Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

VFH: Diskuse k víkendové filmové hádance

lexxxa (271)|4.4.2010 22:33
[quote=Jiri@tncm;275800]Kurňa já tu druhou hádanku poslal jako Q_A_13b a né jako Q_A_13b_10 - tos tam dopsal až když sem odpověďěl. :-D No, nevadí :BB:

btw. proč je druhá nápověda slovensky? :D[/quote]

protoze na CSFD je tato veta v zajimavostech o filmu napsana ve slovenstine,tak jsem to pouze zkopiroval;)
Jiri@tncm (190)|4.4.2010 22:36
Lol, tos tam rovnou mohl napsat název toho filmu a vedle toho "toto je správná odpověď, opište ji do SZ" :-D Jak k tomu příjde třeba takový StD nebo ostatní, co to už zapíchli, protože na to nepřišli :-D:-)-
lexxxa (271)|4.4.2010 22:40
[quote=Jiri@tncm;275802]Lol, tos tam rovnou mohl napsat název toho filmu a vedle toho "toto je správná odpověď, opište ji do SZ" :-D Jak k tomu příjde třeba takový StD nebo ostatní, co to už zapíchli, protože na to nepřišli :-D:-)-[/quote]

no oni vsichni teda krome StD uz odpovedeli,ty co hadaji pravidelne,to byla spis napoveda prave jen pro tebe a StD,je online,tak snad si toho vsimne
lexxxa (271)|4.4.2010 22:45
jinak mezi nami devcaty,opet nebyli odstraneny tagy z duffourovi ukazky mp3.takze stacilo dat do googlu to z ukazky a mel jsi film hned,vime?:D:D:D:D:D:D

ale nechtel jsem o tom mluvit-ponauceni do budoucna-odstranujte tagy z ukazky mp3
StD (8612)|4.4.2010 22:46
[quote=lexxxa;275803]no oni vsichni teda krome StD uz odpovedeli,ty co hadaji pravidelne,to byla spis napoveda prave jen pro tebe a StD,je online,tak snad si toho vsimne[/quote]

...Nevšimne, protože CSFD nečte a místo toho hledá na AFI "10 Best British Films"... :-!!!
lexxxa (271)|4.4.2010 22:48
[quote=StD;275805]...Nevšimne, protože CSFD nečte a místo toho hledá na AFI "10 Best British Films"... :-!!![/quote]

.....vsimne ze byli doplneny u obou hadanek napovedy;)
Jiri@tncm (190)|4.4.2010 22:50
[quote=lexxxa;275804]nebyli odstraneny tagy[/quote]

To by mě zajímalo, kde tam jaké tagy vidíš 9-)
lexxxa (271)|4.4.2010 22:51
[quote=Jiri@tncm;275808]To by mě zajímalo, kde tam jaké tagy vidíš 9-)[/quote]

win7-cheaty

ja vidim nazev skladby,autora songu i obrazek LP :D:D:D:D:D
1.JPG
StD (8612)|4.4.2010 22:59
To ti ovšem vyhledává "příliš inteligentní" WMP... co si slušný lidi nepouští do mašiny a nechávaj ho za firewallem.
Na tu tvou hážu bobek, duffourovu jsem si tipnul, tak počítám, že to bude za -10, neboť potvrzení jsem nenašel a jdu raději chrnět.
Jiri@tncm (190)|4.4.2010 23:01
Jenže to neznamená, že tam zůstaly tagy :-)-
lexxxa (271)|4.4.2010 23:08
[quote=Jiri@tncm;275811]Jenže to neznamená, že tam zůstaly tagy :-)-[/quote]

a co to znamena?:o,tak nevim jak se tomu nadává,treba se tomu nerika tagy ale proste tam je videt dost podstatna vec ,dle ktere to mas za 1 minutu uhadnute
Jiri@tncm (190)|4.4.2010 23:10
Viz. StD, WMP to hledá podle kdoví čeho. Kdyby tam byli tagy, tak bys to viděl přímo ve vlastnostech souboru, ty nejsou nijak skryté.B-)
lexxxa (271)|4.4.2010 23:17
[quote=Jiri@tncm;275813]Viz. StD, WMP to hledá podle kdoví čeho. Kdyby tam byli tagy, tak bys to viděl přímo ve vlastnostech souboru, ty nejsou nijak skryté.B-)[/quote]

aha,ja kdyz jsem z tech svejch ve vlastnostech odstranil ty informace,tak mi je wmp uz nezobrazi,jen prehrava ale informace nenajde zadny,asi zalezi v jakym systemu,7,vista,xp to odstranis
vivid.sk (11472)|4.4.2010 23:20
Tu je dovod, preco vam to player najde, pisal som o tom uz minule.
https://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=273231&postcount=299
Track je samozrejme "cisty" (bez dodatocnych informacii priamo v subore).

A doplnim, ze castokrat nestaci urezat tiche miesta, ale treba track modifikovat (normalizovat, alebo urezat viac), kedze vyhladavacie metody su zrejme dost pokrocile.

P.S. Lexxov track 2 bol takto tiez najdeny, ale na zaciatku som si myslel, ze ide o chybu, kedze ten nazov tracku bol dost blby... :D
lexxxa (271)|4.4.2010 23:23
dik,jsem to nejak prehlidl,uz na to dam pozor:o;)
Jiri@tncm (190)|4.4.2010 23:29
No samozřejmě to nehledá JEN podle délky B-)
NHKG (99)|4.4.2010 23:36
[quote=StD;275810]To ti ovšem vyhledává "příliš inteligentní" WMP... co si slušný lidi nepouští do mašiny a nechávaj ho za firewallem.[/quote]

Taky jsem WMP nikdy nepoužíval a ještě ho měl bloknutý FWallem, bo sem si říkal na co potřebuje komunikovat s netem. A pak jsem strašně divil, když jste mi napsali jak jsem TVF hádanku zjednodušil ....
lexxxa (271)|4.4.2010 23:37
jinak kdo vydrzi,cca ve ctvrt na 1 zde budou vysledky;)
Jiri@tncm (190)|5.4.2010 00:05
Sakra, tak těsně druhý :-D Příště se vykašlu na okecávání, rovnou tam vrznu název filmu a odešlu :-D:-)-
vivid.sk (11472)|5.4.2010 00:07
Takze zasa v piatok ja? Tak sa teste .....
lexxxa (271)|5.4.2010 00:14
[quote=vivid.sk;275825]Takze zasa v piatok ja? Tak sa teste .....[/quote]

vyber neco peknyho a zajimaveho;):D:D
vivid.sk (11472)|5.4.2010 00:20
prave rozmyslam .... ci nieco vyborne (a pravdepodobne oblubene, u mnohych ludi ...).
alebo menej zname s viacerymi pomockami ....

ale zrejme vyhra moznost a) pretoze mam uz 1 film s fantastickou hudbou vybraty.
lexxxa (271)|5.4.2010 00:30
[quote=vivid.sk;275830]prave rozmyslam .... ci nieco vyborne (a pravdepodobne oblubene, u mnohych ludi ...).
alebo menej zname s viacerymi pomockami ....

ale zrejme vyhra moznost a) pretoze mam uz 1 film s fantastickou hudbou vybraty.[/quote]

idealni-mel by to prave byt film ktery chces ukazat ostatnim,necim zajimavy,at hudbou ci obsahem;)
vivid.sk (11472)|5.4.2010 00:56
no to je ... len predpokladam, ze ste ho vsetci videli :)

takze napovedy (ne)budu ...


nechajte sa prekvapit, neico vymyslim.
Jiri@tncm (190)|5.4.2010 01:17
[quote=vivid.sk;275832]no to je ... len predpokladam, ze ste ho vsetci videli :)[/quote]

A to bys právě neměl. Hádanka by měla být pro všechny, ať už to jsou znalci co mají v hlavě půlku IMDB nebo jen víkendoví diváci. ;) Navíc, z tvého pohledu se může jednat o známý a profláknutý film, ale někomu ten styl třeba nesedí a viděl dejme tomu jiné filmy, které on považuje za ty, které musel vidět snad každý, ale ty o nich třeba ani nemáš potuchu ;)
Tak se potom snaž přizpůsobit nápovědy tak, ať to není rychlovka jako v případě, kdy lexxxa přidal nápovědu k duffourově hádance, ale zase ať to není "ultimate movie experts only" jestli mi rozumíš :BB:
vivid.sk (11472)|5.4.2010 01:25
jasne, v tom sa zhodneme. Kazdemu neulahodis. No v prvomrade vyberam podla muziky ... ci mi niecim utkvela v pamati .... kedze ta je hnacim motorom tejto sutaze.

A kedze mi napadlo teraz viac konkretnych tipov (na skladby), tak urcite niektory z nich vyberiem, podla aktualnej nalady ... vo stvrtok vecer sa rozhodnem.
StD (8612)|5.4.2010 09:59
Máte tam aktualizované výsledky - huuuh, tři hodiny od rána od 6 mi trvalo, než jsem se dostal na systemovej HDD a vzkřísil OS - a to je prosím týden stará instalace. :-(((
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?p=259337#post259337

Edito @vivid.sk: pls jenom ne zase nějaké žabožrouty, těch už bylo letos dost...
Edito 2: @lexxxa: Přítomnost tagů si můžeš ověřit na mých ukázkách - vše čisté origo ze záznamů a vlastních enkodingů v Auditionu z LPCM do MP3Pro. Nic tam nedávám, max. tam budu uvedený já jako zpracovatel.
EditorPO (261)|5.4.2010 11:53
Navrhoval by som dávať v hádanke v piatok o 14:00 len zvukovú ukážku. Prvú nápovedu dávať až o pár hodín, prípadne na druhý deň.
Trochu by sa súťaž sprísnila a nebolo by to len o detektívnych schopnostiach pri vyhľadávaní na Googli.
StD (8612)|5.4.2010 12:54
[quote=EditorPO;275866]Navrhoval by som dávať v hádanke v piatok o 14:00 len zvukovú ukážku. Prvú nápovedu dávať až o pár hodín, prípadne na druhý deň.
Trochu by sa súťaž sprísnila a nebolo by to len o detektívnych schopnostiach pri vyhľadávaní na Googli.[/quote]

Dyk si to tak dělej, když budeš zadávat sám, co ti brání? Každý ať si dává nápovědy do zadání podle svého zralého uvážení. Jinak "přepřahat kobylu za pochodu se nemá" a když měnit pravidla, tak si ty změny vymýšlejte k uplatnění od 01.01.2011.
vivid.sk (11472)|5.4.2010 15:36
V kadom pripade, na tom napade od EditoraPO nieco bude. Hlavne sa zachova podstata zmyslu tejto sutaze.
StD (8612)|5.4.2010 17:15
[quote=vivid.sk;275892]V kadom pripade, na tom napade od EditoraPO nieco bude. Hlavne sa zachova podstata zmyslu tejto sutaze.[/quote]

Podle toho by se dosáhlo pravého opaku - většinu by to odradilo. To by mělo smysl pouze v případě, kdyby jsi udělal segregaci = jedna soutěž pro IQ < XYZ a druhá soutěž pro IQ >XYZ, česky pro blbé a pro pokročile blbé.

A opakuji, že cílem je POPULARIZACE filmu (obsahu) jako takového, proto čím více účastníků uhádne považuji za úspěch, ne to, že nápověd bude málo nebo zmatené a uhádne vás to jen pár.
Ale pokud chcete udělat ještě jednu hádanku, říkejme tomu VFH2 pro superznalce, nic ti v tom nebrání založit si další thread (vlákno) vedle v této sekci a patřičně si to ošetřovat.
vivid.sk (11472)|5.4.2010 17:46
Nemyslim. Predpokladam, ze to EditorPO myslel tak, ze by nikto znevyhodneny nebol. Po (1 hodine) by tam bolo plne znenie ako doteraz. Len 1 hodina by bola samotna ukazka a plny zasah 60b by ziskal skutocne ten, kto pozna film podla songu (a presne takto znie kazdotyzdenna hadanka).

Ale naco zbytocne riesit nieco, co si moze kazdy prisposobit ...takze sa podpisujem pod tvoje slova: Dyk si to tak dělej, když budeš zadávat sám.
EditorPO (261)|5.4.2010 17:47
StD, konštruktívne nápady dokážeš zatĺcť do zeme okamžite :).

Prečo sa potom uvádza každá hádanka otázkou:

[COLOR=DarkRed][SIZE=2]Jste filmoví/TV znalci? Dokážete uhádnout film podle typické melodie znějící v jedné scéně filmu?[/SIZE][/COLOR]

1. Pokiaľ to niekto dokáže, tak prečo mu to neumožniť? Aspoň sa ukáže pravý znalec.
2. Nie každý je presne o 14:00 pri počítači, alebo nemá v práci možnosť okamžite reagovať na súťažnú otázku. Takže už teraz priamo vylučujeme zamestnaných ľudí.
4. Momentálne (ak si si to všimol) sú to preteky s časom.
5. Pravidlá sa vlastne vôbec nezmenia, len sa prvá najnapínavejšia časť súťaže trochu časovo roztiahne.
6. Podľa obtiažnosti/jednoduchosti/jednoznačnosti nápovedy jednotlivých zadávateľov je to stejne vždy iné. Niekto dá ľahkú už prvú nápovedu, niekto nie.
7. Uhádnutie melódie ešte bez nápovedy nemusí znamenať aj správnu odpoveď, veď melódia sa môže objavovať vo viacerých filmoch. Potom je to na odvahe súťažiaceho riskovať, či trafí ten správny film. Kto by hádal v čase bez nápovedy, tak už by sa po zverejnení prvej nápovedy nemohol opravovať.

[quote=vivid.sk;275919]Nemyslim. Predpokladam, ze to EditorPO myslel tak, ze by nikto znevyhodneny nebol. Po (1 hodine) by tam bolo plne znenie ako doteraz. Len 1 hodina by bola samotna ukazka a plny zasah 60b by ziskal skutocne ten, kto pozna film podla songu (a presne takto znie kazdotyzdenna hadanka).

Ale naco zbytocne riesit nieco, co si moze kazdy prisposobit ...takze sa podpisujem pod tvoje slova: Dyk si to tak dělej, když budeš zadávat sám.[/quote]

Asi tak nejak :-)
StD (8612)|5.4.2010 18:17
[quote=EditorPO;275920]StD, konštruktívne nápady dokážeš zatĺcť do zeme okamžite :).

Prečo sa potom uvádza každá hádanka otázkou:

[COLOR=DarkRed][SIZE=2]Jste filmoví/TV znalci? Dokážete uhádnout film podle typické melodie znějící v jedné scéně filmu?[/SIZE][/COLOR]

1. Pokiaľ to niekto dokáže, tak prečo mu to neumožniť? Aspoň sa ukáže pravý znalec.
2. Nie každý je presne o 14:00 pri počítači, alebo nemá v práci možnosť okamžite reagovať na súťažnú otázku. Takže už teraz priamo vylučujeme zamestnaných ľudí.
4. Momentálne (ak si si to všimol) sú to preteky s časom.
5. Pravidlá sa vlastne vôbec nezmenia, len sa prvá najnapínavejšia časť súťaže trochu časovo roztiahne.
6. Podľa obtiažnosti/jednoduchosti/jednoznačnosti nápovedy jednotlivých zadávateľov je to stejne vždy iné. Niekto dá ľahkú už prvú nápovedu, niekto nie.
7. Uhádnutie melódie ešte bez nápovedy nemusí znamenať aj správnu odpoveď, veď melódia sa môže objavovať vo viacerých filmoch. Potom je to na odvahe súťažiaceho riskovať, či trafí ten správny film. Kto by hádal v čase bez nápovedy, tak už by sa po zverejnení prvej nápovedy nemohol opravovať.



Asi tak nejak :-)[/quote]

Jaký preteky s časom? Proč, abych byl první? Budiž. Soudě podle sebe, tak jsem se třeba naposledy dokopal hádat druhou VFH včera až pozdě večer - googlením, aby byla účast. Napoprvé mi ta melodie nic neřekla (navíc jsem zpěvákovi rozuměl Just místo Lust...), film neznám a neviděl jsem, a asi ani neuvidím, protože mě ani nápověda nijak neupoutala, že by to mohlo být zajímavé. O bodiky mi nejde, nemusím být všude první, všechno znát... Lexxxovy nápovědy mě úplně mátly, tak jsem se na to raději vykašlal. Tolik mé reakce jako zkušebního vzorku obecenstva.

Co se toho postupného dávání nápověd týče, klidně to tak dělej, mě to nevadí, ale ničemu to nepomůže (byť neuškodí).
Heleď, děláme to sami pro sebe, ne? Tak v tom porád nehledejte nějaké kličky. Když jich bude pak tolik, že to nováček zadávající vůbec nepochopí a nemusí mít taky tolik času a vůle to také tak udělat? Kdo ho poučí? To povede jen k psaným pravidlům a neustálým hádkám, což opravdu není mým cílem.
StD (8612)|5.4.2010 18:21
Jediné, co bych v nepsaných pravidlech změnil od příštího roku, je počet bodů za zadání z 20 na 80, aby to nebyl trest ale premiová výhra, protože je s tím spojená práce navíc pro pobavení/poučení ostatních...
Jiri@tncm (190)|5.4.2010 18:26
[quote=StD;275928]od příštího roku[/quote]

A co takhle jen na půlroční etapy, konec roku daleko :BB:
StD (8612)|5.4.2010 18:37
[quote=Jiri@tncm;275931]A co takhle jen na půlroční etapy, konec roku daleko :BB:[/quote]

...no a to je právě o tom "přepřahání kobyly za pochodu"... Jak by k tomu přišli ti předtím za 20, kdyby to bylo hned od příštího týdne za 80? To mi silně připomíná praktiky politiků a zdejšího státu... :-k

Minimálně do pololetí by jsi to musel nechat při starém a dát to vědět předem, aby to bylo aspoň trochu fair.
Navíc to tu ne každý čte, tak kam to chcete vyvěsit? :BB::-?
lexxxa (271)|5.4.2010 18:52
-se zvysenim bodu za zadavani souhlasim,od kdy necht rozhodne organizator,a se zmenami by mel tez mit posledni slovo ten kdo tu soutez vymyslel,to si myslim je fer
-zmeny by meli byt kazdopadne pouze vedouci ke zvyseni poctu hadajicich,to znamena pravidla jasna,jednoducha,a srozumitelna vsem
-a poukazu znovu na myslenku a smysl teto souteze jak ji chapu ja,ukazat,doporucit nejakou zajimavou melodii,film,a dat napovedy tak aby se hadajici dozvedel o filmu co nejvice,neni ucel ani umeni dat svycarsky film ktery reziroval neznamy reziser a nikdo ho neuhodne,film nestoji za nic a nikdo o nem nikdy neslysel,spise nez zmeny pravidel to chce trosicku dele se zaobirat vyberem filmu a napoved pro zadavajici
Jiri@tncm (190)|5.4.2010 18:53
Kdo by k čemu měl přijít? V půli roku se vyhlásí vítěz druhého kola a jedeme od nuly třetí kolo s novýma pravidlama ;) Takhle jsem to myslel, žádné přeskupování bodů a kdesi cosi... A stačí to vyvěsit tady + na skládku, kde jinde taky B-):-D
StD (8612)|5.4.2010 19:03
[quote=Jiri@tncm;275936]Kdo by k čemu měl přijít? V půli roku se vyhlásí vítěz druhého kola a jedeme od nuly třetí kolo s novýma pravidlama ;) Takhle jsem to myslel, žádné přeskupování bodů a kdesi cosi... A stačí to vyvěsit tady + na skládku, kde jinde taky B-):-D[/quote]

Jsem sice konzerva, ale taky se nechám ukecat. Nicméně, i kdyby to tak bylo, tak MUSÍ být psaná pravidla. Mě už to opravdu nebaví vysvětlovat někomu něco sáhodlouze přes SZ a odkázat ho na dosavadní praxi, aby si to přečetl, když se na to stejně vykašle (a to neodsuzuji, kdo má čas to číst tolik stran nazpět) a dá to jak ho napadne, viz poslední duffour22. To se na něho nezlobím, netušil, co ho potkalo a do čeho leze, protože to není nikde napsané...

EDITO: A vůbec, ještě jednou opakuji těm, co chtějí zásadní změny - udělejte souběžnou Beta-testovací hádanku podle svého vedle a potom suďme. Co vám v tom brání? Chopte se iniciativy a konejte.

BTW: To ten server ještě furt jede podle Standard Time???!
duffour22 (6)|5.4.2010 19:21
Omlouvám se.. Ale snažil jsem se...proto jsem to chtěl rovnou nechat lexxxovi...





[quote=StD;275942]Jsem sice konzerva, ale taky se nechám ukecat. Nicméně, i kdyby to tak bylo, tak MUSÍ být psaná pravidla. Mě už to opravdu nebaví vysvětlovat někomu něco sáhodlouze přes SZ a odkázat ho na dosavadní praxi, aby si to přečetl, když se na to stejně vykašle (a to neodsuzuji, kdo má čas to číst tolik stran nazpět) a dá to jak ho napadne, viz poslední duffour22. To se na něho nezlobím, netušil, co ho potkalo a do čeho leze, protože to není nikde napsané...

EDITO: A vůbec, ještě jednou opakuji těm, co chtějí zásadní změny - udělejte souběžnou Beta-testovací hádanku podle svého vedle a potom suďme. Co vám v tom brání? Chopte se iniciativy a konejte.

BTW: To ten server ještě furt jede podle Standard Time???![/quote]
StD (8612)|5.4.2010 19:26
[quote=duffour22;275947]Omlouvám se.. Ale snažil jsem se...proto jsem to chtěl rovnou nechat lexxxovi...[/quote]

To se vůbec neomlouvej! Já a doufám ani nikdo jiný ti to nemá za zlé. Jenom to (znovu) ukázalo na nedomyšlenost mého konání. Toť vsjo. Smajlik sypající si popel na hlavu tu chybí... Naopak děkuji ti já, že jsi to nevzdal a neutekl jako jiný před tebou. :BB:
StD (8612)|5.4.2010 19:35
Teď mě ještě napadla trochu jiná možnost, jak se vyhnout psaným pravidlům - což takhle, kdyby se možnost soutěžit (za body) omezila jen na ty, kdo mají alespoň 5 postů zde v pokecu (Diskusi k VFH) a jsou seznámeni s prostředím/pravidly. Podobně to máme na foru FreeCovers. O obal nesmí žádat ten, kdo nemá aspoň 10 příspěvků a ostatní ho neznají... Bez bodového hodnocení by mohl soutěžit dál každý.
=jen nápad pro zaznamenání v Brain-Pool.
Jiri@tncm (190)|5.4.2010 19:49
[quote=StD;275951]Teď mě ještě napadla trochu jiná možnost, jak se vyhnout psaným pravidlům - což takhle, kdyby se možnost soutěžit (za body) omezila jen na ty, kdo mají alespoň 5 postů zde v pokecu (Diskusi k VFH) a jsou seznámeni s prostředím/pravidly.[/quote]

No já ti nevím :notsure [COLOR="White"](sakra ten smajl mi tu chybí!)[/COLOR]
To se mi zas zdá takové trochu krkolomné - 5 plků v diskuzi ≠ znalost zadávání hádanek
StD (8612)|5.4.2010 19:53
[quote=Jiri@tncm;275955]No já ti nevím :notsure [COLOR="White"](sakra ten smajl mi tu chybí!)[/COLOR]
To se mi zas zdá takové trochu krkolomné - 5 plků v diskuzi ≠ znalost zadávání hádanek[/quote]

To netvrdím, ale furt lepší než hodit do vody a plavej, ne?
Nebo bych musel ta pravidla co byla napsaná někde hlouběji si dát nějak do podpisu. Fakt nevim, jak tohle řešit, kam to pověsit.
Jiri@tncm (190)|5.4.2010 19:55
[quote=StD;275957]Fakt nevim, jak tohle řešit, kam to pověsit.[/quote]

Stejně každému nováčkovi (jednou za uherský rok) hned píšem PM. Poslat zárověň i odkaz na pravidla je to nejmenší.
StD (8612)|5.4.2010 20:08
[quote=Jiri@tncm;275958]Stejně každému nováčkovi (jednou za uherský rok) hned píšem PM. Poslat zárověň i odkaz na pravidla je to nejmenší.[/quote]

No to bych rád, jenže ta jsou jen vyslovená zde, jak se jimi mezi sebou řídíme. Já nemám možnost ani kdybych je sepsal, tak je dát do důležitých témat. To jsem zkoušel s tou Beta-verzí a vidíš, jak to dopadlo. Když nebude zájem, tak to zase smáznu.
EditorPO (261)|5.4.2010 20:14
Tak dobre, pokiaľ je nemožné trochu poupraviť pravidlá, tak to nechajme po starom.
Úpravu bodov pre zadávateľa hádanky by som vítal, ale zas nie na 80 bodov. Navrhoval by som 50, ako je za bežné uhádnutie hádanky. Tak aspoň zadávajúci nebude mať pocit, že je ukrivdený, obratý o možnosť hádať a ešte k tomu má s prípravou hádanky dosť práce. Jediné zvýhodnenie (+10 bodov) nechajme za prvú správnu odpoveď. Súťaž sa trochu vyrovná a povzbudí aj tých, čo sa z rôznych dôvodov nemohli zúčastniť nejakého kola.
Nejakú "beta" verziu je zbytočné robiť, veď by to bolo vlastne o tom istom. Sám si povedal, že záleží na zadávateľovi, aké a kedy dá nápovedy.

Ospravedlňujem sa, ak som takto rozvíril diskusiu okolo VFH. Bolo to s dobrým úmyslom trochu spestriť súťaž.
Jiri@tncm (190)|5.4.2010 20:19
[quote=EditorPO;275960]trochu poupraviť pravidlá[/quote]

Jaká pravidla?

[quote=EditorPO;275960]ale zas nie na 80 bodov.[/quote]

80 bodu není takový extrém, protože teoreticky ve dvou kolech můžu získat max.
- 60+60 bodů, když uhádnu 2x první, tedy celkem 120
- 60+80 bod, když uhádnu první a podruhé jsem zadavatel, tedy 140 bodů celkem.

Ale je pravda, že bych to na 80 zřejmě taky nedával, 20 je málo, 80 je moc.

[quote=EditorPO;275960]Ospravedlňujem sa[/quote]

Za co? Za to, že o tom diskutujeme a nebručíme si pod nosem jak je blbé to a tamto? ;)B-)
StD (8612)|5.4.2010 20:37
Hele přestaňte se omlouvat a počítat co za co, raději formulujme odstavec pravidel, na která se budeme odkazovat linkem. Bodiky se potom dají měnit k nějakému datu/události, ale povězme si raději, jak by mělo vypadat základní zadání hádanky.

P.S. I když bych třeba od zadavatelů hádanek očekával, kdyby se teď zde vystavili diskusi na téma "proč vybrali to co vybrali" nebo "proč se jim líbí zrovna tohle" a o tom se bavili s ostatními, ne o ostatních organizačních "splachovacích" věcech.