Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Jaký satelitní STB k Samsung LE 37 A 656 (full HD)

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

Ahoj, prosím poraďte mi satelitní příjmač k této TV. Je full HD, tak bych asi měla zainvestovat do HD příjmače co, nebo by při této velikosti uhlopříčky stačil SD příjmač?

A jaký typ byste mi doporučili?

Mám 2 typy: HDTV Vantage HD 6000 nebo Topfield TF 7700HSCI , které mi už někdo doporučil, ale jelikož se v příjímačích nevyznám, tak nevím, který je lepší a nebo jestli existuje i jiný, co by se mi hodil. Díky

Pozn. Ani tu TV ještě nemám, pokud máte k ní připomínky, nebo názory sem s nimi, at nekupuju zajíce v pytli
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Podobnu dilemu riesim aj ja. TV som uz viacmenej rozhodnuty pre 37A656. Zo sat STB som este pozeral na Octagon 918, tiez by ma zaujimalo porovnanie s uvedenymi Vantage.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jul 2008

Citace Původně odesláno od klarka.kaja Zobrazit příspěvek
    Ahoj, prosím poraďte mi satelitní příjmač k této TV. Je full HD, tak bych asi měla zainvestovat do HD příjmače co, nebo by při této velikosti uhlopříčky stačil SD příjmač?

A jaký typ byste mi doporučili?

Mám 2 typy: HDTV Vantage HD 6000 nebo Topfield TF 7700HSCI , které mi už někdo doporučil, ale jelikož se v příjímačích nevyznám, tak nevím, který je lepší a nebo jestli existuje i jiný, co by se mi hodil. Díky

Pozn. Ani tu TV ještě nemám, pokud máte k ní připomínky, nebo názory sem s nimi, at nekupuju zajíce v pytli
    Nejlepší názor si na tuto tv uděláte když si ji necháte předvést v obchodě na všech typech programů tj. analog. vysílání digit. vys. +hdtv. nebo BR. vybírejte podle svých očí a ne podle názorů jiných, každý totiž chválí to své!

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Frankie33 Zobrazit příspěvek
    Podobnu dilemu riesim aj ja. TV som uz viacmenej rozhodnuty pre 37A656. Zo sat STB som este pozeral na Octagon 918, tiez by ma zaujimalo porovnanie s uvedenymi Vantage.
    Octagon - momentálne NDS ready
    Vantage - kvalitnejší obraz v SD a HD, podpora skoro rovnaká ako u Octagon, mínus je, že nevie zdielať ( zatiaľ )

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

díky, a jaký typ Vantage? Nepotřebuji to nej nej, ale něco, co mi bude stačit na sledování TV v HD kvalitě.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

sat. prijmac sa kupuje ku telke? :-O

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

Já ho kupuju k TV, protože zatím nemám ani TV, ani sat.přijímač. Co je na tom divného?

Banned
    Registrace
    Feb 2007

No, ze ja si sat.kupujem podla toho, na com mi najviac zalezi, ci na kvalite, alebo komforte a s telkou je to napodobne, ale tam jednoznacne asi co najlepsi obraz za co najmenej, teda inou recou, ak nieco kupujem, predsa to najskor suvisi s vecou samotnou a nie s ostatnymi nie? A este inak, to aj DVD si vyberies presne ku telke, alebo aj kable existuju specialne ku telke? Alebo este poslednykrat, takze ked budes mat tu telku a zariadenie akoze nie ku tej telke, napriklad analogove video, alebo DV kameru, tak ich na nej nemozes spustat? sranda, nereaguj. A este, je snad ti jasne, ze ked sa spatne trafis s tou telkou, tak ten SAT vlastne ani "nevyuzijes"? teda ten prijmac kvalitou sa prejavi inac na kazdej inej telke, teda chcem tym povedat, telka sa vybera ta naj !
    Naposledy upraveno uživatelem stayman: 11-11-2008 v 08:19

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

No to je přesně ono, kupuju si přijímač, který bude dobrý a dobře se projeví na mé TV. Prostě, když už budu mít tuto TV, tak chci takový přijímač, díky kterému budu mít na TV dobrý obraz. To přeci spolu souvisí. Nemůžu si k této TV koupit sat. přijímač za 2000,-, který mi ani neposkytne HD obraz. Samozřejmě bych taky chtěla co nejlepší obraz za co nejméně korun. Myslíš, že jsem TV vybrala špatně?

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Podla mna si to nepochopila, proste akykolvek satelit kupis, moze byt kvalita ina na tvojej telke,ako u suseda...

Ale v pohode, chalani ti podla mna dobre radia, len skoda, ze zakladas vela tem
    https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=17960

cital som hlavne lososa, zda sa mi jeho pohlad na vec ok.

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

vím, že mám další stejné téma, ale na tomhle se nikdo moc nechytal, tak jsem musela změnit téma na trochu obecnější, no a jelikož mi občas na tohle téma někdo napsal, tak jsem odepsala

Podobná témata

1. Jaký nejlepší satelitní přijímač ?
    Od JaroslavHraba v sekci DVB-S
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 25-04-2012, 16:24
  2. Full HDD satelitni prijimac na UPC ?
    Od Cabas v sekci DVB-S
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-10-2010, 22:02
  3. Jaký satelitní příjmač?
    Od H@nz v sekci DVB-S