Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Export - print HDV na kazetu - VEgas pro 9

LOPOLO_2 (488)|20.7.2009 15:23
Zdravim.
Pri exportu HDV na kazetu z vegasu pro 9 vsechno probehne hladce, jen mi tam chybi zvuk. Mate nekdo tuseni proc by to tak mohlo bejt? Exportoval jsem soubor, vygenerovanej prednastavenym HDV 1080-50i a nastaveni zvuku sem se ani nedotknul.
appalacio (201)|24.7.2009 14:21
jestli to nebude tím, že defaultně bývá zvuk vypnutý?
LOPOLO_2 (488)|26.7.2009 11:33
myslis pri generovani? Zvuk v souboru je.
Pave1 (4279)|26.7.2009 11:52
U těhle problémů je dobré vědět, na čem to běhá (32 vs 64, Xp vs Visty) u nových systémů můžou být nějaký problémy s drivery třeba, nebo nějaký konflikt kodeků, cokoliv.

dopl - osobně mám pro tyhle případy noťas a na něm starou dobrou ověřenou konfiguraci (navíc šuplík na velkým počítadle a druhý disk s čistou instalací woken, pro odzkoušení při problémech). Pak není problém přenést projekt na externím disku a odzkoušet to, nebo na chvíli jet na čistý instalaci (ta je zálohovaná, takže se dá potom rychle vrátit).
Pytkin (7947)|26.7.2009 11:54
pouzival som kameru ako prevodnik na telku k vegasu .. a tiez mi z nej nesiel zvuk .. bud udelali soudruzi u vegasu chybu , alebo sa to musi dakde zapnut (preco to je defaultne vypnute?) .. viem ze som pozeral nastavenie zvuku , mal som tam tusim OHCI ale neslo to stale ..
LOPOLO_2 (488)|3.8.2009 13:41
Jsou to 32bit Visty a na konflikt kodeku bych to netipoval, protoze pri grabu to jde normalne, Zatim me to teda netrapi ale neco mi rika, ze to bude problem s Realtekem kde bude mozna neco vypnuty. diky za opovedi