Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Menu v DVD Architekt

Whitejoker (616)|29.1.2007 22:03
tak můžeš poprosit přítelkyni, ať ti to před spaním anglicky čte :-D
Né ale beze srandy - já jsem se většinu z angličtiny naučil louskáním návodů k programům, on ten jazyk návodů je takový nekomplikovaný, maximálně potřebuješ technický slovník na nějaký neznámý výraz a většina z termínů se stejně v češtině používá jako přejatých, bez překladu
Nostradam (210)|29.1.2007 22:41
Na DVD Architect je návod. Prozatím je ale jen pro registrované uživatele jednoho fóra. Zanedlouho ale bude k dispozici všem, tak dám na něj poté odkaz.
hanni_tvf (41)|1.2.2007 14:45
No,skoda ze som sa k tomu navodu nedostal skor...teraz mi je uz k nicomu,vsetkemu uz chapem :-)
hanni_tvf (41)|5.2.2007 13:09
Narazil som este na jeden problem,ktory akosi neviem vyriesit.Urobil som DVD menu,vytvoril DVD disk a problem sa vyskytol v hudbe,ktoru som dal pod menu.Ked si to DVD pustim v PC,je vsetko v poriadku a zvuk sa rozbehne hned po nacitani DVD, sucasne s obrazom.Ked ho dam do stolneho prehravaca, asi 3-4 sekundy je ticho a zvuk sa rozbehne az potom.Obraz se rozbehne hned.

Neviete mi poradit,kde je problem?Preco to hra v PC v poriadku a prehravaci sa opozduje?Ked pustim z menu film,tam uz zvuk nabehne hned,robi to iba u menu.

P.S. Menu robene napr v Ulead video studio je v poriadku,tam sa zvuk neopozduje.
Fantas! (3016)|5.2.2007 13:41
hanni
zkus to na jinem DVD prehravaci.
hanni_tvf (41)|5.2.2007 15:11
Ked budem mat cestu k svagrovi,vyskusam...to napadlo aj mna,len som k nemu este nemal cestu.