odkaz, pro zobrazení se přihlaste]). Zadal jsem rucne kmitocet 12070 a rychlost 27500. Protoze kmitocet 12070 nebyl v prednastavenych musel jsem jej zadat jako novy spolu s rychlosti 27500 a polarizaci horizontalni. Kvalita signalu byla 0 a zadne nove stanice se nenasly. Nevite kde je problem?
Fantozzi78 (9)|5.5.2010 10:50
[quote=jis;279638]YouTube a Picassu má loňská řada B také na celou obrazovku, ale počasí naštěstí ne. Nakonfigurovat to opravdu nejde?[/quote]

Ahoj, já mám UE46c6500 (nicméně předpokládám, že princip je u obou modelu stejný) a taky jsem nikde nevypátral, jak to nakonfigurovat, aby to nebylo přes celou obrazovku.
BTW jsem se pokoušel v servisním menu změnit zemi, abych mohl vyzkoušet Yahoo widgety a nikde jsem to taky nenašel.....vypadá to, že u letošních modelů je to v servisním menu malinko jinak
adlib (71)|5.5.2010 11:01
JJ asi to tak bude, což je podle mne krok zpět. Když se podíváš na videa na Youtube s widgety loňských modelů, tak je to mnohem uživatelsky přívětivější. Můžeš sledovat TV a v málém okně mrknou na počasí, kurzy měn a pod. U nových modelů se sledování TV přeruší, což je pěkně naprd.
Wintermute (265)|5.5.2010 18:08
[quote=adlib;280215]JJ asi to tak bude, což je podle mne krok zpět. Když se podíváš na videa na Youtube s widgety loňských modelů, tak je to mnohem uživatelsky přívětivější. Můžeš sledovat TV a v málém okně mrknou na počasí, kurzy měn a pod. U nových modelů se sledování TV přeruší, což je pěkně naprd.[/quote]

Tak sledování TV se úplně nepřeruší, ale pokračuje v pidi okénku vlevo nahoře. Nicméně žádná pecka to není. Přeruší se media player.
adlib (71)|5.5.2010 18:57
No to jo, ale pokud chceš třeba zobrazit počasí, tak se přeruší, což u staré verze právě bylo řešeno tou postranní nebo spodní lištou bez přerušení TV programu.
adlib (71)|6.5.2010 10:14
V Internet@TV přibyla nová aplikace Google Maps. Lze zobrazit různé typy map, fotografie, dopravu, plánování trasy.
P5060115.jpg P5060116.jpg P5060119.jpg P5060120.jpg P5060121.jpg
j.hronza (3)|16.5.2010 10:28
[quote=filda2003;276628]Za těch pár hodin co ji mám jsem zkoušel:

-Analogový signál přes společné rozvody
-DVB-T multiplex 1
-DVB-S/S2 Astra1, Astra 3 - Skylink HD i SD
-Připojení s PC
-Připojení s DVD playerem přes Scart a komponentní vstup
-Přehrávání SD (divx) i HD(mkv,mpeg,ts) videa jak v AC3 tak DTS.

Co přescně chceš vědět ?? ... úhly odfotím a za chvilku nahraju[/quote]

ahoj v ponděli jsem koupil c570 potom dokoupil modul irdeto kartu skylink naladěne programy mam spravně ale neodkoduji se mi prosím pomožte nevím jetli je to někde v nastaveni jestli se musi něco povolit . modul i skartou ve starém satelitu fuguji. děkuji za pomoc
adlib (71)|16.5.2010 12:19
Nic se nepovoluje jen se podívej jestli byl modul televizí správně rozpoznán, jestli ho tam náhodou nemáš obráceně. On tam jde totiž zasunout lícem i rubem. Etiketa na modulu musí byt směrem ke stěně.
j.hronza (3)|16.5.2010 12:37
[quote=adlib;281998]Nic se nepovoluje jen se podívej jestli byl modul televizí správně rozpoznán, jestli ho tam náhodou nemáš obráceně. On tam jde totiž zasunout lícem i rubem. Etiketa na modulu musí byt směrem ke stěně.[/quote]

stále zakodovaný signal licem nebo rubem. četl jsem někde že samsungy nespolupracuji ze všemy moduly muže to být pravda?
adlib (71)|16.5.2010 12:45
Možné to je, já konkrétně mám Cryptoworks Irdeto Smit - zelený a ten šlape v pohodě, dobře údajně chodí i Irdeto Eurocam - červený.

j.hronza (3)|16.5.2010 14:35
stale nic znovu jsem skusil modul do stareho satelitu a tam funguje mám ten sám modul co ty ten zeleny smit. etiketou se rozumí ta zelena strana nebo ta stím kodem? dík
adlib (71)|16.5.2010 15:29
Zelenou etiketou ke zdi a karta čipem ke zdi. Modul tam jde zasunout poměrně lehce, ale asi poslední cca 5mm mušíš trochu zatlačit.
radim.benek (12)|17.5.2010 11:38
Mate nekdo problem naladit Nova, Nova, Nova Cinema, ktera jsou na satelitu Astra 1G ve frekvenci 12070/H a rychlosti 27500? Mam kartu CSLink. Pri automatickem ladeni se stanice nenajdou. Pri rucnim vkladani frekvence se zadne stanice nenajdou. Vsechny ostatni stanice funguji spravne vcetne CT HD. Kdyz dam kartu do sveho stareho satelitniho prijmace, stanice Nova Cinema taky funguje spravne. Nevite kde je problem? Diky za kazdou radu, uz si s tim nevim rady.
sir_thomas (11)|17.5.2010 21:35
Zkouseli jste u teto TV zmerit prumernou spotrebu? Docela by me zajimala. Diky za info.
Hurikan (59)|20.5.2010 11:25
dobrý den, plánuju C550 ale chi se nejdříve zeptat na 100Hz kde u této řady C550 nemáte, je nějak poznat mazání obrazu např. ve Full HD?Co přes PC, také není žádný problém? Internet TV který je na C650 klidně oželím, měl bych C550 napojenou stabylně na PC!
Děkuji
pratel (13)|19.6.2010 22:33
foglik (1)|22.7.2010 18:36
Dobrý den, zakoupil jsem si kráný televizor mám problém s nastavení satelitního tuneru používám kartu skylink , na satelitu mám čidlo monoblok, když se kouknu na sílu signálu tak ten mám na 100, úr.bit.chyby 2000 a kvalita signálu je 0 :-( a kanály jsem všechny naladil i při kvalitě signálu 0 což mě zaráží. Původně jsem používal externí tuner topfield a tam síla a kvalita signálu byla 99%. Prosil bych jestli stím tady nemá někdo zkušenost nevím jestli mám televizor reklamovat a nebo je příčina někde jinde.
Děkuji za odpovědi
ford.explorer (4)|23.7.2010 17:01
TŘÍDĚNÍ: Můžeš třídit z více satelitů najednou .. ale nedáš do toho pozemní.
Máš 3 okruhy oddělených programových okrůhů - anténa (digitál i analog), kabelovka (digitál i analog) a satelit. TZN: mezi satelitama přepínat nebudeš ale na DVB-T musíš přepnout jiný seznam kanálů.
Jinak relativně složitě se seřazujou kanály .. ale jde to :)[/QUOTE]

----Přesně tak...osobně mě tohle třídění děsně nasralo páč TV byla pro prarodiče a účelem bylo sehnat TV se všemi tunery - SAT + DVB-T v jednom přístroji ovládáno jedním ovladačem. Takže v pondělí TV balím a odvážím zpět do kasy s využitím 14denního odstupního práva. Nechápu jak můžou vyrobit takovejhle paskvil. nemáte zkušenosti s výrobky sony či panasonic? uvažuju o panasonic TX-L32V10E. - aby se dalo do jednoho seznamu vložit programy ze sat + dvb-t najednou a nemuselo se vkáčet složitě do menu a tam to přepínat...Blbej Golden interstar tuner to uměl a Samsung ne.. už nikdy samsung jako tv. !!
pozarnik (1)|31.7.2010 09:25
Ahoj, zakoupil jsem tenhle paradni kousek a od naproste spokojenosti me deli jen jedna vec. Vsude je uvadena moznost prehrat vselijake ty hd veci a tak, ale co jsem zatim zkousel, nic mi to neprehralo. Nepodporovany kodek nebo jak je ta hlaska.

S MKV jako kontejnerem to problem nema (jen s titulky, coz je skoda), tusim ze treba serialy v 480p to take zcela v klidu prehraje, ale kdyz jsem zkusil neco narocnejsiho (720p x264 nebo jaka data jsou dulezita) a nejaka dalsi videa, tak ta treba vubec nesla. Je to normalni? Pripadne nemate po ruce nejake osvedcene sebekratsi testovaci video, ktere by melo fungovat (anebo tip na co si dat pozor ohledne technickych parametru videosouboru, se kterymi si tv umi/neumi poradit)?

Jeste jsem nezkousel update fw, ale nejsem uplne presvedceny, ze zrovna tohle se v nem vyresi.
filda2003 (28)|9.8.2010 07:21
Televize má problém s MKV, které má více než 5 referenčních snímků. Takové mi nepřehraje, ale jinak s ním nemívám problémy.
Thomas123 (11)|25.8.2010 17:58
Dobrý den,

mohli byste se podívat sem?
CA modul Mascom Irdeto Cryptoworks a Samsung TV problém
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?p=294072

Mám problém s touto TV, pouze s 32 palcovou verzí. Odpovědi prosím směřujte do onoho vlákna.
martinslozil (3)|20.9.2010 19:27
Ahoj mám 46C570 a jsem s ní v rámci možností spokojen. Chtěl jsem plazmu Panasonic V20 nebo vyšší, která má lepší obraz na malou vzdálenost ale koupil jsem jí za 15tis takže spokojenost. Satelit funguje dobře a jelikož pouštím jenom filmy z compu přes HDMI tak to vypadá dobře. Jediná věc co se mi nepovedlo nastavit je přehrávání přes wifi DLNA. Teda hlavně to neumím nastavit v PC. Nemáte někdo nějakou radu. Dííky
DrakeRS (1)|21.9.2010 21:17
taky mám o tuto televizi zájem, ale udělám teda dobře když jí koupím? z toho co tu čtu tak sem pochopil že dva kusy této televize můžou mít odlišné panely, chápu to dobře? ještě nějaký problémy?

E: LE40C570 mám na mysli ;)
Krist (376)|23.9.2010 11:15
Mám dotaz. Dle specif. C750 disponuje PVR. Zajímá mě, jestli bezpečně umí nahrát na USB HDD vše co tam poleze přes spárovanou kartu v CI slotu od UPC ??
Mám zájem o 46" verzi, nyní se dá koupit už za 28.000,-, to sice není málo ale zase by se dalo ušetřit za HTPC či jiný uni. player-recorder.
A ještě mě zajíma spotřeba této 46" v praxi.

jé, omlouvám se, teď koukám že téma je pro C570..ale C750 zde nějak nenacházím
:(


Dotaz přesouvám do nového vlákna:
[SIZE=3] [SIZE=2]https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=25232[/SIZE]
[/SIZE]
slavkad (12)|2.10.2010 13:09
Funguje vam export programov na USB?
Ja sa pokusim spustit export, mam v USB usb klucik a aj disk a TV pise, ze nema USB zariadenie.

Odpoviem si sama: treba USB s FAT. NTFS nezvlada. Zaujimave, lebo inak mi media krasne prehrava z NTFS disku aj klucika.
Hainz (0)|18.10.2010 08:30
Rozhoduji se mezi tímto modelem (tedy LE40C570) a LE40C670. Pár rozdílů jsem objevil, ale nic zásadního (100HZ mě až tak nebere). Co mě ale docela zarazilo, je rozdíl hmotnosti - téměř o 2kg je model LE40C570 těžší - jak je to proboha možný, kde je ten rozdíl, 2 kg je opravdu dost na to že to jsou shodné televizory. A pokud bych čekal vyšší váhu, tak spíše u dražšího a vybavenějšího modelu, ale ne naopak.

Také by mě zajímalo, zda krom těch pár rozdílů je kvalita zobrazení srovnatelná, případně, zda jsou použity shodné panely.
jis (1301)|18.10.2010 08:58
[quote=slavkad;299143]Funguje vam export programov na USB?
Ja sa pokusim spustit export, mam v USB usb klucik a aj disk a TV pise, ze nema USB zariadenie.

Odpoviem si sama: treba USB s FAT. NTFS nezvlada. Zaujimave, lebo inak mi media krasne prehrava z NTFS disku aj klucika.[/quote]Je to prosté, Linux podporuje čtení z NTFS, se zápisem na NTFS je to komplikovanější a TV ho nepodporuje.
jis (1301)|18.10.2010 09:00
[quote=Hainz;301876]A pokud bych čekal vyšší váhu, tak spíše u dražšího a vybavenějšího modelu, ale ne naopak.[/quote]Dnes je tomu často opačně, vyšší model používá pokročilejší součástky a technologie, takže má menší hmotnost a spotřebu.