Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s Genius 5.1 5000

Sergeii (3)|15.4.2009 15:28
Zdravím,mám problém s touto sestavou,mám jí napojenou na pc,ale při zvýšení hlasitosti , cca ukazatel hlasitosti na subwooferu je tak v půlce z maxima , začne hlasitě pískat , nevím proč ? zvukovou kartu mam Realtek HD , ovladače tedka nové ... :( nevim co s tim , moc nahlas to nehraje
artam (1147)|15.4.2009 17:30
Nemas nahodou v mixeri na PC zapnuty odposluch mikrofonu?
Sergeii (3)|15.4.2009 20:27
[QUOTE=artam;223429]Nemas nahodou v mixeri na PC zapnuty odposluch mikrofonu?[/QUOTE]

skuchátka z mikrofonem tam zapnutý mám ... ale nevim jak to vypnout,nebo jak by se to melo jmenovat :)
artam (1147)|16.4.2009 12:11
Predpokladom pouzivania kazdeho stroja/pristroja/softveru(atd.) je naucit sa ho ovladat. To plati aj o operacnom systeme. Nauc sa ovladat svoj svoj operacny system.

Podla typu dotazu predpokladam, ze nie si Linuxak, ale asi pouzivas Windows, predpokladam XP ;):
menu Start -> Settings -> Control Panel -> Sounds and Audio Devices -> zalozka "Volume" tlacitko "Advanced" a pod posuvnikom hlasitosti pre "Microphone" zaskrtni "Mute".

viz obrazok
Image1.png
Sergeii (3)|16.4.2009 14:06
[QUOTE=artam;223563]Predpokladom pouzivania kazdeho stroja/pristroja/softveru(atd.) je naucit sa ho ovladat. To plati aj o operacnom systeme. Nauc sa ovladat svoj svoj operacny system.

Podla typu dotazu predpokladam, ze nie si Linuxak, ale asi pouzivas Windows, predpokladam XP ;):
menu Start -> Settings -> Control Panel -> Sounds and Audio Devices -> zalozka "Volume" tlacitko "Advanced" a pod posuvnikom hlasitosti pre "Microphone" zaskrtni "Mute".

viz obrazok[/QUOTE]

pouzivat system umim,myslim ze vic nez dobre , uz sem to vyresil , jen ze si mluvil o nejakym odposlechu mikrofonu,tak sem se chtel ujistit jestli neni primo nekde tohle vis ;) ale dekuju