Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 52

Téma: Philips 32PFL7684H nebo 32pfl8404H

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Dobrý den,
    poprosil bych nějakou rychlejší radu. Už jsem na 3x vracel Sharpa LE600 kvůli neustálému praskání u přepínání kanálů Takže bych se nerad spálil znova.

V mém hledáčku se vyskytla televize od Philipsu, jelikož prý mají nejlepší obraz pro horší signál.
    Ale nemohu se rozhodnout, který z těchto dvou :
    Philips 32PFL7684H - cena 16990 Kč (u Euronics) a nebo Philips 32PFL8404H - cena 18990 Kč u jiného prodejce.

A teď, která se oplatí ? Na internetu jsem nalezl, že rozdíl mezi typy je jen v Ambilightu a internetu (ten stejně prý umí jen pár stránek).
    Jenže na jiných stránkách jsem se dozvěděl, že ta 7čková řada má prý lepší procesor.
    A dokonce Euronics píše, že ta televize ze 7čkové řady má mít internet.

Tak jsem z toho zmaten jako lesní včela. Můžete poradit? Oplatí se ten Ambilight za 2000 Kč příplatek ?

Moc děkuji za odpovědi
    Naposledy upraveno uživatelem Rahti: 03-12-2009 v 13:06
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

ahoj NEMAM ani eden z tech typu co uvadis, ale mam typ 42pfl7864 je to z datartu..tv nema ambilight a lan ale to mi nevadi..jinak co se tyka signalu tak u nas to neni nic extra a tv si s tim poradila naprosto skvele..az jsme byl prekvapeny..jedina vec ktera mi vadi je ze pokud vypnu uplne HD precis tak se vypne i 100hz.a jeste jedna vec..a to je pomale menu..ale tam po nastaveni stejne nechodim takze to je jedno.ale to je jen o zvyku..obrazove je to proste parada..mam k tomu PS3 a blu ray filmy jsou nadherne..takze si myslim ze 8404 bude taky super.pokud netrvas na ambilight tak 7864 co mam ja muzu doporucit
    Naposledy upraveno uživatelem nukii: 03-12-2009 v 13:20

Je tu pravidelně Avatar uživatele miro333
    Registrace
    Aug 2006

nukii, ja som vrátil plazmu panáka 42G10 kvôli dosť rušivému šumeniu vetrákov a zobral som datarte presne tohto philipsa čo máš ty. zatiaľ ešte nedošiel, ale chcem sa ťa opýtať
    1. ako zvláda rýchle resp pomalé pohyby? videl som tú euronicsácku 32PFL7684H, ktorá by mala mať takisto Perfect Natural Motion ako 7864 a tam boli pohyby bez viditeľnej vady, ako je na tom 42" uhlopriečka?
    2. nebzučí pri bielej, nevrčí resp. nevydáva nejaké zvuky okrem tých čo má z repro ?
    3. ako je to s formátom 4:3, je potrebné nastaviť niekde v menu zobrazenie 4:3 neskreslene t.j. čierne pruhy po bokoch, alebo je to už vyriešené implicitne pri prepínaní formátov cez DO?
    4. dajú sa nepoužívané vstupy vyradiť z ponuky pri prepínaní pripojených zariadení?
    5. vlastne už nič, ledaže by si vedel o nejakej tej muške...
    díkes a kľudne môžeš aj na pm
    Naposledy upraveno uživatelem miro333: 03-12-2009 v 17:49

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

ahoj
    1: takze rychle pohyby vcelku normal ikdyz obcas se to jakoby cukne ale je to skoro nepostrehnutelne
    2: nebzuci nic je absolutne ticha.i pri max bile.ikdyz si myslim ze to je problem spise u plazem
    3: ja se koukam na roztazeny obraz..ale nekdo to resil ve vlaknu k 8404 modelu a mam pocit ze to jde nastavit.ale jistej si nejsem..
    4: nevim
    5: jedina vada co jsem psal je pomaly pohyb v menu..tohle se ale da prezit a nemoznost vypnoz HD natural motion bez toho aby se vyplo i 100hz..jinak jsem s tv spokojeny

doufam ze i ty budes..

a ted by jsem mel dotaz ja..otec planuje koupi te palzny co jsi vratil 42g10 je to opravdu tak slyset ten hluk vetracku? myslis ze to delaji vsechny kusy nebo jsi chtyl proste zmetka?

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

No tak jsem se toho moc nedozvěděl. Holt asi zkusím tu televizi s Ambilightem. Nějak to dopadne.

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2007

Už to tu bylo několikrát, 7404, 7684, 7864, 8404 jsou HW identické modely lišící se jen a pouze výbavou a ne obrazem (šasi Q548.1E)

Registrace
    Aug 2006

asi to nebude celkom tak pravda, keď 7864 používa Perfect Natural Motion z 9xxx rady a 7404/8404 HD Natural Motion. na obraz to určite bude mať vplyv, veď Philips v 7864 na úkor Perfect Natural Motion odstránil svoju "perlu" Ambilight pri 7404 vs. 7864.
    na druhej strane kľudne mohli len odblokovať jednu funkciu na rovnakom šasi a zablokovaľ inú. to bude pravdepodobnejšie...

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2007

Použití Ambi nesouvísí s back-end procesorem, používá svůj vlastní ARM. Jinak to jsou hříčky s obchodníma názvama jednoho a téhož. Řady 7/8 jsou stejné a liší se od řady 9 právě jen back-end procesorem.

Registrace
    Aug 2006

čo potom "Perfect Natural Motion" vs. "HD Natural Motion"? tie sú podľa teba rovnaké?

Je tu občas Avatar uživatele PeLi
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od miro333 Zobrazit příspěvek
    nukii, ja som vrátil plazmu panáka 42G10 kvôli dosť rušivému šumeniu vetrákov a zobral som datarte presne tohto philipsa čo máš ty. zatiaľ ešte nedošiel, ale chcem sa ťa opýtať
    1. ako zvláda rýchle resp pomalé pohyby? videl som tú euronicsácku 32PFL7684H, ktorá by mala mať takisto Perfect Natural Motion ako 7864 a tam boli pohyby bez viditeľnej vady, ako je na tom 42" uhlopriečka?
    2. nebzučí pri bielej, nevrčí resp. nevydáva nejaké zvuky okrem tých čo má z repro ?
    3. ako je to s formátom 4:3, je potrebné nastaviť niekde v menu zobrazenie 4:3 neskreslene t.j. čierne pruhy po bokoch, alebo je to už vyriešené implicitne pri prepínaní formátov cez DO?
    4. dajú sa nepoužívané vstupy vyradiť z ponuky pri prepínaní pripojených zariadení?
    5. vlastne už nič, ledaže by si vedel o nejakej tej muške...
    díkes a kľudne môžeš aj na pm
    2: mne vôbec nebzučí
    4: da sa to vytadiť z menu
    5: vadí mi, že sa dlho zapína a odozva menu je moc pomalá

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od miro333 Zobrazit příspěvek
    čo potom "Perfect Natural Motion" vs. "HD Natural Motion"? tie sú podľa teba rovnaké?
    v tomto případě ano, kdyby se dneska do všeho nesral marketing, bylo by jasno.

Registrace
    Aug 2006

nerozumiem, podľa teba ak je "Perfect Natural Motion" v 9xxx rade je to v poriadku, ale v 7864 rade už nie? odkiaľ berieš tú istotu, že v 7864 je to len premenovaný HD Natural Motion?

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2007

Nechápu...nevím jak tě přesvědčit. Jestli jí máš tak si jí vykuchej, já jí rozdělávat nebudu.

Registrace
    Aug 2006

nechaj tak, tvrdíš niečo iné, ako philips píše v materiáloch. tak až mi príde uvidím... ako som písal vyššie na 7684 sa mi zdali rýchle aj pomalé pohyby v poriadku, žiadne zdvojovanie objektov, ani mazanie.. v podstate rovnako, ako vedľa stojaca aurea. na 5604 to bolo horšie, výrazná sekanica a mierna mazanica. na 7404 tiež celkom ok, ale nestála vedľa ostatných, takže napriamo sa to nedalo porovnať...
    rozoberať sa nič nebude, ešte by sa náhodou prišlo na to, že aj 9xxx má ten istý procesor v inom šasi, samozrejme...

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2007

Můžeš být klidný, 9 řada používá jiný. A 5 pro změnu žádný, takže to bude asi důvod horšího obrazu.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. favorit Philips 32PFL8404H zklamal
    Od Claudio Gentile v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 05-12-2009, 13:27
  2. PHILIPS 32PFL8404H a audio vstup z NTB (jack-2xcinch) nefunguje
    Od apobab v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 27-10-2009, 14:05
  3. LCD: PHILIPS 32PFL8404H - DivX formát a titulky