Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Popcorn A-110 neumí zvětšovat titulky?

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Zdravím konferu, jsem docela zklamán, že tento opěvovaný přehrávač neumí posouvat a zvětšovat titulky u DVD. Zkoušel jsem měnit titulky u AVI a tam to funguje v pořádku, ale DVD ne. Poradíte někdo co s tím? Přijde mi to divné, že AVI to umí,a le DVD ne. Děkuji předem
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

palard : titulky pri DVD su bitmapy ulozene priamo ako grafika na disku .. este som nevidel dvd prehravac , ktory by to vedel .. proste titulky pri DVD sa spravia pri authoringu DVD a vsade sa zobrazuju rovnako ..

pri avi sa titulky vykresluju z textoveho suboru .. tam sa samozrejme velkost da menit .. aj umiestnenie ..

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Pytkin Zobrazit příspěvek
    pri avi sa titulky vykresluju z textoveho suboru .. tam sa samozrejme velkost da menit .. aj umiestnenie ..
    Děkuji moc za odpověď, nevím proš jsem si myslel, že se ukládají do separátní "stopy". Takže popcorn bude umět titulky z MKV souborů zvětšit a posunout?

A další dotaz: bude schopen přehrát titulky v externím souboru, které přihodím na disk vedle adresáře VIDEO_TS, nebo se to musí celé nějak předělat? Nebo nejlépe předělat do MKV?

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

palard " pri MKV mozu byt titulky aj dnu aj vonku .. myslim ze obe vie zvacsovat .. ale 100% to neviem .. ja pouzivam dabing ..

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2007

Vie pri titulkoch dokonca menit farbu,velkost a oramovanie pismien roznou farbou,treba sa pohrat so sipkami na dialkovom......

Podobná témata

1. DivX plus converter neumi titulky?
    Od homi v sekci Titulkování
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 13-06-2011, 09:29
  2. EG-R2A a bluray - neumi prehravat velké soubory??!!
    Od stechaf v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 07-09-2010, 11:03
  3. Pro otrle aneb co Panasonic kino neumi
    Od kus v sekci Editace audia
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 03-12-2008, 21:49
  4. LCD Samsung neumí automatický formát
    Od Inazuma v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-12-2007, 12:32
  5. DVD rekorder nic neumi!!!