Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Asus EEE a spojení DVI s plazmou Panasonic

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Zdravim,

tak asi po dvouhodinovem procitani fora a hledani relevantni odpovedi pro muj problem jsem se rozhodl zalozit toto vlakno. O co tedy jde. Koupil jsem si TV, plazmu Panasonic. Každopádně, televize má 2x HDMI, nějaký ten scart a žádný VGA výstup. Mám dva notebooky, z nichž ani jeden nedisponuje HDMI, zakoupil jsem však následující "sadu". Notebooky mají VGA výstup, tudíž kabel HDMI - DVI a redukci DVI/VGA. Vše jsem zapojil a nic. Nic bohužel nejen TV, ale také NTB, kdy ani jeden vůbec neukazuje, že by bylo něco připojeno. Zkuste mi tedy prosím poradit co je špatně, zda takováto kombinace vůbec může v reálu fungovat, či kde hledat problém. Jeden z NTB disponuje S-Video, ale nejsem spokojen s kvalitou obrazu, tak jsem doufal, že s výše uvedeným to bude lepší. Uvítám jakékoliv rady a nápady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Honzusko Zobrazit příspěvek
    Zdravim,

tak asi po dvouhodinovem procitani fora a hledani relevantni odpovedi pro muj problem jsem se rozhodl zalozit toto vlakno. O co tedy jde. Koupil jsem si TV, plazmu Panasonic. Každopádně, televize má 2x HDMI, nějaký ten scart a žádný VGA výstup. Mám dva notebooky, z nichž ani jeden nedisponuje HDMI, zakoupil jsem však následující "sadu". Notebooky mají VGA výstup, tudíž kabel HDMI - DVI a redukci DVI/VGA. Vše jsem zapojil a nic. Nic bohužel nejen TV, ale také NTB, kdy ani jeden vůbec neukazuje, že by bylo něco připojeno. Zkuste mi tedy prosím poradit co je špatně, zda takováto kombinace vůbec může v reálu fungovat, či kde hledat problém. Jeden z NTB disponuje S-Video, ale nejsem spokojen s kvalitou obrazu, tak jsem doufal, že s výše uvedeným to bude lepší. Uvítám jakékoliv rady a nápady.
    Nemůžeš konektorovou redukcí převádět signály navzájem, tj. když ti z NB leze analogový VGA, tak z něho neuděláš digitální DVI ani HDMI jenom pomocí konektorů. K tomu bys potřeboval A/D převodník, ale to je snad levnější si koupit jiný NB...
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Spojení Panasonic plasma a Yamaha kino
    Od SULiik v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-05-2009, 14:21
  2. Jak propojím pc s plazmou pres RBG (D-SUB)
    Od teleport v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 07-02-2009, 20:29
  3. doporučení mezi plazmou Panasonic a Samsung
    Od luva v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 28-01-2009, 18:44
  4. POMOC plazmou Panasonic 42-th80ae
    Od freemenace v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-01-2009, 22:01
  5. Panasonic 42PX70EA spojeni s PC