Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

CS Link - výpadek?

Ladys (1829)|17.9.2009 19:58
nemá taky někdo problémy s CS Link?
Od vcerejška mi to z ničeho nic nejde.Mám monoblok na Astra 19,2° a Astra 23,5° a ne těch 23,5° nic nejde.Nebo je možné, že mi přestal fungovat jeden konvektor?
Dík za info.
radek.kovacik (267)|18.9.2009 09:38
Pokud vím, tak včera žádný výpadek u CS linku nebyl. Chyba bude zřejmě na tvé straně. Pokud ti nefunguje pouze jedna z přijímaných družic, může to být konvertorem nebo špatným nastavením v přijímači.
Ladys (1829)|18.9.2009 09:49
je mi to divny, bo signal na programy Nova sport, sport 1 mam temer plny, ale na Ct4 ani tuk, ale nejde ani jeden.A hlavne to prestalo jit z niceho nic, takze v nastaveni paraboly to nebude a v prijimaci jsem nic nemenil.Jeste zkusim vzit kartu a zkusit ji u souseda, jestli neni neco s kartou.
Jeste se zeptam ohledne nastaveni LNB monobloku.Diseqc 1.1 mam 2 ze 4 a Diseqc mam 1 ze 4, tak jestli se tam neco nezmenilo.
Pytkin (7947)|18.9.2009 10:59
nemas problem s kablom ? tiez som mal doma problem ze mi niektore kanaly nesli .. a zistil som ze mi nesli tie zo mali bud H alebo V polarizaciu .. a tie druhe sly .. bolo to kablom .. rozobral som zastrcku v stene , nanovo nasadil kabel a od vtedy to funguje ..
Ladys (1829)|18.9.2009 12:16
kabely jsem teda nezkousel, ale to by nefungovaly ani nektere stanice na 19,2°, ktere jsou nektere taky V a nektere H.
Ale taky jeste zkusim monoblok zamenit a vyzkouset tak, jestli ten co tedka zrejme nefunguje na 23,5°, tak zda bude fungovat na tech 19,2°.Pokud nebude, tak je spatnej jeden konvektor, pokud bude fungovat, tak je problem nekde jinde.
Ja si tedka chci kupovat novej HD prijimac a ten stavajici to zrejme slysel a proto me tedka takhle zlobi:))