Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Používáte doma při sledování TV či poslechu hudby sluchátka?

husky14 (34)|20.9.2009 23:51
  • Ano, pravidelně
  • Ano, občas je použiji
  • Ne, ale uvažuji o koupi
  • Ne, nemám zájem

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu TV Freak v pravém sloupci.
Ivo Mašek (10205)|21.9.2009 07:48
Sluchátka nepoužívám. Není to ono., na koncertě také nekoukám na velkoformátové foto a nemám na uších sluchátka.
Pytkin (7947)|21.9.2009 09:48
pouzivam sluchatka pri notebooku vecer ..
artam (1147)|21.9.2009 15:44
Samozrejme, u kazdeho to asi zavisi od toho, ake sluchatka a aparaturu ma k dispozicii.

Ked si chcem vychutnat studiovy album uplne do detailov, tak jedine sluchatka (Senn. HD580). Ale v pripade, ze si chcem vychutnat atmosferu koncertu, alebo film, tak samozrejme to cez sluchatka uz nie je ono, to ide jedine cez velke repraky (a prislusne nahlas :D ).
marek62 (168)|22.9.2009 15:53
Ja to same jako Pytkin: kdyz sedeim vecer u PC a striham, tak sluchatka. Mam Sennheiser HD 215, sedi super na usi (alespon na my lopuchy), takze se to da vydrzet hodiny a zvuk docela v poho.
tech7 (10)|28.9.2009 12:11
Používám sluchátka a to zejména pro sledování filmů, protože si v přehrávači ekvalizérem upravím zvuk a na repráky (Tesla, z rádia Sextet, zesilovač 2x modul s MBA810 z TV Tesla), mám je na zemi v rozích malého pokoje (pro lepší basy), je dialogům špatně rozumět.

Sluchátka nemám nijak kvalitní, donedávna, než se mi uvolnila menbrána na R sluchátku, sem používal Aiwa A071. Teď mám jako dočasné, než nějaké koupím, Hihao! s mikrofonem... od rákosníků. Je to zlo, ale dá se to.

Při sledování televize používám repráky. Mám tuner LEadtek WinFast TV2000 XP Expert, a ten zvuk pere do aux u zvukovky, takže celá cesta až do repra je čistě analogová a nedá se softwarově upravit. Zvuk je příšerně plochej a to se na sluchátka prostě nedá.

Jinak doporučuji všem, kteří nebydlí v baráčku, sluchátka - je to šetrné k sousedům. :-)