Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SHARPáci poradí....

daviss (12)|28.10.2009 23:45
Ahoj ,
měl jsem možnost instalovat LCD TV SHARP LC-32DH57E a nevím jak na této TV (asi bude platit i pro jiné SHARPky) vypnout v pravém dolním rohu ukazatel času který tam trvale svítí.
Tedy alespon si myslím že by to měl být ukazatel času....zatím to není nastaveno a svítí tam jako dvě čárky ,dvojtečka a zase dvě čárky --:--
Jak to prosím vypnu....je to obtěžující v obraze, díky moc za info.
petrprv (281)|29.10.2009 21:11
Nebuď línej a mrkni do menu, najdeš to tam, je tam myslím zobrazení hodin.

[quote=daviss;246009]Ahoj ,
měl jsem možnost instalovat LCD TV SHARP LC-32DH57E a nevím jak na této TV (asi bude platit i pro jiné SHARPky) vypnout v pravém dolním rohu ukazatel času který tam trvale svítí.
Tedy alespon si myslím že by to měl být ukazatel času....zatím to není nastaveno a svítí tam jako dvě čárky ,dvojtečka a zase dvě čárky --:--
Jak to prosím vypnu....je to obtěžující v obraze, díky moc za info.[/quote]
daviss (12)|29.10.2009 22:54
[quote=petrprv;246120]Nebuď línej a mrkni do menu, najdeš to tam, je tam myslím zobrazení hodin.[/quote]

Ahoj,
bohužel tuto TV nemám doma (bojoval jsem s tím u kamaráda).Stáhnul jsem si .pdf manuál této TV a nic ohledně vypnutí toho ukazatel "hodin" jsem nenalezl....menu jsme také projížděli...tak nevím...
1hroch (865)|30.10.2009 09:25
Zmackni vicekrat tlacitko "i" Info na DO. Postupne se pres rozsirene info, atd. dostanes az do stavu, kdy se nezobrazuje nic. Pri pouzivani antenniho vstupu a analogu se hodiny nactou, pri pouziti napr. pres Scart a signalu od Kysliku se zobrazi jen tebou uvadene pomlcky - signal neobsahuje casove udaje.
daviss (12)|30.10.2009 09:42
[quote=1hroch;246171]Zmackni vicekrat tlacitko "i" Info na DO. Postupne se pres rozsirene info, atd. dostanes az do stavu, kdy se nezobrazuje nic. Pri pouzivani antenniho vstupu a analogu se hodiny nactou, pri pouziti napr. pres Scart a signalu od Kysliku se zobrazi jen tebou uvadene pomlcky - signal neobsahuje casove udaje.[/quote]

Ahoj,
díky moc za radu....tato TV je právě připojena přes SCART k digit.satelitu pro příjem pořadů....anténní vstup se nepoužívá.Proto tedy čas není nastaven...tak tedy kamarádovi doporučím to "i" tlačítkok vypnutí zobrazení tohoto ukazatele.Díky.