Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dreambox 8000 HD x AZBOX HD Premium x AB IBOX 9000 x Vantage 8000

davidkm123 (3)|11.5.2009 11:20
Ahoj všem, rozhoduji se o pořízení HD sat. přijímače a váhám hlavně mezi těmito čtyřmi. Chápu, že srovnávám linux vůči firmware. Bohužel se nemohu dopátrat některých informací a tyto srovnat. Proto prosím všechny, kteří buď jeden z těchto přijímačů mají, nebo znají, aby odpověděli na následující otázky, případně některou z nich. nemusíte odpovídat na všechny, bude stačit odpověď třeba:
1. DM 8000 10x .. apod. Já si to pak přeberu a když to bude vypovídající, zkusím udělat nějakou srovnávací tabulku.
Dopředu děkuji, myslím, že taková rekapitulace bude prospěšná i pro ostatní.

1. Kolik pořadů pořadu HD umějí najednou nahrát (osazení dvěma tunery)?
2. Lze přijímač ovládat přes WWW rozhraní?
3. Lze streamovat online vysílání na PC?
4. Přepne se TV automaticky na vstup přijímače? Přes HDMI? Ani nevíte jak otravuje neustále přepínat vstupy na TV.
5. Umí upscalovat SD programy a přehrávané video soubory?
6. Jdou přehrávat mediální soubory ze sítě?
MONYS (460)|11.5.2009 19:54
[QUOTE=davidkm123;226150]Ahoj všem, rozhoduji se o pořízení HD sat. přijímače a váhám hlavně mezi těmito čtyřmi. Chápu, že srovnávám linux vůči firmware. Bohužel se nemohu dopátrat některých informací a tyto srovnat. Proto prosím všechny, kteří buď jeden z těchto přijímačů mají, nebo znají, aby odpověděli na následující otázky, případně některou z nich. nemusíte odpovídat na všechny, bude stačit odpověď třeba:
1. DM 8000 10x .. apod. Já si to pak přeberu a když to bude vypovídající, zkusím udělat nějakou srovnávací tabulku.
Dopředu děkuji, myslím, že taková rekapitulace bude prospěšná i pro ostatní.

1. Kolik pořadů pořadu HD umějí najednou nahrát (osazení dvěma tunery)?
2. Lze přijímač ovládat přes WWW rozhraní?
3. Lze streamovat online vysílání na PC?
4. Přepne se TV automaticky na vstup přijímače? Přes HDMI? Ani nevíte jak otravuje neustále přepínat vstupy na TV.
5. Umí upscalovat SD programy a přehrávané video soubory?
6. Jdou přehrávat mediální soubory ze sítě?[/QUOTE]Proč nezadáš ve vyhledavači dm8000 diskuze???
davidkm123 (3)|12.5.2009 09:27
protože se nejedná jen o DM8000 a myslím, si, že základní tabulka vlastnosti porovnávající napřiklad tyto přijímače zde chybí a bohužel nejen zde
losos (2977)|12.5.2009 14:11
A četl jsi k nim recenze ? Jsou zde :

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=19586
davidkm123 (3)|12.5.2009 14:34
jj četl jsem myslím všechny .. ale na tyhle otázky jsem tam odpovědi neviděl :-( repsektive ne u všech přístrojů ...

Tady jde přeci o souhrnný přehled, a když někdo ten přístroj má, odpověď mu nezabere ani minutu ..

tady přidávám informace z cssf

Za DM8000
1. Max 6 pořadů umí najednou nahrát
2. Lze přijímač ovládat přes WWW rozhraní.
3. Lze streamovat online vysílání na PC.
4. Nepřepne se TV automaticky na vstup přijímače přes HDMI.
5. Umí upscalovat SD programy a přehrávané video soubory.