Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Dvě videa v jednu chvíli Premiere Pro CS4

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Dobrý den,

rád bych se Vás někoho zeptal na možnost přehráti dvou videi v jednu chvíli pomocí Premiery.
    Mám importovány dvě videa. A teď bych rád, aby v levé části běželo to prvni video a v pravé části to druhé video. Myslel jsem si, že to půjde udělat přes ty jednotlivé stopy v timeline,ale nepřišel jsem na to. Poradíte mi někdo? Předem děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2004

Máš-li na mysli aby současně běžel jeden klip v okně source a jiný v okně program, tak to nejde. Potřebuješ-li však opravdu sledovat oba klipy současně a případně mezi nimi přepínat, tak na to je režim multikam, kde lze zobrazit současně až 4 klipy. Ale záleží co máš na mysli, z tvého dotazu to jednoznačně nevyplývá

Je tu občas Avatar uživatele MAKcz
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od smith82 Zobrazit příspěvek
    Dobrý den,

rád bych se Vás někoho zeptal na možnost přehráti dvou videi v jednu chvíli pomocí Premiery.
    Mám importovány dvě videa. A teď bych rád, aby v levé části běželo to prvni video a v pravé části to druhé video. Myslel jsem si, že to půjde udělat přes ty jednotlivé stopy v timeline,ale nepřišel jsem na to. Poradíte mi někdo? Předem děkuji
    Hod si do VIDEO1 klip A a do VIDEO2 klip B oba zacinaj tedy v case 00:00:00
    pak na jednom z nich klikni RM - SHOW CLIP FRAMES - MOTION - POSITION a SCALE ... pak si klikni na tab EDIT CONTROLS a pak do vlastniho klipu a scalni si ho a posun kam potrebujes a to same uydelej s druhym klipe,. Mas pak oba najednou na stejne obrazovce

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2004

No řekl bych, že to má smysl pro zobrazení Picture to Picture, ale pokud jde smith82 o tohle potom jo.

Podobná témata

1. rychlost videa - Premiere
    Od eXMarty v sekci Editace videa
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 13-04-2010, 10:47
  2. Premiere CS4 - zasekávání videa
    Od patrikrajs v sekci Editace videa
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-02-2009, 14:06
  3. Skystar2 - po chvili zabere 100% cpu
    Od Fitik v sekci DVB-S