Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

tv ze zahranici?!

tomazavr (17)|28.10.2009 17:20
tak muj vyber tv jsem zuzil na lcd tv s full led podsvicenim a to na tyto dva modely:
Samsung 55B8500
a na LG52LH 93 nebo 95
bohuzel tyto modely se v EU jeste nevyskytuji:-( Mate nekdo zkusenosti za jak dlouho by mohli byt v eu?! Popripade, jestli je problem(nejake norny-cenu neresim) z USA?!
Moc dekuji za info
-=Ice=- (414)|30.10.2009 00:36
[quote=tomazavr;245959]tak muj vyber tv jsem zuzil na lcd tv s full led podsvicenim a to na tyto dva modely:
Samsung 55B8500
a na LG52LH 93 nebo 95
bohuzel tyto modely se v EU jeste nevyskytuji:-( Mate nekdo zkusenosti za jak dlouho by mohli byt v eu?! Popripade, jestli je problem(nejake norny-cenu neresim) z USA?!
Moc dekuji za info[/quote]

no min. USA jsou tv NTSC a ne PAL, a frekvence tuneru budou taky jiné. osobně bych TV z USA nebral. Hlavně pak záruky, české papíry, co napájení a napájecí kabel - taky je jiný jak u nás. ale to je jen můj názor.
tomazavr (17)|30.10.2009 18:42
[quote=-=Ice=-;246148]no min. USA jsou tv NTSC a ne PAL, a frekvence tuneru budou taky jiné. osobně bych TV z USA nebral. Hlavně pak záruky, české papíry, co napájení a napájecí kabel - taky je jiný jak u nás. ale to je jen můj názor.[/quote]
uz jsem ani nedoufal s nejakym info. Moc diky za nazor asi to tak bude, ale moc me mrzi,ze to tu nelze koupit:-( Kdyby tu byvala zustala tovarna na LG mohla tu byt alespon ta 9000:-(