Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Alexander Veliký

ravalah (72)|3.2.2005 03:31
Vubec si nemyslim ze by stari herci patrili do stareho zeleza a nemeli by hrat.Milos Kopecky byl PAN herec az do smrti..a ucinkoval vsude mozne.To same Werich a nebo Hrusinsky.Naopak si myslim,ze herectvi s casem rozkveta.Zkusenosti a kreativita ...to je hznaci kolo herce.
A VUBEC si nemyslim ze by Pitt neumel hrat.Podle me hrat umi a docela dobre.Nikdo nezahraje COKOLIV.Proste jednou mu sedne takova role a jednou makova.Kdyz chce reziser aby to vypadalo tak a tak,tak je herec placenej od toho,aby to tak udelal jak si pan reziser zamane.

Co se Troji tyka....ta se mi nelibila..ostatne jsem se tu uz s nekym hadal je to tak dva mesice..tusim ze s moutym:-)
A nevim co mam cekat od Alexandra..ale az to bude na DVD tak si to pujcim....to jo.Do kina me to ale nelaka.I kdyz zrovna Colin Farrel si myslim taky umi zahrat..
mouty (690)|3.2.2005 10:16
Ravalah - jo Farrel to zahrál podle mě suprově. Jde o to že od Alexandra každej čekal dobový výpravný válečný film (to je ted moderní) a ono je to spíš o jeho životě (povaze a tak) a dobývání je tam jako okrajová záležitost.
pee.tr (1208)|3.2.2005 15:22
Když tu byla řeč o filmu Troja, taky jsem tehdy čekal asi víc.
A navíc, nevím co mám za oči, ale při leteckých záběrech jsem prostě viděl nějaký trhaný pohyby - jako by málo snímků za sekundu.
Už se mi to stalo víckrát, nikdo to nevidí, já jo. Divný. :-)
Jano (592)|3.2.2005 16:22
[quote=Krtek][quote=mouty]Krtku a co Klub rváčů ? Podle mě Pit na sobě hoodně pracuje a je to na jeho výkonech vidět. Podobně je na tom i Farrel. Ted jsem se díval na Intermission a o víkendu jsem viděl Alexandra - tak velkej pokrok.[/quote]

Herecký výkon Pitta v Klubu rváčů byl stejně průměrnej jako samotný film. Hele, Pitt u mě není herec a to že mu sedí jedna role z deseti přece nic neznamená. Ať raději dělá třeba manekýna na spodní prádlo. To by mu slušelo líp a ženské publikum by bylo také spokojeno. Pokud bychom se tu bavili o opravdových hercích, tak by tu byla jména jako třeba G.Hackman, D.Hoffman, C.Eastwood...[/quote]

A čo Kevin Spacey ? K-pax , Vyjednávač ,Sedem - zastínil i Breda Pita
aj keď ho ukázali len na konci :-D
stayman (12393)|3.2.2005 22:16
Jano
Zabudol si na Americku krasu - film o realite atd :-D
Jano (592)|3.2.2005 22:32
Hej ale tam to pohnojil soze...
Utiekol od takej 1000 týždňovej..
Majú také príležitosti a utečú .... :-D
My nie a ostávame 9-)

Po urgencii Denisy musím podotknúť že by si zaslúžil zmienku aj pán
s menom Robert de Niro.
Kasíno , Fotr je Lotr,Přeber si to a Přeber si to znovu, Spáči ,Príbeh z Bronxu....
a celá škála mafiánov... \/
ravalah (72)|4.2.2005 18:10
Kevin Speacey byl tusim nominovan na Oscara za vykon v Americke krase...
Ja si naopak myslim ze byl v tom filmu perfektni.
Film sam o sobe byl taky perfektni:)
V Sedm nezastinil Brada Pitta,protoze se ukazal jen na konci.Mozna zazaril tou chvilkou v rozhovoru..to ano...vzdyt mluvil on sam,takze proc by Pitta v tu chvili nezastinil? :-E
Spacey byl dobry i v tom Vyjednavaci...to se mi taky libilo..

Mouty..jj...ono se porad na ten historicky film ceka...zadny ale zatim nevylezl...vsechno to byly dejove slataniny.Kdyby se drzeli predloh,tak nemusely ty filmy byt zrovna prumerne,ale treba by mohli vylez na zebricek vys...tim minim hlavne Troy,Artus atd.
Zrovna co se tyka Artuse...jeste jsem to nevidel,ale stacil mi plakat a ukazky a uz to videt nemusim:) Keira jak strili z luku..hlavni hrdinka...no...to me teda ehm..dostalo.
No...ale je to muj nazor...vim ze ty mas vkus nekde jinde nez ja,takze se ti to treba libilo:)
mouty (690)|6.2.2005 17:45
Ravalah - Artuš se mě taky moc nelíbíl, už jsem to taky tady psal. Ale je to nadprůměr, když to srovnám s filmama co šli tento rok do kin i půjčoven. Co dál říct?? Snad je to že doufám, že letos to bude lepší...
StD (8612)|6.2.2005 18:16
Mouty, já jen pořád nechápu, proč vznášíš dotazy na srovnávání tvého vkusu s ostatními. To se chceš pořád s někým měřit? Mně se líbí určitý žánr, vyhraněný, určitá skupina herců/hereček, a jelikož je mi tolik, kolik mi je (tobě bude jednou snad také tak), tak si i proto vybírám. Současné "kasovní trháky" jsou u mne propadáky. To si raději pustím televizní tvorbu (nemíním tím telenovely) - takové "Vier Tage im April" (Čtyři dny v dubnu) z r. 1995 jsi určitě neviděl, ale přitom je to opravdu silná protiváha českým "Ostře sledovaným vlakům" (pro které mimochodem dělala moje žena English titulky a hodně jsem se bavil...)
No nic, spíše by to chtělo vznášet dotaz jen jako názor pro následné srovnání bez komentáře a odpustit si ty následné diskuse OT.
mouty (690)|6.2.2005 18:26
StD - odpověd je jednoduchá. PROTOŽE MĚ DISKUZE O FILMECH BAVÍ. Vy všichni rádi diskutujete o problematice dvd, karet, videosignálu a kdo ví čeho jiného. Já v tom takovej machr nejsem (vzhledem k věku, praxi, životního stylu atd), tak si rád povídám o tom co znám já. Nikoho nenutím odpovídat na mé dotazy, nikomu nenadávám (což je na freaku poslední dobou moderní)..
Nebo dělám něco špatného ? O čem by měla být podle tebe rubrika Filmy ??????
mirekv (7169)|6.2.2005 19:55
mouty
proto bych byl rád, kdybys někdy udělal nějakou šikovnou přednášku. :-D
Jo a nedej se!
StD (8612)|7.2.2005 08:27
Neděláš nic špatného, viz výše můj druhý odstavec. Jen by to chtělo více věcnosti a tolerance ke vkusu druhých. Zkus třeba omezit se na známkování x z 10 bodů (0=nelíbilo, 10=nejlepší film) a bude to. :-)
mouty (690)|7.2.2005 09:03
To jako že by bylo audítko Alexander veliký
mouty 6
mirekv neviděl :-E
ravalah 4
viking 7
std 6
clee 9

To by bylo trochu strohé nemyslíš ????
StD (8612)|7.2.2005 09:21
Ty čísla můžeš nahodit jako hlasovací otázky a uvnitř threadu si piš co chceš :-D Ovšem výsledek ankety dá nějaký výsledek, ne?
mouty (690)|7.2.2005 09:42
Ou tak to mě nenapadlo. To je dobrej nápad.. Uvidíme jestli se to chytne.
clee (6592)|7.2.2005 16:02
ja to nevidel, ale stejne bych nedal vic jak 2 :D
mouty (690)|8.2.2005 08:25
:-D
ravalah (72)|24.3.2005 16:30
KOnecne muzu hodnotit Alexandra Velikeho...protoze jsem ho pred nedavnem videl v kine...
Mile me to prevapilo(narozdil od Troji::) ) a tak pokud bych mel hodnotit 10 body jako maximum,dal bych tomu filmu 8 a pul.
Koncne dobrej historickej velkofilm...ani mi to neprislo nijak utahany...
Presne ve stylu tech starych dlouhych klasik...