Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 41

Téma: Samsung LE32B650 nebo LE32C450

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

Do prodeje se začínají dostávat nové modely televizí pro rok 2010. Uvažuji o koupi nové televize, ale nemůžu se rozhodnout, jestli vzít vyšší loňskou řadu, nebo nižší letošní řadu.

Je mně jasný, že např. Samsung LE32C650 bude mít žřejmě kvalitnější panel než loňský LE32B650.

Ale jak si bude stát nová LCD televize z nižší řady proti loňské televizi z vyšší řady? (např. LE32C450 vs. LE32B650 - neberte to doslova - vím že tady bychom srovnávali HD ready vs. full HD)

http://www.videoplaneta.cz/d/samsung-le32b650-2/
    http://www.videoplaneta.cz/d/samsung-le32c450/

Nová C450 startuje na pěkné ceně a má některé funkce jako "vyšší" B650 - např. video přes USB:

http://www.samsung.com/at/consumer/t...ype=prd_detail

(předpokládám, že C450 bude ještě zlevňovat - LE32B450 začínala vloni na podobné ceně a dneska stojí něco málo přes 9000) ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od Jan10 Zobrazit příspěvek
    Nová C450 startuje na pěkné ceně a má některé funkce jako "vyšší" B650 - např. video přes USB:
    Starší řada B650 umí video přes USB (včetně FullHD), viz jedno z velkých témat v tomto fóru.
    Hlavní nevýhody C450 vidím v těchto bodech:
    - nemá FullHD
    - nemá 100 Hz
    - nepodporuje Internet@TV
    - nepodporuje Wifi
    - nepodporuje Ethernet (LAN)

Všechno tohle starší řada B650 umí. Osobně bych do C450 nešel a našetřil si na C650

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2008

Je mně jasný, že např. Samsung LE32C650 bude mít žřejmě kvalitnější panel než loňský LE32B650.
    To je ti jasný asi víc věc, než většině ostatních lidí. Ty TV reálně snad kromě novinářů nidko neviděl, ale pravděpodobně na tom bude obrazově skoro stejně jako starší model.

Citace Původně odesláno od fat01 Zobrazit příspěvek
    Hlavní nevýhody C450 vidím v těchto bodech:
    - nemá FullHD
    - nemá 100 Hz
    No full HD u 82TV ja fakt obrovská výhoda Z mého pohledu spíš nevýhoda, kdybych chtěl 82 a nechtěl od ní sedět 70cm, tak beru raději HD ready.

100Hz je taky diskutabilní, někumu řeba nemusí vyhovovat vůbec a pomalý panel to stejně nedožene.

Z mého pohledu - koupil bych letošní 450 a za ušetřené peníze dokoupil nějaký mediální přehrávač což dohromady dá na přehrávání filmů lepší funkčnost než celá 650ka.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

- nepodporuje Internet@TV
    - nepodporuje Wifi
    - nepodporuje Ethernet (LAN)

Tyhle funkce nepotřebuji

- nemá FullHD
    - nemá 100 Hz

Tohle je diskutabilní a zatím se na tom tady lidi na foru neskhodli, co jsem tak četl.
    FullHD - někde jsem četl, že je vlastně jednodušší přepočítat SD do FullHD, než do HDReady. Zas někdo píše, že to HDReady vypadá ostřejší, tak nevím ...

To 100 Hz - asi záleží, jak to mají dobře vyřešený ti jednotliví výrobci

Že letošní TV nebude mít novější panel? Nevím, ale zas všude se pořád píše, jak právě rozjíždí výrobu 10., 11., (nebo nevím kolikáté) generace panelů a taky často píšou diskutující, že pár let zpátky LCD nesálo za nic - takže nějakej pokrok tam asi bude. Možná taky v té elektronice - převod SD na HD apod.

Takže byste doporučovali koupit ten LE32C450? - tady http://www.samsung.com/at/consumer/t...ail&returnurl=
    píšou, že by to mělo mít právě to přehrávání, takže bych ani ten přehrávač kupovat nemusel ...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2008

píšou, že by to mělo mít právě to přehrávání, takže bych ani ten přehrávač kupovat nemusel ...
    A nemožnost přehrávání DTS ti nevadí?? Nevím, co na tom chceš přehrávat, ale můj archiv by to z 80% stejně nepřehrálo.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

No, DTS je zvuk předpokládám - to by nebyl problém převést třeba ve Virtualdubu - když bych nechal video bez rekomprese, tak je to otázka pár minut ...
    Jinak, stejně většina přehrávačů nezvládne HD, nemá MKV, WMV, FLV, ... - ten Samsung by to měl umět ...

Je tu pořád Avatar uživatele sirdo
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od David Lister Zobrazit příspěvek
    No full HD u 82TV ja fakt obrovská výhoda Z mého pohledu spíš nevýhoda, kdybych chtěl 82 a nechtěl od ní sedět 70cm, tak beru raději HD ready.
    toto fakt nechapem. ako mozete podporovat HD Ready rozlisenie, ktore nesplna absolutne ziaden format HD vysielania a VZDY bude musiet obrazovka vysledny obraz interpolovat (rozumej prznit) do 768p. keby tie HD Ready telky mali aspon 720p panel tak nepoviem ani makke F, ale takto to fakt nechapem...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2008

No, DTS je zvuk předpokládám - to by nebyl problém převést třeba ve Virtualdubu - když bych nechal video bez rekomprese, tak je to otázka pár minut ...
    No, někoho tole možná baví

Jinak, stejně většina přehrávačů nezvládne HD, nemá MKV, WMV, FLV, ... - ten Samsung by to měl umět ...
    tomuhle opravdu nerozumím...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2007

Panove resit neco u 32" televize nema vetsinou smysl.Protoze u takovehle uhlopricky je vetsinou jedno co je to za vyrobce ci typ,protoze pak stejne zjistite ze, v 99% se na ni dotycny bude divat ze 3 m a to opravdu asi pozna, jestli je to full nebo jen HD.O ostatnich brazovych "blbostech" nemluve.

Registrace
    Aug 2007

no je pravda, ze nevieme, ci ta TV pojde len niekde na chatu, alebo bude hlavnym zobrazovadlom nejakeho multimedialneho centra (aj ked u tak malej uhlopriecky sa mi to zda nerealne )...

Je tu občas
    Registrace
    Aug 2009

Kolega měl na mysli HD přehrávače - eGreat, Xtreamer, WD TV Live, atd., které bezpečně zvládají mnohem více formátů než Samsung. DTS zvuk nevyjímaje. Se Samsungem se budeš jen trápit a upravovat formáty (hlavně zvuk, ale i obraz) jako blázen.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od Karel129 Zobrazit příspěvek
    v 99% se na ni dotycny bude divat ze 3 m a to opravdu asi pozna, jestli je to full nebo jen HD
    Asi tak. Osobně moc nechápu, proč si to někdo kupuje jako hlavní TV do obyváku. I kdyby od té TV chtěl sedět 1,5m, tak o bude malý.
    37 palců je dle mého naprosté minimum, a osobně bych pod 40 palců nešel nikdy.

Takže když malou TV, tak je naprosto zbytečné připlácet na fullHD. A přepočítavat bude stejně vždy - nebo znáte někoho, kdo by si koupil 32palcovou TV k HTPC nebo na sledovaní BR?? Tohle se kupuje na SD signál nebo DVDripy...

Takže pokud tazatel nezkousne loňskou 450, tak bych bral letošní.

Registrace
    Aug 2007

to je vsetko pravda co tu hovorite, ale co mam skusenosti tak 32" tintitka sa vacsinou kupuju koli tomu, ze kupujuci ma stary typ obyvacej steny, kde sa nejaka 40" telka nezmesti ani omylom ...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od sirdo Zobrazit příspěvek
    co mam skusenosti tak 32" tintitka sa vacsinou kupuju koli tomu, ze kupujuci ma stary typ obyvacej steny, kde sa nejaka 40" telka nezmesti ani omylom ...
    To není omluva. Mě se 46 taky nevleze a přesto ji budu objednávat - prostě nábytek musí stranou, protože to mám k telce 2,8 metru a to je na 40 prostě moc

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

Budu se na to dívat max. ze 3 metrů (- panelák), teď mám starou CRT 50 cm a zas tak malý mně to nepřipadá. Pravda je, že teď se už skoro všechno vysílá v 16:9 a tím se ten obraz ještě zmenší na té klasické televizi. Jsem počítal, že těch 32'' je na šířku asi 70 cm, zatímco ta moje TV má 40 cm na šířku - to je docela velkej rozdíl a mně to stačí. Ne že bych neměl na dražší TV, ale stejně tam není většinou na co koukat a na ty Zprávy, nebo nějakej seriál to bohatě stačí.

A dávat dalších 10 tis. za nějakej Popcorn Hour se mně nechce, když nějakej ten film můžu přehrát i na televizi s USB.

Budu na tom sledovat taky Čt HD a Nova HD ze 4. MUXu - vysílají v rozlišení 1440×1080i , takže by se Full HD teoreticky hodilo, ale nevím jestli by ten rozdíl byl vůbec poznat.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: Sony KDL-32W5500 vs. Samsung LE32B650
    Od Crush3r v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-02-2010, 14:01
  2. LCD: LG 37SL8000 vs. Samsung LE32B650
    Od Jazzy v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 13-12-2009, 07:06
  3. LCD: Samsung LE32B550 a LE32B650