Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG 50PS8000 nebo Samsung PS50B650

Hmm (1739)|5.7.2009 09:52
[QUOTE=krnka;231674]Včera jsem si tuhle TV pořídila a kupodivu přehrávání videa z USB funguje suprově, a to jak klasické divx, tak i v HD kvalitě, konkrétně .mkv to přehraje bez problémů..[/QUOTE]HD v MKV 720 nebo 1080p ??
bobokos (4)|8.7.2009 12:01
[QUOTE=Hmm;231800]HD v MKV 720 nebo 1080p ??[/QUOTE]

Jojo MKV přehrává, pouze občas problém se zvukem, trochu se zadrhává, ale stejný problém mám i s popcornem A 110! V pocornu se mě seká více. Sekání je pouze u dodělávanýho dabingu v originále je to OK.
Hmm (1739)|8.7.2009 13:26
[QUOTE=bobokos;232275]Jojo MKV přehrává, pouze občas problém se zvukem, trochu se zadrhává, ale stejný problém mám i s popcornem A 110! V pocornu se mě seká více. Sekání je pouze u dodělávanýho dabingu v originále je to OK.[/QUOTE]Znovu opakuji, přehrává i 1080p? Diskuzemi tady před časem proběhla a tabulka a informace, z kterých vyplývalo, že zatím zvládá MKV jen 720p a u zvuku jen tu první zvukovou stopu, takže pokud byla CZ jako dvojka, tak smůla. Ale je možné, že (už) je to jinak....
krnka (3)|8.7.2009 17:30
[QUOTE=Hmm;232288]Znovu opakuji, přehrává i 1080p? Diskuzemi tady před časem proběhla a tabulka a informace, z kterých vyplývalo, že zatím zvládá MKV jen 720p a u zvuku jen tu první zvukovou stopu, takže pokud byla CZ jako dvojka, tak smůla. Ale je možné, že (už) je to jinak....[/QUOTE]

přehrává i 1080p
krnka (3)|9.7.2009 16:47
Zkoušeli jsme rozchodit DLNA pomocí přiloženého PC Share Managera 2.0, pak i starší verze, ale po pár minutách se vždy TV sama odpojí...Stalo se to taky někomu?
stenlee (8)|10.7.2009 12:42
[QUOTE=krnka;232436]Zkoušeli jsme rozchodit DLNA pomocí přiloženého PC Share Managera 2.0, pak i starší verze, ale po pár minutách se vždy TV sama odpojí...Stalo se to taky někomu?[/QUOTE]

ten jejich PC Share Manager funguje celkem spolehlive. Zkus zkontrolovat verzi firmwaru v TV .. ja tam mam 1010. A ted se divam a uz je venku 2002.1.
A taky se podivej jestli se ti PC neuspava, nebo neco :). Chyb po ceste muze byt vic ... PC-router-TV
stenlee (8)|10.7.2009 12:55
[QUOTE=fevlad;231132]Ahoj, uvažujem nad kúpou tejto plazmy PS50B650.Chcem na tom sledovat Skylink + HD programy vzdialenost 3,5 m.Chcem sa Ta opýtat ako si s nou spokojný, ači by si mui ju doporučil, ten PanakV10E je trocha dražší, len či stojí dat o 15 litrov viac.Dík[/QUOTE]

HD podanie na tejto TV je uzasne. Ci som spokojny ? Da sa povedat ze ano. Ale kedze som z povahy kriticky uzivatel, napisem ti minusy ktore vidim:
1. DLNA spolahlivo funguje len s ich proprietarnym SW
2. Je hodne nachylna na kratkodobe vypalovanie obrazu (ako skoro kazda plazma)
3. Budenie pixelov je v tmavej miestnosti stale dost viditelne (u konkurentov to iste)
4. Internet@TV zatial skoro bez obsahu - len Youtube a pocasie
5. Zvuk je dost tristny - chce to extra audio (do tak uzkeho panelu sa proste dobre repro nevojde)

Musis brat hlavne do uvahy ci kupis za tie prachy v tejto uhlopriecke nieco lepsie. Moj zaver je, ze nekupis. Za tych 40tis co sa predava, je to v sucasnosti najlepsi kusok na trhu.
Plusy: DLNA,spotreba,krasny HD obraz,plazma = verne farby (po kalibracii) a perfektna odozva,dobre spracovany firmware
Hmm (1739)|12.7.2009 11:39
[QUOTE=stenlee;232532].....dobre spracovany firmware[/QUOTE]Bratr o 50PSB650 silně uvažuje, kamarád váhá. Protože v minulosti bývalo firmware docela slabinou Samů, chci se zeptat zda ti už zamrzla a zda má problémy s automatickým rozpoznáváním a přepínáním formátů obrazu??
harmon3k (207)|12.7.2009 18:15
kupte radeji sama ps50a756 za stejne penize nez tu 6 o ktere tu pisete,.,,,
Hmm (1739)|14.7.2009 13:13
[QUOTE=harmon3k;232768]kupte radeji sama ps50a756 za stejne penize nez tu 6 o ktere tu pisete,.,,,[/QUOTE]Proč pořád propaguješ zastaralý model, který z logiky věci asi nebude mít lepší obraz, zato vyšší spotřebu???
dv07 (569)|14.7.2009 15:09
[QUOTE=Hmm;232941]Proč pořád propaguješ zastaralý model, který z logiky věci asi nebude mít lepší obraz, zato vyšší spotřebu???[/QUOTE]

Asi nejaka provokace kanadskych rozvedciku, zkoumajicich kazdodenni agresivitu barbarskych obyvatel antisemitisticke CR kvuli pripadnemu vyhlaseni valky a dzihadu vuci teto stredoevropske zumpe neonacismu a fasismu, ............. poe harmon3k urcite nepatri k fanouskum lonske 756ky :) A stejne si ji ani nikdo nekoupi, poe se uz nova koupit proste neda, tak proc to resit...

Ale kazdopadne odmitam tvrzeni uzivatele "bobokos", ze 756ka je shit - urcite i u letosni 6kove rady obcas nekdo narazi na vadny kus a urcite tu kvuli tomu nebudeme tvrdit, ze tato rada je shit. Lonska 756ka nebyla dokonala a i letosni 650ka ma k dokonalosti urcite taky daleko... coz se da u TV za tak relativne nizkou cenu samozrejme predpokladat.
jouda25 (5)|20.7.2009 19:44
zdarec všichni
mám PS50B650, celkově spokojenost jen bych měl dotaz k jednomu problému....u formátu mkv, který tato tv mimochodem přehrává pěkně, bez kousání a i s českýma titulema, mi nechce přehrát zvukovou stopu v DTS - píše že nepodporuje zvukový kodek. Jak lze tento problém řešit? Napadlo mě zda pomůže změna firmware nebo připojení receiveru s podporou DTS. Máte s tím někdo zkušenosti? Díky
fosilia (54)|20.7.2009 19:51
Kedze mkv je kontajner vyberies zvukovu stopu v DTS a prekonvertujes do ineho formtu a vratis spat. K tejto teme je tu popisane az az.
harmon3k (207)|21.7.2009 08:39
jen takej dotaz
pridelaly novim firmarem do te 756 take modporu mkv nebo to maji jen ty becka?
pre ja ji u te 7 rady nemel
sness (11)|21.7.2009 14:20
Mám dotaz na majitele PS50B650.Uvažuji o koupi této TV a zajímalo by mě, když přehrávám DIVx z usb jestli jde dát pauza a jestliže ano tak zda se po nějaké době sama tv přepne do nějakého šetřícího módu.Jde mi o to, aby když dám pauzu a zapomenu to vypnout tak aby se obraz nevypálil.A jak je to s MP3 přes USB? jsou podporované popřípadě pozadí pri přehrávání.
Díky
fosilia (54)|21.7.2009 19:50
Je tam lepsia moznost kludne to mozes zrusit a ked znova zapnes film dostanes ponuku ci chces pokracovat tam kde si minule skoncil pozerat.
MP3 je podporovane
lukasv (2)|21.7.2009 20:01
Lze prepinat mezi zvukem ze sluchatek a reproduktoru pohodlnejsim zpusobem, nez je odpojeni sluchatkoveho jacku?
diky
sness (11)|21.7.2009 21:19
Jo to je docela dobrý,ale mě by zajímalo co to udělá když dám pauzu (jestli to teda jde),protože to bude používat i malej syn který je zvyklej si filmy pauznout a nějaký vypalování ho trápit nebude a to samé při přehrávání mp3 jestli je tam stále vidět např seznam skladeb tak je to taky statickej obraz a musí se to prostě časem projevit a nebo se po určité době nečinosti zobrazí na tv třeba řeknu černá plocha nebo něco jako spořič na PC
sness (11)|21.7.2009 21:33
Jo to je docela dobrý,ale mě by zajímalo co to udělá když dám pauzu (jestli to teda jde),protože to bude používat i malej syn který je zvyklej si filmy pauznout a nějaký vypalování ho trápit nebude a to samé při přehrávání mp3 jestli je tam stále vidět např seznam skladeb tak je to taky statickej obraz a musí se to prostě časem projevit a nebo se po určité době nečinosti zobrazí na tv třeba řeknu černá plocha nebo něco jako spořič na PC
sness (11)|21.7.2009 21:45
Jo to je docela dobrý,ale mě by zajímalo co to udělá když dám pauzu (jestli to teda jde),protože to bude používat i malej syn který je zvyklej si filmy pauznout a nějaký vypalování ho trápit nebude a to samé při přehrávání mp3 jestli je tam stále vidět např seznam skladeb tak je to taky statickej obraz a musí se to prostě časem projevit a nebo se po určité době nečinosti zobrazí na tv třeba řeknu černá plocha nebo něco jako spořič na PC
harmon3k (207)|25.7.2009 10:55
objasnil by me nekdo rozdil techto modelu diky
ps50b550 rubinova
ps50b560 jedinej rozdil dle stranek cerna barva 600hz a je o 3 tis levnejsi

Koukam ze i u lg ps7000 a ps8000 je jen rozdil ze u 8000 si zaplatis za certifikaci 2500kc
fosilia (54)|25.7.2009 13:53
Das pauzu a je to. Zastane ti video alebo audio na mieste kde si dal pauzu. Obraz je staticky pri prehravani audia.
sness (11)|26.7.2009 15:33
A nezkoušel jsi jestli třeba po hodině přehrávání audia tam nezůstává vypálené to statické menu.Prostě mi jde akorát o to když na to zapomenu aby se mi tam nevypálilo to jejich menu.I když by bylo docela logický kdyby to bylo udělaný tak že by se třeba po čase měnilo barevný schéma, prostě když tam ta funkce je tak snad počítaj s tím že se to bude i používat a popřípadě zabránit vypalování??
harmon3k (207)|28.7.2009 18:30
Tak sem konecne znamemu dle jeho fin moznosti a pozadavku vybral dva modely.
Chtel bych se optat na vas nazor
Lg 50ps3000 od 50ps8000 je jinej jen v tom ze nema bt,usb divx a hd,vzhled jinak sou naprosto schodne (na mulimedia ma popcorn)

samsung ps50b550 oproti samovi b650 ma "jen"2mil kontrast,color 2,a nizsi radu filtru a nema ty blbustky usb,library a internet.

A to je ten kamen urazu.Na tom testu co tu byl vyhral b650 nad lg lehce ale jo.
Ale netusim jak by na tom byla ta 550 nikde sem testy nevidel.
Dik za rady vsem
harmon3k (207)|29.7.2009 00:10
[quote=harmon3k;234608]Tak sem konecne znamemu dle jeho fin moznosti a pozadavku vybral dva modely.
Chtel bych se optat na vas nazor
Lg 50ps3000 od 50ps8000 je jinej jen v tom ze nema bt,usb divx a hd,vzhled jinak sou naprosto schodne (na mulimedia ma popcorn)

samsung ps50b550 oproti samovi b650 ma "jen"2mil kontrast,color 2,a nizsi radu filtru a nema ty blbustky usb,library a internet.

A to je ten kamen urazu.Na tom testu co tu byl vyhral b650 nad lg lehce ale jo.
Ale netusim jak by na tom byla ta 550 nikde sem testy nevidel.
Dik za rady vsem[/quote]

šup s nazorama at to neni jenom na me ze sem mu vybral blbe :)
sness (11)|30.7.2009 10:01
Tak od včera mám PS50B650 doma a musím říct, že jsem zatím mile překvapen.Obraz digitál SD dost dobrej měl jsem strach jak to bude vypadat z 3.5-4m ale je to fakt v pohodě taky DIVx je z této vzdálenosti až bych řekl moc dobrej.Jinak jsem zatím neměl moc času si s tím hrát, ale moje obavy o vypalování menu a popřípadě filmu by měla zamezit funkce v menu kdy se dá nastavit že po určitý době nečinosti 10min-1hod tam naskočí nějakej spořič.
Ještě to nemám prakticky odzkoušeno přece jenom mám po hodině provozu strach to tam nechat i těch 10 min.Tak jestli někdo víte jak to prakticky funguje tak písněte.
Jinak jsem si všimnul že teletext taky po určitý době poskakuje a třeba symbol mute cestuje po obrazovce tak snad to maj kluci u samsungu zmáklí :-)
harmon3k (207)|31.7.2009 09:25
http://www.eaprogramming.com/downloads/downloads.htm

Program na zahoreni plazmy.I moznost prehrat v dvd prehravaci neni nutno pripojovat pc.
Treba se to bude nekomu hodit
http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=583089
sness (11)|31.7.2009 12:28
A jak se to jenom ve zkratce používá (na jak dlouho to mám pustit s jakým jasem a kontrastem) používá?Angličtině zas tolik nehovim abych přelouskal celý to fórum.
sness (11)|31.7.2009 12:48
A jak se to jenom ve zkratce používá (na jak dlouho to mám pustit s jakým jasem a kontrastem)?Angličtině zas tolik nehovim abych přelouskal celý to fórum.
harmon3k (207)|31.7.2009 14:22
[quote=sness;235021]A jak se to jenom ve zkratce používá (na jak dlouho to mám pustit s jakým jasem a kontrastem)?Angličtině zas tolik nehovim abych přelouskal celý to fórum.[/quote]

vypalis na dvd
co 30 sekund se tam meni barva.ma to zakladnich 44minut ale se smickou
takze to jede tusim 16 hodin v kuse

doporucuji aspon 200 hodin
Kontrast muzes mit uplne normalne nastaveni ale jen kdyby ti tam skocilo nejake menu a ty si to nehlidal mohl by bejt problem.tak doporucuji snizit kontrast a jas.
tu mas translator preklad hruza ale neco vyctes
Hey chlapi,
Vy mùžete stáhnout pøestávku v DVD-R a S - VCD Zde ! Po místì množství klikne na spojení k tomu, aby stáhlo zip soubor nebo spojení k tomu, aby pøeskoèilo na stahování souborù stránku.
Tento soubor je zapnutý nahoru Nero Disc Image (nrg soubor). Rozepnul se, že to je pìknì velký (~700 Mb) ale zapnutý to byl velmi malý (2 MB). Tento diskový obraz by mìl být spálený k regulérnímu CD- R. Diskový obraz je Super Video CD tak váš DVD pøehrávaè potøebuje aby mohl hrát SVCD- ovo. To je v podstatì sada 20 obrazù které jsou 720p nativní rozhodnutí. Obrazy jsou plné obrazovka barvy tak, že celá obrazovka je 1 barva najednou. Barvy jdou z bílý k tmavì šedý v 5 svazích, bílý modrý v 5 svazích, bílý zelený v 5 svazích a bílý èervený v pìti svazích. Obrazy mìní každé 30 sekundy a disk jdou pro pøibližnì 16 hodiny (dvojí kontrola která poèítá kdy vy otevøe obraz v Neroovi). Já jsem vytvoøil disk jako toto tak, že DVD pøehrávaè funkènost oka dìlá nemusí být spoléhalo se na. Nadto tam není žádné menu pro toto SVCD tak nehrozí nebezpeèí menu dohánìjící a být visí na obrazovku.
Já jsem byl drezírující mùj Pioneer PDP - 5050HD používání tohoto disku a mùj Pio Elite DV - 59AVi DVD pøehrávaè který je nastavený na 720p výstup pøes HDMI. Já zeslabím kontrast a jas k tomu, aby souhlasil regulérní rozbíjející se úrovnì. Aktuálnì já mám 202 hodiny na mé plazmì v 11 dnech kvùli této pøestávce v dvd to pracuje bezchybnì. Já plánuji používám dál DVD do té doby, než já udeøil 1000 hodiny a potom já jen plošinu útesu to pro budoucnost.
Každý èlovìk, prosím se tìšte z a bez obav na cokoliv se ptát.
-Evangelo2
fevlad (69)|4.8.2009 10:16
[quote=harmon3k;235043]vypalis na dvd
co 30 sekund se tam meni barva.ma to zakladnich 44minut ale se smickou
takze to jede tusim 16 hodin v kuse

doporucuji aspon 200 hodin
Kontrast muzes mit uplne normalne nastaveni ale jen kdyby ti tam skocilo nejake menu a ty si to nehlidal mohl by bejt problem.tak doporucuji snizit kontrast a jas.
tu mas translator preklad hruza ale neco vyctes
Hey chlapi,
Vy mùžete stáhnout pøestávku v DVD-R a S - VCD Zde ! Po místì množství klikne na spojení k tomu, aby stáhlo zip soubor nebo spojení k tomu, aby pøeskoèilo na stahování souborù stránku.
Tento soubor je zapnutý nahoru Nero Disc Image (nrg soubor). Rozepnul se, že to je pìknì velký (~700 Mb) ale zapnutý to byl velmi malý (2 MB). Tento diskový obraz by mìl být spálený k regulérnímu CD- R. Diskový obraz je Super Video CD tak váš DVD pøehrávaè potøebuje aby mohl hrát SVCD- ovo. To je v podstatì sada 20 obrazù které jsou 720p nativní rozhodnutí. Obrazy jsou plné obrazovka barvy tak, že celá obrazovka je 1 barva najednou. Barvy jdou z bílý k tmavì šedý v 5 svazích, bílý modrý v 5 svazích, bílý zelený v 5 svazích a bílý èervený v pìti svazích. Obrazy mìní každé 30 sekundy a disk jdou pro pøibližnì 16 hodiny (dvojí kontrola která poèítá kdy vy otevøe obraz v Neroovi). Já jsem vytvoøil disk jako toto tak, že DVD pøehrávaè funkènost oka dìlá nemusí být spoléhalo se na. Nadto tam není žádné menu pro toto SVCD tak nehrozí nebezpeèí menu dohánìjící a být visí na obrazovku.
Já jsem byl drezírující mùj Pioneer PDP - 5050HD používání tohoto disku a mùj Pio Elite DV - 59AVi DVD pøehrávaè který je nastavený na 720p výstup pøes HDMI. Já zeslabím kontrast a jas k tomu, aby souhlasil regulérní rozbíjející se úrovnì. Aktuálnì já mám 202 hodiny na mé plazmì v 11 dnech kvùli této pøestávce v dvd to pracuje bezchybnì. Já plánuji používám dál DVD do té doby, než já udeøil 1000 hodiny a potom já jen plošinu útesu to pro budoucnost.
Každý èlovìk, prosím se tìšte z a bez obav na cokoliv se ptát.
-Evangelo2[/quote]

Chcel by som kúpiť plazmu Samsung PS50B850 tak chcem sa opýtat, či nevidíte na svojej plazme vypalovanie obrazu.
Dakujem
sness (11)|4.8.2009 11:51
Tak já jsem zatím po týdnu žádné vypalování nepostřehl.Plazmu mám teď staženou na hodnoty co jsem našel tady na jiný diskuzi a na noc pouštím z USB ty obrázky co tu psal harmon3k (mimochodem díky).Při tom zahořování mám vypnutou i ochranu proti vypalování, protože jsem si všimnul, že když je zaplá tak není obraz přes celou plochu, ale chybí tam právě tolik řádků o kolik je nastaven posun.Jinak jsem jestě stále nezkoušel ten spořič na tv jak to vypadá když po těch 10 minutách naskočí.A ještě dotaz jakej mám nastavit spořič na HTPC s WIN aby co nejmíň zatěžoval obrazovku.
bobo_bhs (2)|4.8.2009 11:56
Zdravím,

uvažuji mezi plazma TV SAMSUNG PS50B650 [[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Fortron ATX3025-HEN 250W OEM 665,- [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

SilverStone SST-NT01-E 982 [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

WD Caviar Green 3.5" 1TB WD10EADS -- 1975 [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Samsung SH-S223F černá, OEM černá OEM - 515 [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

AVerTV DVB-T Volar X (A815) 900 [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Trust Wireless Optical Deskset DS-3400D CZ 450 [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Genius SW-HF 5.1 6000 tmavě hnědé [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Kabel HDMI na HDMI 19pin, specifikace 1.3, 1.8m 200 [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]


Předem děkuji za odpovědi, názory, porovnání.
harmon3k (207)|4.8.2009 12:10
[QUOTE=bobo_bhs;235515]Zdravím,

uvažuji mezi plazma TV SAMSUNG PS50B650 [http://www.videoplaneta.cz/d/samsung-ps50b650/] a LG 50PS6000 [http://www.videoplaneta.cz/d/lg-50ps6000/].

- Vzhledem k domácímu LANu mám v plánu sestavit HTPC (parametry níže).
- Sledovat budu převážně filmy/seriály ve vysokém rozlišení, občas (velmi málo) TV přes flash TV kartu.
- Využiju DLNA? O jaké možnosti bez něj přijdu?
- kontrast 2mil vs 3mil... velký rozdíl?
- Rozdíl je 3000kč co se týče peněz. Která TV se vyplatí koupit z hlediska poměru cena/výkon? Audio budu řešit bednami 5.1 přes htpc. Prosím poraďte klady/zápory daných TV.


jestly kdyz uvazujes nad lg neni lepsi si koupit ps3000 ktera je na chlup stejna jako ta 6000 jen nema prehravani divx ale i to jde v servisnim menu predelat.
Ale ikdyby si to nepredelaval tak neni lepsi vzit za 25 ps3000 a k tomu popcorn kterej je na tom sakra jinde nez tyto divx prehravace.
Hd lg prehrava az od ps 7000,8000
jouda25 (5)|3.9.2009 16:53
[quote=fosilia;233457]Kedze mkv je kontajner vyberies zvukovu stopu v DTS a prekonvertujes do ineho formtu a vratis spat. K tejto teme je tu popisane az az.[/quote]

ok díky, ale pokud nechci konvertovat svych 150 mkv filmů? existuje i nejaka jiná možnost? co ta změna firmware nebo připojení receiveru s podporou DTS?
tinkywinky (3)|5.10.2009 16:28
Také váhám mezi těmito LG 50PS3000 nebo Samsung PS50B650 / 550
Fičuriny jako přehrávaní mkv, divx, BT atd. nepotřebuju od toho budu mít eGreat ... Zdroj signálu SKYLINK.

HARMON3K můžeš i říci jakou jsi vybral a jak jsi spokojený ? Předem díky za každou radu !
tino2 (76)|27.10.2009 20:38
caute,

skusal ste niekto pripojenie na net ? skusal som ale nejde to. mam router od tcomu s optickou linkou.
vivid.sk (11472)|27.10.2009 21:01
[quote=bobo_bhs;235515]Zdravím,

- Vzhledem k domácímu LANu mám v plánu sestavit HTPC (parametry níže).
[/quote]

len mala rada:

ak planuejs pozerat fullHD (50i) material (napriklad z HD satelitu), tak si radsej kup nieco s chipsetom aspon Nvidia 9300/9400 (8xxx je malo). Problem je, ze ze pri fullHD rozliseni ti tato karta nezvladne deinterlace cez DXVA (na plnych 50p). Predpokladam, ze to nebudes chrochtat cez CPU. Toto sa tyka aj MPEG2 50i zdroja.

Tieto informacie nie su nikde popisane, a mna to stalo vymenu 1 karty a kopu casu s experimentovanim. Nakoniec mi to potvrdil aj support Gigabyte.
redliner (36)|18.1.2010 12:20
Zdravim

chcem sa opytat majitelov LG 50PS8000 s odstupom casu ci by tento TV kupili znova alebo by sa dnes rozhodli inak

Momentalne riesim totiz rovnaky problem a to Sam PS50B650 vs. LG 50PS8000 a tieto TV vychadzaju +- rovnako
sonny360 (99)|18.1.2010 15:11
PS8000 mám a nelituji, za ty peníze jsem max. spokojen a určitě koupě nelituji ba naopak bych určo koupil znova
MartinSt (16)|19.1.2010 07:41
[quote=redliner;260891]Zdravim

chcem sa opytat majitelov LG 50PS8000 s odstupom casu ci by tento TV kupili znova alebo by sa dnes rozhodli inak

Momentalne riesim totiz rovnaky problem a to Sam PS50B650 vs. LG 50PS8000 a tieto TV vychadzaju +- rovnako[/quote]

Máme 50PS8000 cca 2 měsíce a naprostá spokojenost, poměr cena/výkon je velmi dobrý, původně jsme chtěli LCD konkr. 55SL8000 ale cena je téměř dvojnásobná. Výhodou možnost přehrávání mkv souborů z USB.
redliner (36)|19.1.2010 07:46
Dik za nazory. Ono Samsung PS50B650 mam objednany uz cez dva tyzdne a stale nieje jasne kedy dorazi, preto som pozeral alternativy a do uvahy prichadzal prave LG, co som cital recenzie a testy tak lepsie mi z toho vychadza samsung, ci uz vybavou alebo vlastnostami obrazu, v konecnom dosledku aj cenou. LG vsak zas nieje o tolko drahsi aby mi to narobilo prievan v penazenke (cenovy rozdiel cca 20€) , skor sa "bojim" ze ak kupim LG tak o tyzden-dva ked bude Sam. dostupny bude mi to trosku luto ze som nanho nepockal....
redliner (36)|26.1.2010 10:08
Tak namiesto objednanej PS50B650 dodali PS50B679 ktora ma navyse DVB-S, jedine na co mi je to dobre je, ze sa stym mozem akurat tak chvalit kedze satelit v plane nieje ;)
Martas 00 (114)|26.1.2010 16:27
A kdo ti ho dodal o tomto modelu jsem jeste neslysel zeby nejaka novinka?
Amorek (10)|26.1.2010 22:22
HELP prosím :-)

původně jsem měl jasno, ale čím víc čtu tím víc nevím :(

rozmýšlím mezi

Samsung PS50B550
Samsung PS50B650

LG 50PS3000
LG 50PS6000
LG 50PS7000
LG 50PS8000

a jsem z toho fakt jelen jaké jsou mezi nima rozdíly a který se vyplatí za danou cenu...

plánuju přikoupit nějaké multimediální centrum, kvůli propojení s PC a jednoduchému přehrávání všech formátů
redliner (36)|27.1.2010 00:04
[quote=Martas 00;262375]A kdo ti ho dodal o tomto modelu jsem jeste neslysel zeby nejaka novinka?[/quote]

Nie je to ani tak novinka, skor model ktory sa sem zrejme moc nedovaza, funkciami zhodny s PS50B650 akurat ma navyse DVB-S

kupovany bol v Bratislave priamo v predajni Samsung v istom Shoping centre
ZnuGy (48)|16.3.2010 23:11
pořád je zde nezodpovězená otázka ... 50PS8000 nebo 650tka ?

- pro LG hovori hlavne design, ten bezrameckovy system je opravdu pecka i co se tyka udrzby a prachu, ma hodne spokojenych uzivatelu, ale zase jich neni tolik, aby se mohli prat s prevahou samsungaru kteri maji 550tku jelikoz se jim nechtelo vyhodit 8k za i@blbosti a ani poradne nikdo neumi rici, jestli je obraz 650 opravdu lepsi nez 550tky... zase na druhou stranu jsem videl v dttu serii LG 6000 a obraz nechutne blikal ... to mne odradilo, navic i nektera videa z youtube poukazujici na obrazove vady teto televize

- pro Sama hovori vetsi klientela spokojenych zakazniku, i kdyz obcas nekde neco bzuci, vetsi podpora v podobe upravenych SamyGo firmw. :) ale zase neni servis u zakaznika. Kamarad ma 550 a je spokojeny, 8000 nelze snad v republice najit nikde v kramu, i kdyz nevim proc, ale to ani vlajkovou lod Sama 850 ... zajimave.

Recenze na internetu se naklaneji nekdy na stranu LG, nekdy na Stranu Samsungu, takze ve finale se koncovy uzivatel rozhoduje pri nakupu hlavne kvuli tomu, jak ta kysna bude vypadat ... stejne to nakrmime nejakym prumernym signalem a malo kdo z nas si pusti na satelitu nejaky fullhd program popripade film na blue ray :)
sonny360 (99)|17.3.2010 10:30
já mám PS8000 a sem max. spokojen...zatím bych ji určo neměnil
ZnuGy (48)|17.3.2010 23:15
zeptam se majitelu 550 a 650tek, v testech na avforum jsem cetl problem se zobrazovanim cehokoli, co tece do televize evropskych 50hz, pro 60hz americkych zadny problem televize nevykazuje, proto ji sebrali dulezite body za hodnoceni a neudelili vyssi skore, tak jsem se chtel dozvedet, zda-li je tento problem pozorovatelny i u modelu prodavajicich se v CR ( evrope )

Dekuji moc