Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: nakup v polsku

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

kupujete niekdo TV v Polsku ? teraz to vychadza dost lacnejsie, napr Sam 32A656 17 000 Sk. teda 565 €. Mate nejakse skusenosti s kvalitou prip. reklamaciami

rozmyslam nad Sam 32A656, Sony 32W4000 a Pan 32LZD 80

plazmu od Pan som chcel ale nezmesti sa mi do steny. takze jedine 32". v obchode som vsetky 3 porovnaval a zdali sa mi rovnake. neviem aky maju zvuk.
    Samsung je najlacnejsi a dobre vybaveny. asi ho aj kupuje vela ludi. sony no neviem niekdo chvaly iny vravi ze je to predrazeny samsung. no a panasonic fakt neviem,ako by ho nik nemal, nic som nenasiel. zas co som cital Pan je dobry v plazmach nie v LCD. lacny panak by som urcite nechcel. zas som videl starsi panak - tak rocny /ale drahsi model/, napojeny na digi a obraz ma prekvapil. zas v obchode ked pustia normalny signal na vsetky LCD tak je to strasne zrnite ze to snad ani pravda nieje. tak a vyberaj si
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele BOBA
    Registrace
    May 2004

Jestli to nemáš do PL daleko,tak tam skoč a poptej se. Je to civilizovaná země a garanci tam určitě mají 2 letou. Je fakt, že je teď dobrý kurz. Chystám se tam na tapety, dlažbu ...

ke.nny
    Guest

Zajimava ukazka cen v jejich e-shopech:

http://www.ceneo.pl/1768014

U nás Le46a786 - cca 42k
    V Polsku - cca 34k

Takze se pridavam k dotazu, nema nekdo zkusenosti s nakupem a nejlepe treba i s nejakou reklamaci v PL e-shopu?

Nováček Avatar uživatele RElic
    Registrace
    May 2008

ja sa tam tiez chystam niekedy v marci je tam vsetko o par tisic lacnejsie takze neviem ci novy targ abo krakow

ze vraj aj madarsko je lacne ale net to nepotvrdil tak nevim

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

kupoval jsem v polsku, kde bydlím, cca před třemi měsíci tv LG 32LH2000 - u nás v ČR cena v té době cca 13000 Kč, zde v akci při přepočtu 7500 Kč

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Bylo mi řečeno , že by si PANASONIC nekoupil v Polsku , protože to dělají oni taky a jsou to šmejdi a dost poruchový ( nechá se koupit i u nás polský výrobky tak bacha ), jedine nákup v Polsku s českou výrobou PANASONIC to ještě jde . Na zadní straně je výrobce napsaný .

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Tak nevím, asi jsou u nich Toshiby dražší, já jsem koupil v ČR Toshibu 46RV555DG za 20 000 Kč a v Polsku by mě vyšla na 28 000 Kč. Stejně tak mají dražší model 46SV685DG.

Podobná témata

1. Přijem DVB-S v Polsku
    Od HanyZ v sekci DVB-S
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 13-11-2010, 18:48
  2. Nákup Samsung UE32B7000 v Poľsku
    Od Sorge v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 25-06-2009, 13:23
  3. nakup v USA
    Od pavelhv v sekci Televize: LCD, plazma