Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Filmy Jerryho Bruckheimera

clee (6592)|1.2.2005 09:31
jak dicapria nesnasim timhle si to u me docela vylepsil. skvele zahrany, knirek ma btw. az v druhy pulce filmu...
Krtek (1279)|2.2.2005 23:53
[quote=clee]jak dicapria nesnasim timhle si to u me docela vylepsil. skvele zahrany, knirek ma btw. az v druhy pulce filmu...[/quote]

U mě Caprio dost bodoval ve filmu "Chyť mě když to dokážeš".
Právě jsem dokoukal na "Já robot". Celkem nadprůměrně natočený sci-fi dokonce i s poselstvím budoucnosti. Vynikající triky, kluci z ILM se zase překonali. Jen ty roboty bych si představoval trošku jinak.
ravalah (72)|3.2.2005 03:38
Ja robot i Minority Report pro me byly vybornym filmovym zazitkem
Chyt me kdyz to dokazes byl zajimavy,lec misty hrozne natahovany film.
Co se tyka Payback..Odplata..tak to je dokonaly NOIR.....

Vidim ve filmu vic nez obycejny konzument :-)
mouty (690)|3.2.2005 10:19
Já robot je nejlepší film tohoto roku (kromě pro mě srdcové záležitosti AvP). Odcházel jsem z kina s otevřenou hubou a těšil se až to vyjde na dvd. Ten film má všechno. Herecké výkony, zápletku, napěti, zamyšlení, trikové efekty a spád... Myslím že je to nejlepší scifi od Matrixu 1.
clee (6592)|3.2.2005 23:27
ja robot je totalni kravina, asimov se musi obracet v hrobe
ViKinG (793)|4.2.2005 09:06
mouty - clee: na první přečtení to vypadá, že spolu do kina nepůjdete :-) .
ravalah (72)|4.2.2005 18:13
[quote=clee]ja robot je totalni kravina, asimov se musi obracet v hrobe[/quote]
Odborna kritika psala o docela dobrem filmovem zpracovani Asimova.

A jo...me se to libilo hodne....asi proto ze jsem Asimova necetl:)

Ostatne stacil mi treba serial Zaklinac a bylo mi taky tak nejak blivno..Amatersky tym co natocil Batman:Dead End by byl schopen udelat daleko lepsi serial si myslim.Taky jsem to cetl a vylozene jsem to zral a tak jsem se hrozne tesil na zpracovani filmove.....no,nepotesil me:D
Krtek (1279)|5.2.2005 00:37
[quote=mouty]Já robot je nejlepší film tohoto roku (kromě pro mě srdcové záležitosti AvP). Odcházel jsem z kina s otevřenou hubou a těšil se až to vyjde na dvd. Ten film má všechno. Herecké výkony, zápletku, napěti, zamyšlení, trikové efekty a spád... Myslím že je to nejlepší scifi od Matrixu 1.[/quote]
Pokud jsi odcházel z kina s otevřenou hubou, tak si příště před tím kup u vchodu šunkovej popcorn. Zaručuji Ti, že příště budeš odcházet z kina s plnýma kalhotama. :-E
Nic proti tomuto filmu. Jen ti roboti mě moc nesedli.