Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dvojtunerová hybridní TV karta

Falty (18)|23.8.2009 15:43
Potřeboval bych trochu poradit. Chtěl bych si koupit 2 tunerovou kartu. Nedávno jsem koupil nové PC založené na procesoru Q6600 (intel 4-jádro) se systémem Win Vista x64 Ultimate. Ve starém PC jsem používal Winfast TV 2000 XP Expert. Bohužel v novém PC jsem zaznamenal horší příjem TV signálu. Né, že by to předtím bylo zrovna nějak úžasné, ale obraz je teď dost mizerný. Přijímám analogovou kabelovku UPS. PC mam cca asi jako 4 zařízení na TV lince v bytě, takže se to příjmu také podepíše. Hystoricky jsem měl AverTV Capture 98. Zajímalo by mě asi někdo nemá zkušenosti s AVerTV Duo Hybrid PCI-E II?
Z mých zkušeností bych řekl, že si dost pohorším. Horší signál, mono a non-user ovládání (vadilo mi, že nejde doplnit frekvence programu, nebo uložit a nahrát kanály), ale Winfast podobnou kartu nemá. Proto by mě zajímali zkušeností od ostatních uživatelů, který mají tuto kartu nebo jejího předchůdce AVerTV Duo Hybrid PCI-E.
Ivo Mašek (10205)|24.8.2009 06:41
[quote]
PC mam cca asi jako 4 zařízení na TV lince v bytě, takže se to příjmu také podepíše.
[/quote]
Podepíše se to značně. Osobní praktická zkušenost.