Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: VD: Chodíte ještě do kina?

Je tu občas Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Chodíte ještě do kina?

V současnosti plné videopůjčoven, satelitních vysílání nebo příbalových DVD za 50 korun už není atmosféra návštěvy kina to, co bývala dříve. Je pro vás i v dnešní uspěchané době běžné udělat si čas a vyrazit s rodinou nebo přáteli na pěkný film? Kdy jste byli naposled v kině? Ať už jsou vaše názory jakékoliv- vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele janozlesa
    Registrace
    Feb 2009

Už len občas (cca 3-4x za rok) a aj to hlavne s dcérkou na animáky... maximálne ešte s kamošom na nejaký fakt trhák roku (najbližšie si asi nenechám ujsť T4 na veľkom plátne).

Ale inak už to nie je čo to bývalo... doma v obyvačke vo FullHD na LCD je to zadara...

PS.: Ak si do konca roku kúpim ešte aj plánovaný projektor tak kino pôjde definitívne k ľadu...

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

Do kina ano, ale len v lete a to maximalne do prirodneho (kym to nezrusia). V kamennom kine nie je ta pohoda - cerstvy vzduch, capovane pivo...

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

tiez uz som velmi dlho nebol .. doma je to pohodlnejsie .. ked sa idem vycurat , mozem si film zastavit .. nemusim sa divat na rozmazany obraz v kine , a zvuk ktory taha do jednej strny .. idem fakt len na nejaky velkofilm , ktory chcem vidiet na velkom platne z celuloidu ..

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Do kina jsem kdysi (no už je to skoro 30 let) chodíval velmi často. Tak DVD nebylo, v televizi buď "Soudružka za pultem", nebo "Soudruzi na okrese", a tak podobně. Takže jedině kino přicházelo do úvahy.
    Posledních 20 let jsem v kině nebyl. Za jedno jich spoustu zrušili (alespoň tady u nás), za druhé už máme domácí kina a přehršel DVD.

Neregistrovaný
    Guest

Málokdy. Naposledy jsme byli s dětmi na Madagascar 2. Dnes věřím, že to bylo opravdu naposledy. Když to shrnu - 4x150Kč plus cesta 2x30km - úděsný protahování začátku cca 20 minut, reklamy, ukázky, tragedie - budiž multikino má vydělávat. Co ale přišlo potom - chvílemi úděsnej blikající obraz, a hlavně uřvaný přebuzený zvuk po celou dobu filmu. Za 500,- mám doma v klidu BD, s křišťálovým obrazem a lahodným zvukem.

Je tu občas Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Když to shrnu - 4x150Kč plus cesta 2x30km - úděsný protahování začátku cca 20 minut, reklamy, ukázky, tragedie - budiž multikino má vydělávat. Co ale přišlo potom - chvílemi úděsnej blikající obraz, a hlavně uřvaný přebuzený zvuk po celou dobu filmu. Za 500,- mám doma v klidu BD, s křišťálovým obrazem a lahodným zvukem.
    Tak tohle by chtělo zarámovat.... smutná realita

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2006

Souhlas, to co dělalo kino kinem je pryč. Není už vlastně důvod tam chodit protože:
    *atmosféra* o té se už v multikinech snad nedá mluvit, chroupání, mlaskání, srkání, mobily, nepořádek, přeslechy z vedlejších sálů....
    *vidět to na velkém plátně* - jak píše neregistrovaný guest - katastrofa, promítač obsluhuje několik sálů a tak třeba vidíte rozmazaný film. Jednou mě to tak vytočilo, že jsme museli s několika diváky vyjít ze sálu a požádat ty hostesky ať zbuzerují promítače.
    *kvalita zvuku* - to samé, několikrát jsem si stěžoval, vždy to samé - prý kvůli důchodcům

Tak je nějaký důvod proč chodit do kina? Jo vlastně - pohodlnější sedačky

Čestný člen Avatar uživatele Mike
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od MIHI Zobrazit příspěvek
    Tak je nějaký důvod proč chodit do kina? Jo vlastně - pohodlnější sedačky
    No nevim, ukaz mi kino, kde si muzu lehnout jako doma, muzu si film zastavit, kdyz si pro neco jdu, atd. takze pohodli to urcite nebude

A kvalita uz taky - zvuk mizerny a velky platno sice je, ale uz je zase tak velky, ze na to rozlisovacka nestaci, nehlede na to, kdyz je to rozostreny.

Cena je taky priserna - melo by to byt tak za 50, za vic to nestoji.

Takze tak maximalne jednou za rok na neco, co chci videt hned.

Je tu pořád Avatar uživatele Doom
    Registrace
    Mar 2004

do kina? tam jsem byl naposled před 6ti roky. v multikině jsem byl naposled tak 3 roky zpět. a moc mě to neláká
    už to tu zaznělo - doma jsem svým pánem, můžu si to stopnout když chci, hlasitost mám podle sebe. v kině mi děsně vadí lidi dělající bordel - možná se to zlepšilo, ale naposled tam pořád někdo svítil mobilem, telefonoval, šustil jídlem, na zemi byl bordel, nebylo tam pořádně vyvětrané, zvuk byl děsně nahlas a obraz blikal, což mi nedělá dobře na oči. a pokud mě něco extrémně štvalo, byly to reklamy na začátku a taky protipirátské nesmysly těsně před filmem. jakobych šel do kina jenom proto, abych udělal kinorip.
    kdepak, když zábava, tak doma.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Moje rec. Kdyz ven za zabavou, tak radeji kulecnik, hospoda, tancovani, popripade divadlo.

Happyczta
    Guest

Myslím si, že kino je v této době strašný nesmysl. Naposledy jsem navštívil táborské kino a šel jsem na film Sněženky a machři po 25 letech. Jde o to, že kino stálo 80,-Kč kvalita sedaček v kině je úděsná a to nemluvím o tom, že jákási zkouřená či ožralá žena chodila po kině smála se a obsluha kina nebyla schopna s tím něco udělat. Prostě se to nevyplatí film si pustim doma v klido v křesle a mám klid a zadára. Prostě domov= komfort,zadarmo,obraz,zvuk a kino no to je jednim slovem hrůza (teda alespoň obyčejné v Táboře). Multikina na tom nejsou taky zrovna dobře. No prostě to radči nechám na doma.

Nováček Avatar uživatele riman
    Registrace
    Mar 2004

Mírně naruším zdejší jednotu: chodím. Dvakrát třikrát do měsíce. Kino je pro stále ještě společenská událost, tak rád vyrazím s nějakým doprovodem, a taky se rád zajdu podívat na svůj oblíbený žánr (sci-fi) na velké plátno.

Je pravda, že občas mě lidi nebo technické provedení trochu pokazí zážitek, ale i tak to pro mě stojí za to. A to mám doma velkou LCD TV a HD přehrávač...

Neregistrovaný
    Guest

Taky naruším...
    Chodím sice jen cca 4x do roka na předem očekávaný pecky.

Když pominu problém s chováním lidí, tak si rozhodně vychutnávám právě atmosféru kina.

Nechci si nic pauzovat a od filmu odcházet.. Chci si vychutnat film od začátku do konce a né chodit do lednice pro pivo, jídlo, nechat se rušit čímkoli jiným...

K technickým problémům: hlasitost je subjektivní věc.. rozmazanost filmu? to snad ne!! a že by v multikině bylo možné slyšet rušení z ostatních sálů??? Tomu nevěřím a neuvěřím!!!

Pokud bych měl bojovat s problémy v předchozím odstavci je pravda, že by mě už v tom kině neviděli...

Je tu občas
    Registrace
    Jul 2008

Do kina jdu tak asi 40x za rok, ale jen v ramci filmovych festivalu Febiofest a MFF KV. Na normalne dostupne filmy se uz nejakou dobu divam pouze doma. Bezna kina nenavstevuji, nemaji pro me jedinou vyhodu.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Plazma: Plazma 94 cm - dá se ještě sehnat?
    Od jirka67 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 29-11-2011, 15:54
  2. Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 03-02-2009, 06:53
  3. ještě jednou k synchonizaci A/V
    Od pee.tr v sekci Editace videa
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 27-02-2007, 10:47
  4. Je ještě analogový přenos ???
    Od Bullback v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 5