Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Skylink 10/2009

mph1 (689)|2.10.2009 14:39
Tak tu mame to slibovane prekvapeni od Skylinku:

http://www.skylink.cz/web/structure/6.html?do[loadData]=1
http://www.skylink.cz/web/structure/13.html

Kvuli pochybne tvorbe URL na strankach Skylinku sem nejde dat primy odkaz na novinku 10/2009. Kliknete si extra na (...)

Zrejme proto, ze HD za 350,-/mes nikdo nechtel, pripravili MULTI HD, kde za HD kanaly k Multi zaplatite navic "pouze" 200,- Kc/mes. Dale v HD provedli nektere zmeny:
-Nova Sport HD je presunuta z volneho vysilani do HD Plus (s tim, co nedavno predvadeli ve fotbale, bych chtel zpatky penize)
- v promo rezimu jsou pridany nove kanaly MyZen.tv HD a bebe tv HD. Trvale do nabidky budou zarazeny na zaklade poptavky zakazniku

Zajimava je informace o zlevneni HBO:
Mesicni poplatek sice klesl ze 395,- na 235,- (= vyrazne zlevneni), bohuzel, rocni predplatitel, ktery dosud platil 1995,- zaplati nyni 2585,- Sleva 235,- za rok misto 2745,- za rok. Takze rocni predplatitel HBO zaplati po sleve o 590,- Kc vice, nez pred zlevnenim.
To snad aby radeji zdrazovali. Nebo kdyby chteli prihodit nejaky dalsi program z rodiny HBO...

Ted koukam, ze jsem to dal do Televizoru, melo by to byt spise v DVB-S. Omlouvam se za nepozornost.
PaJaSoft (827)|2.10.2009 18:16
Diky, zajimave byly zejmena odpovedi a to, co jsem si precetl mne utvrdilo v tom, ze jsem si sveho PayTV partnera vybral spravne (byt o tom jeste "nevi").
dunaj (1030)|2.10.2009 18:29
O mne uz vi:-) Mam predplatene vsetko do roko 2011. Stacili dve rocne predplatne najprv na jeden a potom na spolocny balik. Dufam, ze dozijem:-)

BTW: ak si este nekupoval kartu, tak som teraz videl na pulte taku, asi o 5€ drahsiu, kde je uz HD aj Multi na 2 mesiace gratis. Dokonca som videl niekde prepocet, ze pokial si namiesto predplatneho nakupis karty s tymito promo, a potom ich predas za 20€ ako zaklad, vyjde to lacnejsie ako predplatne. Ale neskumal som to blizsie:-)
jarino1978 (8045)|2.10.2009 20:41
[quote=dunaj;242771]O mne uz vi:-) BTW: ak si este nekupoval kartu, tak som teraz videl na pulte taku, asi o 5€ drahsiu, kde je uz HD aj Multi na 2 mesiace gratis. Dokonca som videl niekde prepocet, ze pokial si namiesto predplatneho nakupis karty s tymito promo, a potom ich predas za 20€ ako zaklad, vyjde to lacnejsie ako predplatne. Ale neskumal som to blizsie:-)[/quote]

si si istý, že je na tej karte, ktorá je o 5 Eúr drahšia Multi HD ? Nie je to náhodou Multi + HBO ?
Pochybujem, že je k tomu aj HD balík...
No a k tým prepočtom... To musel napísať len blázon, pretože akcia na 2 mesiace zadara platí len do 31.1.2010 !!!!
Čiže ak si nakúpiš nové karty, tak na tom prerobíš aj gate...
dunaj (1030)|2.10.2009 23:25
[quote=jarino1978;242784]si si istý, že je na tej karte, ktorá je o 5 Eúr drahšia Multi HD ? Nie je to náhodou Multi + HBO ?
Pochybujem, že je k tomu aj HD balík...
No a k tým prepočtom... To musel napísať len blázon, pretože akcia na 2 mesiace zadara platí len do 31.1.2010 !!!!
Čiže ak si nakúpiš nové karty, tak na tom prerobíš aj gate...[/quote]

Tu ju mas:
http://www.sortec.sk/index.php?lang=sk&akcie=no&novinky=no&catid=13&sekid=&spos=0&view=1632

Skylink + MULTI a HD Plus na 2 mesiace zdarma
75.90 € / 2286.56 Sk
jarino1978 (8045)|2.10.2009 23:31
"Promo na novo registrovaných kartách
Počínajúc dňom registrácie 1. 10. 2009 bude na všetkých novo registrovaných kartách Skylink Standard automaticky zdarma prístupný na 2 mesiace od dátumu registrácie balíček MULTI a tiež HBO.

Oproti doterajšej praxe tak získavajú novo registrovaní zákazníci výhodnejšie podmienky - na 2 mesiace 20 voliteľných programov vrátane HBO.

Promo akcia pre novo registrované karty platí do 31. 1. 2010. "

ale našiel som to aj u iných predajcov : http://www.ansat-tn.sk/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=12_19&products_id=903
dunaj (1030)|2.10.2009 23:51
"Na Slovensku ji bude nabízet společnost Slovak Telekom..."

Od tejto spolocnosti som sa vzdy dockal iba jedneho: ojebabrania.

Ci to bolo ISDN, ucty za pevnu linku, Magio...

Dakujem, neprosim. Mne stacilo.
jarino1978 (8045)|2.10.2009 23:54
[quote=dunaj;242814]"Na Slovensku ji bude nabízet společnost Slovak Telekom..."

Od tejto spolocnosti som sa vzdy dockal iba jedneho: ojebabrania.

Ci to bolo ISDN, ucty za pevnu linku, Magio...

Dakujem, neprosim. Mne stacilo.[/quote]

tak jasné, každý má iné skúsenosti. ja som zasa spokojný ( telefón, DSL ).
Nechám sa prekvapiť, mne ide hlavne o HBO HD, veď vieš, že Glisník to podmieňuje väčším počtom abonentov HBO. Za HBO SD by som nikdy neplatil ( za ten humusný obraz - vďaka SHITAL zaň... ). Môj záujem je HD.
dunaj (1030)|2.10.2009 23:57
[quote=jarino1978;242815]tak jasné, každý má iné skúsenosti. ja som zasa spokojný ( telefón, DSL ).
Nechám sa prekvapiť, mne ide hlavne o HBO HD, veď vieš, že Glisník to podmieňuje väčším počtom abonentov HBO. Za HBO SD by som nikdy neplatil ( za ten humusný obraz - vďaka SHITAL zaň... ). Môj záujem je HD.[/quote]

Co sa tyka Skylinku, tipoval by som na rozsirenie HD baliku toto:

http://medialne.etrend.sk/televizia-spravy/na-slovensku-pribudnu-styri-hd-a-dve-eroticke-stanice-pod-hlavickou-spi.html

Neberie od nich Skylink nahodou Filmbox?
dunaj (1030)|3.10.2009 00:04
[quote=jarino1978;242813]"Promo na novo registrovaných kartách
Počínajúc dňom registrácie 1. 10. 2009 bude na všetkých novo registrovaných kartách Skylink Standard automaticky zdarma prístupný na 2 mesiace od dátumu registrácie balíček MULTI a tiež HBO.

Oproti doterajšej praxe tak získavajú novo registrovaní zákazníci výhodnejšie podmienky - na 2 mesiace 20 voliteľných programov vrátane HBO.

Promo akcia pre novo registrované karty platí do 31. 1. 2010. "

ale našiel som to aj u iných predajcov : http://www.ansat-tn.sk/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=12_19&products_id=903[/quote]

Aha, cize Standard ma Multi a HBO a HD karta Multi a HD Plus promo na 2 mesiace!
PaJaSoft (827)|3.10.2009 00:41
[quote=dunaj;242817]Aha, cize Standard ma Multi a HBO a HD karta Multi a HD Plus promo na 2 mesiace![/quote]

Coze, to uz mate dalsi verzi ICE karet? Ja myslel, ze bila Standard-ka je zatim konecna a mozna ani dalsi nebude (tedy bude, ale rovnou Irdeto - pokud 2, pak ten je jiz nejakou dobu open, pokud vim, nejak to nesleduju...)... BTW potesila mne rezolutni odpoved o HD+ a CI+ (ne)vymyslu nemcouru...

Alebo to maju nasi bratia volako diferentne...
dunaj (1030)|3.10.2009 00:52
[quote=PaJaSoft;242825]Coze, to uz mate dalsi verzi ICE karet? Ja myslel, ze bila Standard-ka je zatim konecna a mozna ani dalsi nebude (tedy bude, ale rovnou Irdeto - pokud 2, pak ten je jiz nejakou dobu open, pokud vim, nejak to nesleduju...)... BTW potesila mne rezolutni odpoved o HD+ a CI+ (ne)vymyslu nemcouru...

Alebo to maju nasi bratia volako diferentne...[/quote]

Tie karty su vsetky biele, len maju rozne baliky. Myslim, ze to je ta karta, co sa dodavala iba k HD prijimacom a teraz sa da kupit samostatne s prirazkou 5€.

Na HD+ tymto definitivne kaslem, nech si ho zavedie kto chce. Ale bude to mat tazke, lebo uz som cital, ze kablovi operatori v nemecku daju RTL a spol. do zakladnych balikov ako free. Tak to som zvedavy, ako nekablovi nemci za to vysolia 60€ aby si nemohli nic nahrat. Ale v Holandsku sa to nejak rozmaha Ziggo a pod.

BTW: Buduci mesiac ma vraj Skylink testovat Irdeto 3. Nemohli by nejake moduly zacat lepsie fungovat?
jarino1978 (8045)|3.10.2009 07:56
[quote=dunaj;242826]Buduci mesiac ma vraj Skylink testovat Irdeto 3. Nemohli by nejake moduly zacat lepsie fungovat?[/quote]

to s tým nemá žiaden súvis. napokon , ak je to pravda, tak nás sa to nebude dotýkať.