Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Kúpa domáceho kina

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

Zdravím,

chcem kúpiť na Vianoce domáce kino, zatiaľ k CRT TV Panasonic 72cm, pozdejšie možno k LCD... Podmienky sú 4stlpové, USB, HDMI 1080p, zvuk a spoľahlivosť. Vyberám medzi 2 modelmi a to LG HT762TZ alebo Panasonic SC PT 860 (ale ten je oveľa drahší). Zatiaľ som za LG, ale zvedavý som na Vaše názory, rady a skúsenosti. Takže poprosil by som Vás o pomoc, čo myslíte o LG HT 762TZ alebo všeobecne o LG dom. kinách. Díky za pomoc
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od eldorado09 Zobrazit příspěvek
    Zdravím,

chcem kúpiť na Vianoce domáce kino, zatiaľ k CRT TV Panasonic 72cm, pozdejšie možno k LCD... Podmienky sú 4stlpové, USB, HDMI 1080p, zvuk a spoľahlivosť. Vyberám medzi 2 modelmi a to LG HT762TZ alebo Panasonic SC PT 860 (ale ten je oveľa drahší). Zatiaľ som za LG, ale zvedavý som na Vaše názory, rady a skúsenosti. Takže poprosil by som Vás o pomoc, čo myslíte o LG HT 762TZ alebo všeobecne o LG dom. kinách. Díky za pomoc
    odporúčam žiadne kino nekupovať, k tej TV sa to vôbec hodiť nebude, naviac to nebude mať logický zmysel...
    odporúčam začať od začiatku a nešetriť. tým začiatkom myslím samozrejme FULL HD TV min. 46"

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

No ja mám financiu obmedzenú a vyberám medzi 2 značkou (LG alebo Panák) popr. ešte Sony, nebudem dávať 100litrov na DK a na TV (len tak zmestí sa mi do obývačky max. 37" TV)!!! Fakt nikto mi nevie pomôcť, napísať svoje skúsenosti?

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od eldorado09 Zobrazit příspěvek
    No ja mám financiu obmedzenú a vyberám medzi 2 značkou (LG alebo Panák) popr. ešte Sony, nebudem dávať 100litrov na DK a na TV (len tak zmestí sa mi do obývačky max. 37" TV)!!! Fakt nikto mi nevie pomôcť, napísať svoje skúsenosti?
    nakoľko podľa max. veľkosti TV budeš mať menšiu obývačku, možno panelák ? Tak načo 4 stlpové repro ?

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

Tak som pobehal zopár obchodov a všade mi odporúčali buď Sony alebo Panasonic DK.
    Rozmýšľam medzi Panasonic SC PT860 a Sony DAV DZ860. Vie mi niekto poradiť? Chcel by som to mať ešte na Vianoce. Díky vopred

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-01-2012, 20:20
  2. Vyber 3 TV a domaceho kina a kde nakupit
    Od BaM v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 04-01-2012, 20:58
  3. Prepojenie TV USB so zvukom z domaceho kina
    Od Ormi v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 16-01-2011, 21:34