Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SONY 46W4500 nebo Philips 42PFL9603

pv62 (6)|1.12.2008 04:38
Prosím o radu . Delší dobu vybírám novou TV a skončil jsem u těchto dvou LCD - Prosím o radu . Delší dobu vybírám novou TV a skončil jsem u těchto dvou LCD - SONY 46W4500 nebo Philips 42PFL9603. A nevím pro kterou se rozhodnout. Na televizi budu sledovat DVB-S(skylink), DVD (v budoucnu BD) ,občas PC. Pozorovací vzdálenost je 3,5m. Pokud myslíte , že na toto použití by byla vhodná nějaká jiná TV (popř.PLAZMA)tak to napište. Nechám si poradit (nerad bych byl zklamaný až se budu doma dívat na televizi). Děkuji za všechna doporučení a postřehy . A nevím pro kterou se rozhodnout. Na televizi budu sledovat DVB-S(skylink), DVD (v budoucnu BD) ,občas PC. Pozorovací vzdálenost je 3,5m. Pokud myslíte , že na toto použití by byla vhodná nějaká jiná TV (popř.PLAZMA)tak to napište. Nechám si poradit (nerad bych byl zklamaný až se budu doma dívat na televizi). Děkuji za všechna doporučení a postřehy
losos (2977)|1.12.2008 07:12
Já bych bral tu Sony.... (v každém případě aspoň 46")

A mimochodem, pročpak ti to píše všechno dvakrát ? Ne, že by na tom záleželo, ale vrtá mi to v lebce, čím to, čím to...
Hmm (1739)|1.12.2008 07:31
Na velikosti záleží, ne??? :-)
Jinak to jestli raději plazmu (pokud nechceš úzkostlivě řešit spotřebu nebo hodně hrát s TV jako monitorem) si zjisti za použití vlastních očí v nějakém dobře zásobeném kvelbu, kde bude povícero zástupců od obou technologií.