Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

černání obrazovky

elmogadishu (1)|28.12.2009 14:44
Dobrý den, vlastním novou lcd televizi LE32B550 připojenou na klasickou anténu a mám následující problém.
Kdykoli když jsem změnil obrazový režim z Dynamický na jakýkoliv jiný, display náhle zčernal, pomohl jen návrat na Dynamický režim. Po bližším ohledání "černé" obrazovky jsem zjistil že přece jen něco je vidět, jakoby byl kontrast nebo jas nulový. Proto jsem přepl na Standartní režim a na černé obrazovce jsem "poslepu" nastavil podsvícení na max hodnotu 10 a vše bylo v pořádku, je ale zajímavé, když snížím podsvícení na hodnotu 9 obraz opět zčerná. Úpravu podsvícení jsem provedl pro režimy Standartní a Film, pro režim Přirozené uvedený postup nefungoval a obraz byl stále černý.
Tento problém s černou obrazovkou se také vyskytuje kdykoli když dám automatické ladění (jakmile začne automatické vyhledávání - obraz hned zčerná, kanály najde, poté musím nastavit režim Dynamický, aby obraz byl vidět) nebo volbu Plug and Play v momentě kdy začne vyhledávání kanálů.
Chtěl bych se zeptat, je to na reklamaci, nebo je v tom nějaký trik? Televizor je v režimu Domácnost. Děkuji.
j3nda (169)|29.12.2009 00:03
videl bych to na servis, minimalne tam zavolat a poradit se, ale spis to bude chtit opravu