Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SONIC DVD PRODUCER 5.0

Osvícený (78)|20.12.2004 22:10
Není tady někdo kdo s tím má nějaké zkušenosti ???
Jde mi konkrétně o titulky,práce s nimi,vytváření a konverze a následný import do Produceru.
Dík.
ai (2993)|21.12.2004 03:34
Subtitle Workshop a export z neho do Sonic DVD Creator formatu (pripona sub), aspon DVD Producer 4.5 to nacte.

Jednoduchy soft, nekdy se mi neuveritelne zpomalovaloval, nevim proc, a jeste jedna vec (v 4.5), jestlize nema button odkaz na movie, tak se neda zmenit audio nebo subtitle ,klasicke menu na volbu audio a subtitle stopy pouze s odkazem na "dummy" movie (treba 1 GOP) a tam provest zmenu se skokem zpatky do menu, nebo to nejak dodelat v PGCEditu.

Nevis jaky je rozdil mezi v 4.5 a 5.0 ?
Osvícený (78)|21.12.2004 08:41
Jo,dík za radu.Vyzkouším.
Jinak tento soft už zkouším od verze 4.0 a jestli se ptáš na změny,tak po pravdě řečeno nevím...Vzhled stejný,snad větší podpora vstupních formátů,ale přesně to zjistíš na stránkách Sonic.
Lubi (408)|21.12.2004 21:11
jj potreboval jsem Producer kvuli dvd hybridu a moc jsem se s nim neskamaradil....nevite o nejakem nvodu nekde? Na strankach jsem nic nevidel...L. :-)
polík (6)|15.1.2005 15:02
Předem se omlouvám za svůj dotaz.Potřeboval bych poradit jak stáhnout
DVD PRODUCER.Při zadání všech požadovaných údajů na stránkách výrobce ...nic.Odkaz na TV Freak je také nefunkční.Rád bych tento program vyzkoušel.