Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: tvorba dvd

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

zdravím, napálil som si dvd ale nejde mi spustit v počítači, na dvd je napalený adresár VIDEO_TS-20kb, VTS01-099gb, VTS02-0,99gb, VTS03-0.45gb, video prehra íba ten prvý 20 kb adresár čo je iba úvodná obrazovka s názvom dvd a potom sa zastaví,vo virtual dub som dvd spustil ale treba otvorit jednotlivé aderesáre,authoring som robil v gui for dvd video a iso súbor a vypalovanie v img burn, tak neviem kde som spravil chybu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Dej přesně strukturu onoho DVD!

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

dalibor: cely film aj s menu, t.j. subory *.vob, *.ifo a *.bup na DVD musia byt vsetky spolu v jedinom adresari - VIDEO_TS. Prehravac ziaden iny adresar nepozna. Ak to mas inak, mas to zle.

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

O gui for dvd video jsem v životě neslyšel, nechápu, proč lidi nepoužívají osvědčené programy!

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od mirekv Zobrazit příspěvek
    O gui for dvd video jsem v životě neslyšel, nechápu, proč lidi nepoužívají osvědčené programy!
    Copy that! Oni totiž nevědí co činí... Tazatel evidentně neví, jak má vypadat struktura disku DVD-Video, natož pak čím ji vyrobit..

Tak zase od znova a od 0 se po 999té ptám, CO, PROČ, JAK, KDE, NAČ a prosím o podrobnosti - GUI for DVD nemíním googlovat.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od dalibor dovicin Zobrazit příspěvek
    zdravím, napálil som si dvd ale nejde mi spustit v počítači, na dvd je napalený adresár VIDEO_TS-20kb, VTS01-099gb, VTS02-0,99gb, VTS03-0.45gb, video prehra íba ten prvý 20 kb adresár čo je iba úvodná obrazovka s názvom dvd a potom sa zastaví,vo virtual dub som dvd spustil ale treba otvorit jednotlivé aderesáre,authoring som robil v gui for dvd video a iso súbor a vypalovanie v img burn, tak neviem kde som spravil chybu.
    Nad takto blbě napsaným dotazem zůstává rozum stát. Co je za zdroj? Proč to neuděláš rovnou celé v tom ImgBurnu?

BTW: Proč VirtualDub (jistě MOD)? To je editor, nikoli player... Jsem z vás
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 18-04-2009 v 20:04

Podobná témata

1. Tvorba DVD
    Od kiklop v sekci Mastering
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-12-2005, 16:22
  2. Tvorba
    Od Deon v sekci Titulkování
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-11-2005, 07:05