Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

CANON HG20 - giga problém

Jiří Mrázek (12)|23.9.2009 19:58
Lidi mám docela závažný problém. Nemohu kameru propojit s PC, nainstaloval jsem všechen potřebý SW a kamerna napíše, když chci propojit kameru s PC "připojit kompaktní adaptér" (nastavení na přohlížení videí), když jí nastavím na prohlížení fotek, tak se připojí, ale ja mohu jen přenášet fotografie a ne video soubory, nevíte co s tím pls?
jarino1978 (8045)|23.9.2009 20:10
[quote=Jiří Mrázek;241705]Lidi mám docela závažný problém. Nemohu kameru propojit s PC, nainstaloval jsem všechen potřebý SW a kamerna napíše, když chci propojit kameru s PC "připojit kompaktní adaptér" (nastavení na přohlížení videí), když jí nastavím na prohlížení fotek, tak se připojí, ale ja mohu jen přenášet fotografie a ne video soubory, nevíte co s tím pls?[/quote]

do kamery zapni nabíjačku
Jiří Mrázek (12)|23.9.2009 20:13
Aha děkuji, to v manuálu popsané není, děkuji moc :-)
jarino1978 (8045)|23.9.2009 20:18
[quote=Jiří Mrázek;241710]Aha děkuji, to v manuálu popsané není, děkuji moc :-)[/quote]

tiež ma to zaskočilo prvýkrát...

Mňa napríklad ešte štve nemožnosť zrušiť USB komunikáciu priamo z kamery. nebaví ma vždy zapínať bezpečné ukončenie prenosu v PC.
Pave1 (4279)|23.9.2009 20:20
Jiří Mrázek (12)|23.9.2009 20:29
Ještě jedná dětská nemoc. Můžete mi poradit normální program, který dokáže účinně stahovat z kamery videosoubory, přiložený SW je asi pouze pro okrasu. Jakmile pustím ImageMixer a stáhnout video do PC, tak program zmizí a více se mnou nebaví. Lze to samozřejmě stáhnout manuálně. Ale pokud mi doporučítě pěkný program, který to bdue umět. Vše v jednom a a by podporovol AVCHD děkuji
jarino1978 (8045)|23.9.2009 20:38
[quote=Pave1;241713]http://files.canon-europe.com/files/soft33591/manual/HG20_HG21_IB_CSY.pdf

a pak po USB .-) (str 78)[/quote]

ja mám síce HF200, ale ak aktivujem v kamere prenos, tak po ukončení ho nemôžem priamo deaktivovať v kamere. Proste nejde ani vypnúť do OFF, nereaguje v podstate na nič. Ale pokiaľ v PC ukončím manuálne prenos USB, alebo vytiahnem USB kábel,kamera sa potom sama aktivuje ( prebehne spätná kontrola pamäte ) a už funguje tak, ako má.
Bohužiaľ som na nič lepšie, teda pohodlnejšie neprišiel.
jarino1978 (8045)|23.9.2009 20:41
[quote=Jiří Mrázek;241715]Ještě jedná dětská nemoc. Můžete mi poradit normální program, který dokáže účinně stahovat z kamery videosoubory, přiložený SW je asi pouze pro okrasu. Jakmile pustím ImageMixer a stáhnout video do PC, tak program zmizí a více se mnou nebaví. Lze to samozřejmě stáhnout manuálně. Ale pokud mi doporučítě pěkný program, který to bdue umět. Vše v jednom a a by podporovol AVCHD děkuji[/quote]

toto mi robilo tiež, ale prišiel som na to, že tam bol konflikt v kodekoch. U mňa SW vyhlásil chybu a koniec. Vyskúšal som odinštalovať CCCP a nainštaloval som K-Lite a odvtedy som mal pokoj.

Čo sa týka SW na AVCHD, odporúčam tieto :
1. Edius 5.11
2. Sony Vegs Pro 9
3. Nero Vision
Jiří Mrázek (12)|23.9.2009 20:44
K-lite kodeky mám, zkusím to ještě na druhém PC.
KCU (38)|24.9.2009 10:46
ja sem to vyresil jednou pro vzdy..koupil sem si Mac pocitac a windowsy uz nechcu videt (staci mi v praci).. kameru proste pripojim a vse se mi stahne do Maca do .mov souboru a strih v programu iMovie (ktery je soucasti uz pri nakupu Maca) je plynuly, jednoduchy a rychly a hodne intuitivni. :-)