Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Testeri - samsung yahoo widget

greedyyy (314)|20.11.2010 20:02
budes to mat asi linkou. mne divx.kinotip.cz streamuje bez problemov.
najx (233)|20.11.2010 20:19
mam 10Mbit linku, ked chces skus dal som video zo stagevu do vtest pod divx, mne to kazdu chvilu buffruje.
vsp (704)|20.11.2010 21:19
[quote=najx;305596]zatim ne z dovodu pouziteho protokolu a kodovania videa[/quote]

Barrandov nejede ani v Xtreameru.

Pratele, pujdou widgety v teto TV? LG 32LE3300
http://www.lg.com/cz/tv-audio-video/televizory/LG-led-lcd-tv-32LE3300.jsp
vsp (704)|20.11.2010 21:22
[quote=najx;308609]skusal, no bol problem s tym ze ty filmy sa stahuju pomaly s telka stale buffrovala[/quote]

to muze byt i spatnym peeringem se SK, z webu ti to prehrava OK?
najx (233)|20.11.2010 21:24
LG je partnerom yahoo, otazka je ci je povolene pre nas region, alebo ci sa daju nejakym sposobom aktivovat

[quote=vsp;308631]Barrandov nejede ani v Xtreameru.

Pratele, pujdou widgety v teto TV? LG 32LE3300
http://www.lg.com/cz/tv-audio-video/televizory/LG-led-lcd-tv-32LE3300.jsp[/quote]
vsp (704)|20.11.2010 21:53
[quote=najx;308634]LG je partnerom yahoo, otazka je ci je povolene pre nas region, alebo ci sa daju nejakym sposobom aktivovat[/quote]

spis de o to, jak ten internet dostat do teto tv, kdyz NEMA LAN?
najx (233)|20.11.2010 22:03
:) no ked nema ani wifi tak to nic
[quote=vsp;308647]spis de o to, jak ten internet dostat do teto tv, kdyz NEMA LAN?[/quote]
nin (388)|20.11.2010 22:18
Existuje nejaka moznost, jak aktivovovat yahoo widgety jako sidebar nebo widget dock? Na internetu je plno screenshotu s touhle featurou, nicmene soucasna verze yahoo pusobi celkem nedodelane.
tv_flickrside_1.jpg tv_dock_1.jpg
najx (233)|20.11.2010 22:21
yahoo na C modeloch je nejake osekane bezi pri fulscreen mode, asi je to kvoli tomu ze to bezi sucasne s samsung widgetmi. na B modeloch moze bezat len samostatne yahoo ale zas bezi v docku a so sidebarom nad sledovanym programom.

[quote=nin;308656]Existuje nejaka moznost, jak aktivovovat yahoo widgety jako sidebar nebo widget dock? Na internetu je plno screenshotu s touhle featurou, nicmene soucasna verze yahoo pusobi celkem nedodelane.[/quote]
vsp (704)|20.11.2010 22:34
[quote=najx;308651]:) no ked nema ani wifi tak to nic[/quote]

nekdy to jde (u ruznych zarizeni) pres USB Wlan stick, ale to musi byt driver/podpora ve FW TV...
nin (388)|20.11.2010 23:17
Dik, za info. Je tedy mozne, ze widget bude v budoucnu upgradovan a bude doplnen i sidebar a dock mod. Jisty progres v tomto ohledu potvrzuje fakt, ze mi dnes yahoo nabidl dva nove (nepouzitelne) widgety ('My-Cast a Music Madness).

BTW v nastaveni Samsung apps na me TV je neaktivni polozka "Automaticke spusteni tickeru pri zapnuiti televizoru", ktera je zavisla na aplikaci "Indikator" jez neni dostupna a mela by nabizet obdobnou funkci jako dock mod u yahoo widgetu. Hlava mi nebere, proc featury, s nimiz jednoznacne nejsou potize s licencnimi nebo autorskymi pravy Samsung ani Yahoo nenabizi vsem bez ohledu na lokalitu. Naopak napriklad vyse zmineny My-Cast je vyslovene pro americke uzivatele.



[quote=najx;308657]yahoo na C modeloch je nejake osekane bezi pri fulscreen mode, asi je to kvoli tomu ze to bezi sucasne s samsung widgetmi. na B modeloch moze bezat len samostatne yahoo ale zas bezi v docku a so sidebarom nad sledovanym programom.[/quote]
najx (233)|20.11.2010 23:27
hmm vy na C modeloch tych widgetov v yahoo moc asi nemate. Na B, mam v ponuke galerie 30 widgetov ale zas region yahoo profilu mam nemecko.

[quote=nin;308671]Dik, za info. Je tedy mozne, ze widget bude v budoucnu upgradovan a bude doplnen i sidebar a dock mod. Jisty progres v tomto ohledu potvrzuje fakt, ze mi dnes yahoo nabidl dva nove (nepouzitelne) widgety ('My-Cast a Music Madness).

BTW v nastaveni Samsung apps na me TV je neaktivni polozka "Automaticke spusteni tickeru pri zapnuiti televizoru", ktera je zavisla na aplikaci "Indikator" jez neni dostupna a mela by nabizet obdobnou funkci jako dock mod u yahoo widgetu. Hlava mi nebere, proc featury, s nimiz jednoznacne nejsou potize s licencnimi nebo autorskymi pravy Samsung ani Yahoo nenabizi vsem bez ohledu na lokalitu. Naopak napriklad vyse zmineny My-Cast je vyslovene pro americke uzivatele.[/quote]
nin (388)|21.11.2010 00:39
Zkousel jsem ted vymenit region na Svedsko, Norsko, Velkou Britanii, USA, Kanadu, Brazilii, Jizni Koreu, Nizozemi, Nemecko, Rakousko, Francii, JAR, a nove widgety mi to nabidlo pouze pro Velkou Britanii (1) a Nemecko (3). Jinak je vsude stejna nabidka 7 widgetu (do vcerejska 5). Nicmene realne pouzitelne mimo widget Putpat (z nemecke nabidky) nejsou.

[quote=najx;308672]hmm vy na C modeloch tych widgetov v yahoo moc asi nemate. Na B, mam v ponuke galerie 30 widgetov ale zas region yahoo profilu mam nemecko.[/quote]
najx (233)|21.11.2010 12:49
putpat ti funguje?

[quote=nin;308675]Zkousel jsem ted vymenit region na Svedsko, Norsko, Velkou Britanii, USA, Kanadu, Brazilii, Jizni Koreu, Nizozemi, Nemecko, Rakousko, Francii, JAR, a nove widgety mi to nabidlo pouze pro Velkou Britanii (1) a Nemecko (3). Jinak je vsude stejna nabidka 7 widgetu (do vcerejska 5). Nicmene realne pouzitelne mimo widget Putpat (z nemecke nabidky) nejsou.[/quote]
Beryvlad (1)|21.11.2010 12:49
Prosím Najxe o aktivaci jeho Yahoo widgetu

NID: YR7N
Jiné ID, omlouvám se natáhlo se mi to znova.
Díky moc
nin (388)|21.11.2010 13:33
[quote=najx;308720]putpat ti funguje?[/quote]

Psal jsem, ze stoji za to, nicmene se s funkcnim loginem neda prihlasit. Mozna by stalo za uvahu zkusit sniffer, jak k odmitnuti loginu dojde a zda by nestacilo na firewallu nastavit pro data z putpat nejakou nemeckou proxy. Problem ale zrejme i tak bude takovou sviznou proxy najit. Zda jde o potiz obecnou, pac je to beta, nebo kontroluje ip jen pri prihlaseni, nebo pri navazani jakehokoliv dotazu netusim.
medwyn_ce4you (1)|21.11.2010 14:10
Dival jsem se na webovky iArchivu ceske televize a napadlo me, ze by snad mohlo byt mozne Generovat cast zdrojaku pro tento widget i automaticky.

Myslim tim - automaticky projit stranky kategorii na webu, napriklad
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/podle-abecedy/#filmy , parsnout na nich HTML a publikovat to vsechno do pluginu.
Je to mozne?

To pridavani po jednom je takove kostrbate a tohle by bylo i celkem ultimatni reseni do budoucna.
Jokrini1 (3)|21.11.2010 19:08
To najx:
Rad by som testol tiez tie najx-ove widgety pls.

Vyvojarsky kod:LB2H

Dik pekne
najx (233)|21.11.2010 19:45
putpat fungoval, len pred casom blokli login na ine ip ako nemecke, ale maju to pekne spravene.

[quote=nin;308727]Psal jsem, ze stoji za to, nicmene se s funkcnim loginem neda prihlasit. Mozna by stalo za uvahu zkusit sniffer, jak k odmitnuti loginu dojde a zda by nestacilo na firewallu nastavit pro data z putpat nejakou nemeckou proxy. Problem ale zrejme i tak bude takovou sviznou proxy najit. Zda jde o potiz obecnou, pac je to beta, nebo kontroluje ip jen pri prihlaseni, nebo pri navazani jakehokoliv dotazu netusim.[/quote]
najx (233)|21.11.2010 19:50
no automaticky sa generuje skoro vsetko, lenze ct ma dost obsiahly archiv, a dost tazko by sa v tom orientovalo, telka by tahala dost vela udajov. mozno v nejakej dalsej verzii ...

[quote=medwyn;308733]Dival jsem se na webovky iArchivu ceske televize a napadlo me, ze by snad mohlo byt mozne Generovat cast zdrojaku pro tento widget i automaticky.

Myslim tim - automaticky projit stranky kategorii na webu, napriklad
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/podle-abecedy/#filmy , parsnout na nich HTML a publikovat to vsechno do pluginu.
Je to mozne?

To pridavani po jednom je takove kostrbate a tohle by bylo i celkem ultimatni reseni do budoucna.[/quote]
vasiks (107)|21.11.2010 23:05
díky najx za zprovoznění,

na méme LE40C650 fungoval krásně. Mám problém, který jsem ale už to viděl popsané někde výš, totiž velikost obrazu, zatím co někde se správně zobrazoval 16:9 tak v archívu české televize/filmy/donutil se špatně zobrazuje 4:3. To samé u české televize/filmy/vyprávěj

Bohužel jsem nijak nedokázal přepnout na 16:9

Defaultně mám nastaven obraz na "automaticky" a 4:3, to ale podle mě platí jen u normální TV.

Mimochodem to samé dělá i originál SAMSUNG WIDGET youtube a někdy i normální vysílání TV (u normálního vysílání je ale možné změnit tlač. PSIZE)
vsp (704)|22.11.2010 01:09
[quote=medwyn;308733]Dival jsem se na webovky iArchivu ceske televize a napadlo me, ze by snad mohlo byt mozne Generovat cast zdrojaku pro tento widget i automaticky.

Myslim tim - automaticky projit stranky kategorii na webu, napriklad
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/podle-abecedy/#filmy , parsnout na nich HTML a publikovat to vsechno do pluginu.
Je to mozne?

To pridavani po jednom je takove kostrbate a tohle by bylo i celkem ultimatni reseni do budoucna.[/quote]

U xtreameru je to spravene tak jak to ma CT v kategoiriich, tedy:
Filmy Seriály Dokumenty Sport Hudba Zábava Děti a mládež Vzdělávání Zpravodajství Publicistika Magazíny Náboženské

asi by to stacilo opsat...

myslim ze to je rss a php, stahnul jsem to z sveho XT a prikladam:
http://ul.to/9rf6q5
jestli z toho teda neco poznate... jsou tam asi 7-10 ceskych zdroju vc. primy, barrandova (ten nejde), ceske televize...
mpaulen (61)|23.11.2010 10:05
Česká televize má chartu pro Nová média
Strategie ČT pro Nová média v letech 2011-2013: Česká televize od ledna chystá nové modernější weby, multimediální newsroom, razantní vstup do širší škály mobilních přístrojů a důraznější komunikaci pořadů na sociálních sítích.
„K rozvoji tzv. nových nebo digitálních médií nutí Českou televizi na jedné straně změna přenosu dat (digitalizace), rozvoj technologií, mediálních platforem a rovněž proměna mediální reality – konvergence internetu a televize a nástup sociálních sítí. Budoucnost ČT závisí na pochopení změn, adaptaci na ně a na správném oslovení mladého diváka,“ uvádí výkonný ředitel ČT Nová média Milan Fridrich, který se svým týmem strategii vytvořil.

Strategie pro Nová média podrobně popisuje technologické změny a změny v konzumaci televizního obsahu v posledních letech a návrhy, jak na ně ČT musí reagovat, aby byla relevantní silnou veřejnou službou i v době, kdy klasický televizní přístroj přestává být dominantní platformou, na níž lidé audiovizuální obsah sledují. Strategie si všímá na jedné straně nástupu hybridní televize na platformě HbbTV, která umožní České televizi nabízet doplňkové textové a obrazové služby k vysílanému programu, HD teletext nebo archiv odvysílaných pořadů, jak je znám z televizního webu prostřednictvím iVysílání.

„Pilotním projektem v doplňkových službách je pro ČT spolupráce se Samsungem v technologii widgetů. Uživatelé televizorů této značky budou mít brzy možnost využívat aplikaci webového vysílání, pouštět si odvysílané pořady ze všech čtyř programů ČT. Tento projekt je ale pouze začátek, na platformě hybridní televize (HbbTV) nabídneme postupně tyto doplňkové služby pro veškeré nejmodernější přístroje,“ popisuje hlavní úkol útvaru Nových médií České televize jeho výkonný ředitel.

Kvůli kvalitním aplikacím pro hybridní televizi ČT už k 1. lednu 2011 upraví a vizuálně zmodernizuje hlavní web http://www.ceskatelevize.cz, vytvoří speciální prezentační stránky programů ČT1 a ČT2 a k 1. dubnu 2011 změní podobu portálů ČT24 a ČT4 tak, aby se z nich daly vytvořit aplikace pro hybridní televizory a „chytré“ mobilní přístroje. Weby budou informovat především o programové nabídce, obsahovat upoutávky, doplňkové informace k pořadům a tvůrcům. Budou hlouběji propojeny se sociálními sítěmi a více pracovat s interaktivitou.

Úplnou novinkou bude personalizace webů, aby každý uživatel mohl sobě na míru vytvořit svoji stránku ČT. ČT také vedle uvedení programu ČT24 pro iPhone a iPad plánuje postupné vytvoření aplikací pro ČT4 na tuto platformu, dotvoření aplikací webových stránek a výhledově i živého streamu videa také pro další systémy, které používají jiní výrobci mobilů.

„Tento dramatický zvrat v chápání televize je umožněn digitalizací. Ta totiž není pouze přechodem z analogového na digitální přenos dat. Nabízí nové a širší možnosti využití televize jakožto přístroje i média. Digitální televize umožňuje vysílat multimediální obsah a vytváří interakci diváka a vysílatele. Digitální éra mění pojetí televize,“ dodává Fridrich.

Česká televize je tak technologickým vývojem a změnou mediální reality nucena postupně přejít od výroby určené pouze pro lineární programování na TV obrazovce na současných čtyřech programech na multiplatformní produkci, ve které bude TV obrazovka jenom jednou z mnoha platforem pro distribuci jejích „produktů“ a distribuce na ostatních platformách bude nelineární. Divák si svobodně pustí, co bude chtít. Internet v tomto novém prostředí nebude pouhou prezentací a marketingovým nástrojem pro podporu TV vysílání, ale distribuční platformou pro produkty ČT, které samy o sobě musejí být multimediální.

Ladislav Šticha
Tiskový mluvčí ČT
vsp (704)|23.11.2010 21:31
zajimavy

na to, ze ti experti "zakodovali" sve online streamy tak, aby sly prehravat jenom na jejich webu (streamy resp. jejich adresy jednotlivych kanalu se dynamicky meni) to je docela "divne"

nevim, proc nemaji staticke streamy, aby sly zobrazit i mimo jejich stranky (bez parsovaciho engine :-.), treba v mobilnim telefonu (Realplayer stream)

---------

ad widgety, nemate prosim nekdo zmapovane, ktera TV z novejsich (uvedena na podzim 2010) a nejlevnejsich podporuje ty widgety? Idealne 82cm a vyse...
nin (388)|23.11.2010 22:19
Yahoo! pise, ze je jiz vice nez 100 modelu TV s podporou jejich widgets/snippets a zacinaji na $249.
vsp (704)|23.11.2010 22:22
ty kra..vo, video OOps not available, hnedle na titulce :-))

kde presne je ten seznam TV? Nejak nemohu nalezt :-((

Diky
ftipoun (2)|23.11.2010 23:26
Díky najx, za aktivaci a práci kterou svému widgetu věnuješ. Malý feedback - Instalace proběhla OK ale asi jem na něco zapomněl ...?
Seznam TV widget načte, seznam podkategorií často končí : unexpected_playing_..., u ČT se načte i seznam pořadů s náhledy ale pak spuštění končí jako: error_playing_video_dialog_message. TV změřila rychlost připojení na cca 950kbps - stačí to?
Jinak když se video spustí (TV-Doma, sme TV, Talentmania), běží plynule bez problémů. Má někdo podobnou zkušenost? Díky za odpovědi.

TV typ: LE40C654 - firmware 3003.0
fat01 (114)|24.11.2010 06:22
[quote=ftipoun;309315] ale pak spuštění končí jako: error_playing_video_dialog_message.[/quote]

Mám stejný problém u většiny pořadů ČT :-(((
Včera se mi podařilo spustit Všechnopárty, ale zase pro změnu se videa (zkoušeno více dílů) kousala a načítala. :-(
lobusko (3)|24.11.2010 13:18
Ahojte, mam Samsung LE40B650. spravil som ako bolo pisane: v servis menu som uz mal MediaLink ON. Country som nastavil z None na Germany.
Bohuzial, stale mi TV ponuka len 6 widgetov /AccuWeather, Youtube, Picasa, News, Twitter, Facebook/.
Firmware som mal 3000.2.
Preflashoval som na najnovsi 3001.1 /aj najx ma taku verziu/, a stale nic.
Skusil som aj factory reset /drzat Exit/, a hned po factory znovu servis mod, vsetko nastavit ako ma. Po spusteni internetu v TV mi to natiahlo nanovo widgety, ale opat len tych 6 spomenutych.
Neviete poradit ako tam dostat Yahoo?
branop98 (1)|24.11.2010 20:48
[quote=lobusko;309416]Ahojte, mam Samsung LE40B650. spravil som ako bolo pisane: v servis menu som uz mal MediaLink ON. Country som nastavil z None na Germany.
Bohuzial, stale mi TV ponuka len 6 widgetov /AccuWeather, Youtube, Picasa, News, Twitter, Facebook/.
Firmware som mal 3000.2.
Preflashoval som na najnovsi 3001.1 /aj najx ma taku verziu/, a stale nic.
Skusil som aj factory reset /drzat Exit/, a hned po factory znovu servis mod, vsetko nastavit ako ma. Po spusteni internetu v TV mi to natiahlo nanovo widgety, ale opat len tych 6 spomenutych.
Neviete poradit ako tam dostat Yahoo?[/quote]

skus dat menu-podpora-aktualizacia softveru a pozri ci nieje nejaka nova aktualizacia pozor po aktualizacii sa ti mozu vymazat stanice a ucti k internet@tv.

sorry uslo mi ze si to uz aktualizoval
ftipoun (2)|24.11.2010 23:01
[quote=branop98;309541]skus dat menu-podpora-aktualizacia softveru a pozri ci nieje nejaka nova aktualizacia pozor po aktualizacii sa ti mozu vymazat stanice a ucti k internet@tv.

sorry uslo mi ze si to uz aktualizoval[/quote]

Mohu potvrdit... Několik aktualizací se nic nedělo ale při 3003.0 to smázlo úplně všechno včetně widgets. Ale výhoda byla, že se pak konečně objevil Yahoo - ale nevím proč - prostě přišel po načtení internet@TV. Předchozí pokusy byly bez úspěchu.

LE40C654;3003.0
lobusko (3)|24.11.2010 23:26
[quote=ftipoun;309579]Mohu potvrdit... Několik aktualizací se nic nedělo ale při 3003.0 to smázlo úplně všechno včetně widgets. Ale výhoda byla, že se pak konečně objevil Yahoo - ale nevím proč - prostě přišel po načtení internet@TV. Předchozí pokusy byly bez úspěchu.

LE40C654;3003.0[/quote]

No bohuzial, na moj LCD nie je 3003.0, a bojim sa tam dat fw napr pre tvoj 40C654

http://www.samsung.com/sk/support/detail/supportPrdDetail.do?menu=SP01&prd_ia_cd=02010100&prd_mdl_cd=&prd_mdl_name=LE40B651T3W&prd_ia_sub_class_cd=P
najx (233)|24.11.2010 23:34
MUTE 9 4 8 EXIT yahoo reset
vsp (704)|25.11.2010 00:28
Prosimte Najxi, pujde ten widgets na LEXXC550?

Tahle ma LAN a DLNA (oproti LExxC530), ale stale nevim, zdali na tom jedou widgety (anebo pojede jen DLNA)?

Pripadne - jak obecne poznam, na ktere televizi (s LAN) pojedou widgety, jsou nejake rozpoznavaci znaky? Seznam podporovanych TV se mi na Yahoo nalezt nepodarilo :-((
dogs (351)|25.11.2010 01:00
Funkce: Internet@TV - Ne

Správně pojede jen DLNA, TV musí mít Internet@TV, najdeš ve specifikacích na stránkách www.samsung.com/cz

vsp (704)|25.11.2010 02:18
takze nejnizsi model C650 a výš?
C550 hacknout nelze? :) Chci neco do 10000, kdepak jsou ty TV za 249 USD?
slavkad (12)|25.11.2010 07:47
Myslim, ze ten firmware je rovnaky pre vsetky ??C6??. A po citani o zmene C650 na C750 je zjavne, ze aj pre ne je rovnaky. Ale budem rada, ked to niekto potvrdi.
[QUOTE=lobusko;309584]No bohuzial, na moj LCD nie je 3003.0, a bojim sa tam dat fw napr pre tvoj 40C654
sunko (1)|25.11.2010 20:03
LE37C650 - fw 2002 - yahoo sa nie a nie naistalovat, nepomohol factory reset, nastavenie regionu na nemecko...
po upgrade na najnovsi fw 3003 (krajina pre istotu stale nemecko) a yahoo widget nabehol hned (+vsetky predosle ostali - ako FB,...)
lobusko (3)|25.11.2010 22:01
[quote=najx;309585]MUTE 9 4 8 EXIT yahoo reset[/quote]

Toto pomohlo, super, naozaj dakujem!!!!
vsp (704)|26.11.2010 00:59
[quote=slavkad;309613]Myslim, ze ten firmware je rovnaky pre vsetky ??C6??. A po citani o zmene C650 na C750 je zjavne, ze aj pre ne je rovnaky. Ale budem rada, ked to niekto potvrdi.
[QUOTE=lobusko;309584]No bohuzial, na moj LCD nie je 3003.0, a bojim sa tam dat fw napr pre tvoj 40C654[/quote]

změna C650 na C750 ? Kde se o tom píše? Prosím link. Ty modely mají odlišný HW (100 vs. 200Hz), tedy nejen SW...

40C654 - 654 je Datart model... 653 Euronics, 652 Expert/EW, 530 Okay model (i když se prodává kdekoliv).

Ty modely se asi ničím neliší, že by balením???
dogs (351)|26.11.2010 01:28
[quote=slavkad;309613]Myslim, ze ten firmware je rovnaky pre vsetky ??C6??. A po citani o zmene C650 na C750 je zjavne, ze aj pre ne je rovnaky. Ale budem rada, ked to niekto potvrdi.


změna C650 na C750 ? Kde se o tom píše? Prosím link. Ty modely mají odlišný HW (100 vs. 200Hz), tedy nejen SW...

40C654 - 654 je Datart model... 653 Euronics, 652 Expert/EW, 530 Okay model (i když se prodává kdekoliv).

Ty modely se asi ničím neliší, že by balením???[/quote]

Kdoví jestli tam ty číslíčka nepřidávají prodejci, aby se nějak odlišili...............Podle mě jsou to naprosto stejné TV, Samsung na svých stránkách neuvádí žádné 4,3.....Jinak podle SamyGo je firmware stejné pro všechny "C" modely.

Tady máš návod na změnu modelu

https://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=308887&postcount=870

Jinak ohledně modelu 100 a 200 Hz, byl tam problém s kvalitou obrazu, údajně vyřešen...
[code]C650 je mzne zmenit aj na C6800. objavi sa funkcia PVR a neznizi sa kvalita obrazu.[/code]A tady máš téma na SamyGo ohledně obrazu
http://sourceforge.net/apps/phpbb/samygo/viewtopic.php?f=7&t=1004&sid=b02c4d5a0c6cde31d21f75d5fb45229c&start=40#p9148
mpaulen (61)|26.11.2010 13:51
čtu tady o hacknutí C650 na C750. Jak jsme pochopill tak za učelem získání možnosti nahrávání na USB. Neexistuje i něco z C670tky? KOukám že model C750 má zobrazovací frekvenci 200 Hz a ne 100? Nevíte něco?
Edwardik (1)|26.11.2010 19:01
Jak mohu znovu nainstalovat Test widget kdyz jsem ho omylem odstranil a jiz se nezobrazuje???
dogs (351)|26.11.2010 19:41
[quote=mpaulen;309928]čtu tady o hacknutí C650 na C750. Jak jsme pochopill tak za učelem získání možnosti nahrávání na USB. Neexistuje i něco z C670tky? KOukám že model C750 má zobrazovací frekvenci 200 Hz a ne 100? Nevíte něco?[/quote]


Odkaz na téma máš nad svým příspěvkem v mém příspěvku ;)
najx (233)|26.11.2010 21:05
treba zovu poziadat o aktivaciu iinstalatora, ide o zoznam 10 ludi ktory neustale aktualizujem tak je mozne ze uz instalator nevidis.

[quote=Edwardik;310005]Jak mohu znovu nainstalovat Test widget kdyz jsem ho omylem odstranil a jiz se nezobrazuje???[/quote]
vsp (704)|26.11.2010 21:48
[quote=mpaulen;309928]Neexistuje i něco z C670tky?[/quote]

JAKO VYROBIT SAT. TUNER SOFTWAROVO?

Nebo naopak? Vyrob C770 a pak to pujde. C670@C770 :-) Ale není myslím.
vasiks (107)|27.11.2010 13:19
Chci se zeptat na jednu věc, zkouším si dělat rss.xml soubor pro NetPlayer 2.0 z http://tvwidget.pl/widgety.html. Po dlouhém boji už umím vytvořit RSS (pomocí Absolute RSS editor), umím najít adresu streamu (pomocí Downloadhelper 4.8.1), ale nepovedlo se mi přehrát nic jiného než soubory (streamy) s příponou mp4. Nejde mi tedy přehrát streamy flv. Jako Lama se chci zeptat najxa, zda v jeho widgetu, za který děkuju, flv přehrát jdou, případně jak to dělá?
dkdkdk (65)|27.11.2010 13:44
flv nejde. To by byl už v provozu Nova a Prima archív
dave_no (100)|27.11.2010 14:48
Nedari se mi dostat do TV yahoo widgety. Mam C650, net funkcni, v servisnim menu jsem. Tam ale nemam zadny MediaLink, jen Options a tam zase nic jako MediaLink Type. Factory reset jsem udelal, zmena zadna (porad samsung widgety), bude to ale nejspis tim, ze predchozi kroky jsem neprovedl... Firmware mame nejakej starsi, aktualizace nabizi 003003.

Step 2: Turn On MediaLink
Go into "Options"
Change Medialink Type = Infolink ON

Step 3: Choose a country for Media Link
Press Return until you reach the top menu
Got into "Control"
Then into "Sub Option"
Make the following change:
Infolink Country = ja davam nemecko