Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

hardwarově do MPEG2, ROZHOZENEJ OBRAZ A ZVUK, PROSIM POMOC

oton (49)|12.2.2005 14:19
tak předem děkuji všem za rady ohledně autoexecu, opravdu byl v adresáři repair a jen sem ho nakopiroval do WINXP a instalace bitrate vieweru proběhla bez problémů,

tak jsem ten zachycenej mpeg-2 soubor prohnal tim viewerem ale jak si nevim co z tech údajů a křivek mám vyvodit???
StD (8612)|12.2.2005 16:39
Z grafu bitrate a kvantizace toho moc neodvodíš, ale důležité jsou ty údaje v pravé dolní čtvrtině. Opiš je prosím, víc dnes neporadím, mám úmrtí v rodině.
lukass (6)|13.2.2005 21:50
Páni mam problem pomozte mi chcel by som sa dozvediet ako by som previedol format Windows movie do avi...dakujem poradte cez aky soft alebo ako
prapi (1)|21.2.2005 21:03
Niekoľko mesiacou zápasím s authoringom (Ulead Videostudio, DV MovieFactory, ale aj Pinacle 9 a pod.) Vždy je to tak, ako hovorí OTON. Obraz a zvuk je rozhodený, chyba sa z dĺžkou Clipu zväčšuje. Chyba rozhodne nastáva pri konverzii na DVD.
Grabujem s WinfastPWR 720*576 a mpegu je vporiadku, zvuk s obrazom sedí.
Ak si skontrolujem Preview, celý Clip obraz a zvuk sedí aj v athoringovom programe. Aj keď nastrihám clip vo VideoStudio , v Preview je to OK. Chyba nastane v konverzii na VOBY, je to chyba softweru, alebo nejakých princípov, ktoré su neznáme.
imported_jozo (82)|23.2.2005 16:41
Cim grabujes, tak aj autorizuj a vsetko bude OK. Demultiplexuj mpg na obraz a zvuk a urcite budu mat roznu dlzku. Takto rozdelene autorizuj DVD maestrom, urcite to bude zase OK
olasek001 (1)|10.1.2009 14:40
Prosím o smazání tohoto příspěvku