Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TV Out jen černobíle...

dogito (2)|18.1.2009 18:27
Mám klasický problém, který se i tady už několikrát řešil, ale nikde jsem bohužel nedostal uspokojivou odpoved na muj problem... uvodem jaky tu mam stav:

- radeon HD 4800 series
- televize SONY CRT cca 3 roky stara

Zkousel jsem tato zapojeni:
- svideo na karte rovnou kabelem do svidea na televizi
- svideo na karte do skartu na televizi
- svideo na karte redukci do kompositu a ten pak do skartu na televizi
- svideo na karte redukci do kompositu a ten do kompositu na televizi

POKAZDE JEN CERNOBILE! Vyzkousel jsem samozrejme take vsechny normy a ruzna nastaveni v Catalystech...

Navic:
- stejna kabelaz (svideo+redukce na kompozit+scart) a stejna TV a fungovalo mi to i barevne, pricemz karta byla stara Gforce od Nvidia...
- zkusil jsem to i na jine televizi (starsi Phillip se skartem) a opet jen cernobila...
- kamos ma naprosto totoznou sestavu PC a jede mu to barevne (ma pouze jinou verzi XP a jinou televizi...)

CO S TIM??? Je nekde zakopan pes nebo to muze byt opravdu vadny vystup barevne slozky na te karte?

Dekuji za osvicene rady, uz me to ubiji... :)
dogito (2)|18.1.2009 20:09
tak to jsem to dopracoval.... problem vyresen....
ja ko*ot tam nechal starou redukci svideo/cinch, ktera proste fachala s Nvidii... taxem z krabice vytah tu co davaj k ATI a uz to jede... ma to jinej pocet pinu... nevim jestli mam na sebe bejt nasranej nebo bejt rad, ze to bezi :)
dekuji za rady :D
artam (1147)|18.1.2009 21:23
Nebud na seba nasrany, nepomaha to... daj si chladne pivko z chladnicky a vychutnaj si farbu :-)
pragaga (1)|16.4.2009 22:47
Dobrý den. Mám podobný problém a už nevím kde by mohl být zakopaný pes. Mám GF8800GTS od MSI s originálními ovladači mi jde obraz na TV v phodě barevně ale pokud si nainstaluji novější ovladače ať už od msi nebo od nvidie tak mi jde obraz černobíle. Samozřejmě že jsem menol normy rozlišení atd.
děkuji za rady či jinné postřehy...