Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kodek MPEG-4 do TV Technika LCD32ID-207CE

szakszlaci (1)|18.1.2010 17:47
Zdavim. Problem je vtom, ze tento tv obsahuje len kodek na prijem vysilacov v MPEG-2. V mojom bydlisku je moznost prijmu DVBT aj z Madarska, ale tam sa vysila v MPEG-4. Tento tv umoznuje upgrade softwaru, ale zadna tv stanica to nevysila. Volal som do tv spolocnosty, na technicky úsek, ani otom nevedeli, ze to by mali oni robit, odkazali volat do spolocnosty, ktory ma na starosty vysilacov. Tam zase odkazali kontaktovat do prislusnej tv spolocnosty. Zkratka jeden ukazuje na druhyho, a kodek nikde, odhadnem, ze ani nebude.
Co by som potreboval, je kodek na MPEG-4 do toho tv, aby sa mohlo urobit upgrade, ked ma nahodou niekdo na niaky odkaz........
Druhym a to velkym problemom je, ze ked budem mat ten kodek, tak to ako to tam dat, lebo tv nema zadnu pripojku na pc. Vnutri urcite je, ale je v zaruke. Takze zadne rozobrani.....
Jedine asi niaky program, ktory bude vydat kompletny tv signal v MPEG-2 (VF modulator premna neni problem dorobit) a pripojit na antenni vstup,a misto txt bude tam mat ten kodek.........
Je natom este jedna zasuvka na CAM kartu, alebo cez to niako.............
|Mio| (350)|19.1.2010 19:08
Pokud hledas novy firmware, tak by mel byt k dispozici na strankach vyrobce, spolu s navodem jak provest upgrade, pokud to tak neni, mohli by ti ho za poplatek nahrat v autorizovanem servisu vyrobce, nebo ti alespon podaji blizsi informace.

Co se ale tyka MPEG-4 to tam nikdy nedostanes, nebot se nejedna o software, ale o hardwarovou podporu. Televize nejsou PC jejich vypocetni vykon je minimalni, proto maji veskerou tuto podporu resenou pomoci zvlastniho chipu ktery to dekoduje a zpracovava.