Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVB-T v Brně aktuálně

slo (227)|12.2.2006 15:02
Tak, jak znám baráky na Bratislavské a v okolí, tak z prvního patra někam na střechu jsem to odhadl tak na 50m :-). A hele, co jsi to psal o té původní, že už tam asi není :-!!! . Když ji teď čórnou už z mříže na okně, tak aspoň ušetříš za koax :-)
JohnLee_tvf (7)|12.2.2006 15:42
[quote=slo]Tak, jak znám baráky na Bratislavské a v okolí, tak z prvního patra někam na střechu jsem to odhadl tak na 50m :-). A hele, co jsi to psal o té původní, že už tam asi není :-!!! . Když ji teď čórnou už z mříže na okně, tak aspoň ušetříš za koax :-)[/quote]


Hehe,no jsou to baraky vysoky,ale ne zas moc,nastesti jde ten koax primo k memu oknu...ohledne te puvodni anteny: stehoval jsem se do bytu pred rokem,jdou mi do nej dva koaxy, z toho jeden z nich byl podle me na UPC a druhy na dalsi antenu (nejspis STA). Pred nedavnem se odstehoval dalsi clovek pryc ktery mel pry napul UPC antenu s clovekem ktery bydlel prede mnou v byte a vzal si ze strechy tu antenu. Od te doby se rapidne snizila kvalita analogovyho prenosu (Nova v pohode,ale CT1 nic moc a CT2 hodne spatna). Takze bud vzal obe dve anteny, nebo si to jinak nedovedu vysvetlit. V oblasti anten jsem tezce neznaly...

No mozna by sla dat antena nad me okno coz je nejakych pet metru nad zemi a tam snad uz nepoleze,jen mam proste pocit ze to nepomuze. Bude o cca dva metrys vyse nez jsem ji zkousel a pred mrizema...no uvidime jak to dopadne,mam na testovani jeste dnesek,pak musim vratit TV kartu uz :(