Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Pvr2+16:10?

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Zdravím, potřebuju poradit s tunerem Winfast TV2000XP. Je to analog tuner. Pro sledování TV používám ovládací program PVR2 od Leadteku. Na monitoru bych jaksi rád zprovoznil rozlišení 16:9 (16:10). Teď když vysílá program širokoúhle, mám černé pruhy jak na boku, tak dole a nahoře, a to už je dost velká ztráta plochy. Pokud není širokoúhlý, jsou pruhy jen na bocích. To se dá ještě přežít.
    Takže mě zajímá, jestli se dá nějak nastavit výška obrazu v programu PVR2. Tedy je-li možný jakýsi zoom, abych se zbavil těch černých ploch. Nebo prosím o doporučení jiného ovládacího programu. Kde by to bylo možné. Díky. Vyřešil by ty problémy s poměrem stran třeba digitální tuner?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

U PVR_1 to šlo ručně. Prostě drze jsi si šikovně roztáhl obraz. Automaticky to asi nepůjde, neboť výstupní formáty jsou 4:3 a 16:9

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Takže mám smůlu. No nic. Jsem předpokládal, že když přepnu do 16:9, tak se zbavím těch černých pruhů nahoře a dole (nebo je alespoň zmenším), ale místo toho se jenom rozšíří obraz a na výšku se nezmění. Takže výstup z tv-tuneru je jen 4:3? Nemáte někdo tip na jiný program, ve kterém by šlo přizpůsobení obrazu na výšku pořešit?

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Raskin Zobrazit příspěvek
    ...Nemáte někdo tip na jiný program, ve kterém by šlo přizpůsobení obrazu na výšku pořešit?
    "Deformovat" obraz pomocí klávesových zkratek (na numerické klávesnici) libovolnýmm směrem umí i obyčejný MediaPlayerClassic - stačí si v něm pustit TV pomocí Open Device...

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Takže výstup z tv-tuneru je jen 4:3?
    Výstup je i 16:9 (ta volba tam někde je), ale NE 16:10

Podobná témata

1. WinFast PVR2 - aplikace
    Od vladoc v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 881
    Poslední příspěvek: 26-02-2019, 20:18