Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nejhorší film

clee (6592)|14.2.2005 01:01
asi nemysli starej masakr z roku 74, ten je naprosto vybornej, ostatni sou jen chaby klony...
Krtek (1279)|14.2.2005 02:50
[quote=clee]asi nemysli starej masakr z roku 74, ten je naprosto vybornej, ostatni sou jen chaby klony...[/quote]
Dneska je jiná doba. Podívej se na Alfréda Hicchoka (nebo jak se píše)
a na jeho filmy. Vždy prosazoval herectví před dialogem. Psycho je toho důkazem, a těžko najdeš i dnes lepší horror. On sám prohlásil, že herec by měl ve filmu mluvit pouze tehdy, pokud je to nezbytně nutné a nelze to divákovi sdělit jinak. Pouze hudba a herecké výkony.
Ten Texaský masakr z roku 74 je taky super, jenže takovej film už dnes nikdo nenatočí. Další verze se jmenovala Masakr v Texasu, ten byl nic moc. Vyšel na VHS.
ladinek (494)|14.2.2005 08:44
Krtek : samozřejmě nemyslím ten první, to by tam ani nemohla hrát Renée Zellweeger. Je to film z roku 1994. A myslím, že na VHS to vyšlo opravdu pod názvem Masakr v Texasu, i když originální název by se dal přeložit jako Texaský masakr motorovou pilou (Texas Chainsaw Massacre). Jo, a hraje tam i Matthew McConaughey. Opravdu sračka na "entou".
mouty (690)|14.2.2005 09:22
[quote=mirekv]mouty
No nezlob se na mě, před chvíli jsem dokoukal AvP, to je teda pěkná slátanina, všechno tu už bylo, Predátor, Vetřelec, Kostka, Stargate, loučení jak v ET..., prostě nic nového. :-([/quote]

Nic nového ale dobře natočeno a s nejlepšíma mimozemštanama který kdy byly na filmovém plátně. Mě se to až na tu pyramidu libilo hodhě.

Včera jsem byl na Blade 3 a to se mě taky dost líbilo i když druhej díl je podle mě o trochu lepší.
¨
Sklamání měsíce - jednoznačně Letec. Film úplně o ničem - ten film postrádá děj... :-k Jsem rád že jsem přemluvil mladou a nevyhodil za to 300,- do kina..
clee (6592)|14.2.2005 15:50
fuuj kino, vod ceho je bittorent, me se letec libil, remeslne dokonaly a ze by biografie nemela dej, nevim nevim...
bArDa (274)|14.2.2005 16:00
Blade 3 :-k 9-)
Takovou kravinu sem fakt uz dlouho nevidel mozna minulej tejden kdy sem videl Avp :-) .
Jo a co mate proti druhymu Spideymu je docela dobrej
embe (99)|14.2.2005 20:39
[quote=mirekv]Mouty, ač sem Nudu neviděl, líbí se mi, proto, že na ní nadáváš![/quote]
lol
vlada (3470)|17.2.2005 13:03
Já myslim, že se můžeme shodnout, že skoro všechny předělaný filmy sou horší než originály. Je to jenom o penězích, na ty originální už lidi nepudou, ale když se natočí ten samej film znova a s módníma hercema, tak to zase pár lidí přitáhne.
Viděli ste například, jak Američaní do posledního detailu okopírovali francouzskýho Blondýna a Smolaře s Pierre Richardem? Teď sem taky koukal na novou verzi Bourne Identity, celkem dobrý, ale ten původní film s Chamberlainem je daleko lepší. Jenže ho nemůžu nikde sehnat. Stejně tak nejlepší byly bondovky s Connerym a Moorem. Ty poslední sou už jenom samý výbuchy, honičky a bitky, chybí tomu nápad, nadhled a vtip.
Z filmů z poslední doby mě opravdu moc neoslovilo. Připadá mi, že se točí čim dál větší kraviny a všechno dobrý už bylo dávno natočenýho. Sem poměrně zvědavej na Horem pádem, podle toho, co sem viděl, by to nemuselo bejt špatný.
Vláďa
ladinek (494)|17.2.2005 13:48
No s těma Bondama je to trochu jinak...tam se s každým novým dílem nesnaží natočit už jednou natočené.
Joe-Joe (593)|19.2.2005 13:48
Vcera som videl, zensku verziu Spidermana, ono sa to sice volalo Catwomen, ale hovadina to bola rovnaka. Vynite sa tomu filmu oblukom. :-k
ViKinG (793)|19.2.2005 19:29
Joe-Joe: problém je, že když na nějakej film (např teď Catwomen) jsou takhle mizerné reference, tak se na něj určitě podívám, abych zjistil že máte pravdu :-).
Joe-Joe (593)|19.2.2005 19:54
ViKinG
som zvedavy na tvoj nazor. 9-)
Ako som spresiel tento thread, tak mame cca rovnaky nazor.
Kracejici skala - blbost, Nuda v Brne - dobre.
ViKinG (793)|19.2.2005 22:39
Joe-Joe: vydrž, dám vědět... na 99 % to nebude lichotivé. Usuzuju z toho, že se to nelíbí ani příznivcům pavoučího hrdiny. Ale třeba překvapí :-).
Joe-Joe (593)|27.2.2005 21:07
Hlavna zenska uloha - Catwoman : ZLATA MALINA
Tak teraz s nimi suhlasim :-E
mouty (690)|27.2.2005 21:16
[quote=clee]fuuj kino, vod ceho je bittorent, me se letec libil, remeslne dokonaly a ze by biografie nemela dej, nevim nevim...[/quote]

Zahraný dobře, natočený taky ale o čem ten film vlastně je ? tohle jsem si uvědomil po koncových titulkách. V první čtvrtině natáčí film, ve druhé vymýšlí letadlo, ve třetí havaruje a zblázní se a ve čtvrté se soudí a vzlítne. To Lid VS Larry Flint je daleko líp zvládnutá biografie.

bArDa blade 3 je akční pohádka - relax u filmu. To je to co od filmu žádám. Proto se mě líbí i Bondové.

Viking - ač jsem příznivcem komixů, Catwoman jsem viděl v kině, a tohle beru jako propadák. Tu malinu bych tomu dal asi taky. I když podle mě by si ji zasloužil i spida...
clee (6592)|27.2.2005 21:19
no on byl hughes trochu prastenej, trosku megaloman, ale tohle vykusuje asi ty nejzajimavejsi casti, zivotni story nemusi bejt pokazdy tak "konvencni" jako v pripade flinta napriklad
bArDa (274)|25.3.2005 09:07
mouty:Chapu co to je relax, proto taky mam rad filmy vod Bruckheimera a tak mam rad predchozi dva dily Bladea, ale ten treti je fakt hruza
Krtek (1279)|26.3.2005 18:00
Vlada: Horem pádem mě dost zklamalo. Asi nehorší Hřebejkův film. Je tam sice pár dobrejch gagů, ale celkově je to oničem.
Jinak s Bondovkama máš pravdu. P.Brosnan dal sice Bondovkám úplně novej sněr akčního filmu, jenže tvůrcům se to poněkud vymklo z rukou. Je tam hodně drahé akce na úkor děje. Navíc poslední Bondovka je i trikově dost nepovedená. Ale i tak se na to dobře kouká...