Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Vantage 6000s a SKYLINK problém

pwr pwr je offline
    Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Jsem čerstvý majitel téhle mašinky a karty SKYLINK, takže v oboru sat naprostý amatér.
    Doma mám parabolu, kteou jsem nějaký čas nevyužíval. Po koupi recieveru jsem provedl SW BLIND SCAN na Astra 19.2 a 23.5. Celkově mi to našlo kolem tisícovky zahraničních programů, potud v pohodě.
    Ale, nainstaloval jsem aktuální FW (neofiko) vložil kartu SKYLINK do jednoho ze slotů. Při zvolení např. Nova, ČT1 apod., které jsou v nabídce zůstane pouze černá obrazovka, po chvíli se objeví hláška "žádný video/audio signál" a to je vše. Když vytáhnu/zasunu kartu do slotu, hlásí mi to "Smart karta vytažena/vložena" a toť vsjo. Nevím jestli je chyba v nasměrování paraboly, kartě nebo nečem jiném. Třeba někoho zkušenýho něco napadne, dík předem (je možný, že sem udělal nějakou kravinu, ale načtení FW proběhlo v poho).
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Tvoje problémy môžu byť :
    - máš zle nastavenú parabolu, čiže signál nie je dostatočný
    - ak sa táto hláška objavuje aj pri bežnom prepínaní medzi programami , nie len pri listovaní, znova hľadaj problém medzi receiverom a parabolou
    - máš zle zadané parametre TP, čiže frekvencia, VPID, FEC, polarizáciu, vyskúšaj zadať hľadanie NIT na pozíciu 23,5E, alebo automatické hľadanie
    - keby bol problém s dekódovaním, vypísalo by Ti hlášku "kódovaný program"

pwr pwr je offline
    Nováček
    Registrace
    Dec 2008

No když najedu na např na Nova, tak ve spodní liště EPG mi to ukazuje, že signál a ?? kvalita je většinou nad 90%, tak nevím. Zkusím to hledání NIT.

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od pwr Zobrazit příspěvek
    No když najedu na např na Nova, tak ve spodní liště EPG mi to ukazuje, že signál a ?? kvalita je většinou nad 90%, tak nevím. Zkusím to hledání NIT.
    vyskúšaj nastaviť sa na Novu, potvrdiť a ešte raz potvrdiť. ak to nepomôže, tak budú zle zadané parametre príjmu, ako som písal hore

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

jarino1978: Vidim, ze mas taky isty prijimac ako ja a vyzera to, ze sa vyznas Mohol by si sa prosim Ta pozriet do threadu "HD prijmac a veci kolem" a pripadne mi poradit ?

Dakujem.

Podobná témata

1. Problém s dálkovým ovládáním Vantage
    Od radek.kovacik v sekci DVB-S
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 05-06-2010, 11:01
  2. Vantage 8000S - Aky FW pre Skylink?
    Od dunaj v sekci DVB-S
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 23-11-2009, 18:43
  3. Reakcí: 32