Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 44

Téma: Jaký satelitní STB k Samsung LE 37 A 656 (full HD) ..... a jaké máte s touto TV zkušenosti?

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

Prosím poraďte. Mám v plánu si koupit LCD Samsung LE 37 A 656. Ráda bych od vás uživatelů slyšela názor na tuto TV a hlavně bych chtěla poradit, jaký příjmač si k této TV pořídit, abych měla dobrý obraz. Slyšela jsem, že když k tomu pořídím nějaký klasický STB na příjem satelitní TV (tu si chci pořídit), tak na Full HD obrazovce bude špatný obraz (stejně tak, když na tuto TV bud příjmat DVB-T vysílání).

Jaký příjem k této TV (nebo jí podobné TV) používáte vy a jak to vypadá. TV si pořizuju na koukání na TV stanice a občas i na filmy z DVD. Hry na tom hrát nebudu, nebo to alespoň nemám v plánu).

Tuto TV jsem si vybrala už asi před 4 měsíci (ale nebyl čas spěchat s nákupem, protože jsem se ještě nepřestěhovala do svého - ale teď už jo), vybírala jsem tehdy podle parametrů, které se mi zdáli dobré, vzhled taky pěkný. Nevím, jestli v této cenové relaci neexistuje už něco jiného, lepšího. Kdyžtak poraďte, ale slyšela jsem od mnoha lidí, že nejlepší LCD má Samsung a Panasonic, takže bych je asi upřednostnovala.

Díky moc za radu (hlavně prosím poraďte jaký ten STB a jaké máte s TV zkušenosti).
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Panzer.Dragon
    Registrace
    Sep 2008

jen takova poznamecka 40" stoji prakticky stejne jako 37" a ma trochu jine parametry vicemene je lepsi nez 37"

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2008

Souhlasim s Dragonem, nebylo by lepsi priplatit par stokorun a mit uz rovnou 40"? Planujete vyuzivat fullHD (napr. filmy v rozliseni 1080p), nebo skutecne "jen" na TV a DVD?

Registrace
    Sep 2008

myslim ze tusim kam miris dv07 taky mi pripada trochu naddimenzovana ta tv..

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2008

jj ale pokud by klarka v budoucnu vyuzila i fullHd (napr BR), tak 40" 656 je ok (hl. cena/vykon)...
    Naposledy upraveno uživatelem dv07: 06-11-2008 v 09:41

Registrace
    Sep 2008

asi jo ale vis jak hlavne na tv no a tam to zas takovej kour nebyl to bylo tak normalni tak zase jestli by nebyla vhodnejsi plazma klasika

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2008

ale tak jo na TV a DVD by stacila klidne i 37" Plazma TV Panasonic TH-37PX8E za 15k ale nechci dostat vyhubovano, ze sem taham nejakej "plasmosrot"

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2006

já tu telku mám a celkem jsem spokojený, jediné co bych jí vytknul jsou občas trochu umělé barvy (stejné u všech LCD) a občas hlavně u starčích pořadů problematičtější padání šedých přechodů (opět problém všech LCD). Nové digitálně točené pořady přijímané přes DVB-T, kvalitní DivX, DVD a HD ripy naprosto v pohodě.
    Jo a pomalé přepínaní vstupů, než se člověk prokliká na 4. vstup s počítačem, to mně vadí dost. Nemožnost provozovat zároveň české EPG a teletext, což mně zase nevadí, teletext nepoužívám.

Ohledně satelitu, jednoznačně ze tří možností bych volil Skylink (http://satelit.digizone.cz/skylink/) a z přístrojů bych trval na HDMI propojení. Zda SD nebo HD rozlišení je na tobě, já už bych asi šel do HD (http://www.digizone.cz/diskuse/978/vse/ a http://www.digizone.cz/diskuse/938/) i když zdarma je zatím k dispozici jen jedna CZ stanice. Osobně bych chtěl přístroj s HDD, protože kdo si jednou zvykne na snadné programování a možnost odpoutat se od časového diktátu TV stanic plus přeskakovat reklamy, nikdy už nechce jinak.

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

Díky za názory. Ráda bych u této TV zůstala. Chtěla bych se zeptat, zda je možné si vybrat zda v ní chci mít teletext nebo EPG. Já využívám EPG (u rodičú), manžel zase rád brouzdá na teletextu. Takže to bude asi boj nebo budem muset změnit vybranou TV.
    No ale když u ní zůstanu, jaký si mám tedy vybrat satelitní příjmač? Máte nějaký odzkoušený?

TO RADON: Ty máš stejnou TV. a příjmáš programy přes DVB-T zabudovaný v TV? a jak vypadají? Píšeš že nově točené pořady jsou OK a co třeba staré filmy? např: Slunce seno, hříšný tanec a filmy v takové kvalitě (neustále je totiž dávají), ty vypadají jak?

Nevím, jestli si mám připlatit a vzít 40 palcovou. V obchodech říkají, že na 3 m vzdálenosti stačí ta 94 palcová. Aby totiž ta 40 nebyla moc. V čem je lepší než ta 37? Zase aby na té 40 nebyl obraz horší tím, že je to větší obrazovka.

Díky za rady

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2008

rozdil mezi 37" a 40" cca 300 Kc je zanedbatelny a ziskate za to nejen vetsi obrazovku, ale treba i misto 15k kontrastu rovnych 50k.... samsung proste bere sve TV od 40" (vcetne) jako "lepsi" TV i v ramci jedne a te same rady a tak je proste lepe vybavuje a na 3m je 40" podle me pouzitelna i na kvalitni SD signal...

a ohledne prodavacu.... obcas bohuzel clovek narazi na prodavace,ktery se mu snazi podsunout ten model, ktereho maji na sklade prave nejvice a potrebuji se ho zbavit, poe se proste neprodava tak dobre jako modely jine... takze asi tak - 37" staci, ale proc si nekoupit rovnou lepsi 40", kdyz je jen o cca 300-400 Kc drazsi?
    Naposledy upraveno uživatelem dv07: 06-11-2008 v 10:41

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

OK, díky za info, no zauvažuju a možná do té 40ky půjdu. Je fakt že má 50 000:1, ale jde o to, jestli to vůbec poznám.

Co ten satelitní příjmač? To je u mě kámen úrazu? V tom se vůbec nevyznám a potřebovala bych poradit? SD nebo HD přijímač a jaký? Topfield TF 7700HSCI...............tenhle jsem našla? Nevíte zda je dobrý? Nebo xistuje i jiný HD příjmač, který je dobrý a levnější? (tenhle je cca za 6600,-) Díky

Je tu občas Avatar uživatele jordan23
    Registrace
    Jun 2008

Já žádné.

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

co žádné.......nerozumím.

Registrace
    Sep 2008

37"
    ma nizsi kontrast
    nema s-video vstup
    nema ultra clear povrch
    ma jiny panel nejak sem to moc nezkoumal ale snad ze je to nejaka starsi technologie a hur se na ni diva z uhlu 37" ma panel AUO a CMO coz jsou MVA oproti 40" S-PVA ...vubec nevim co sem ted napsal za sileny zkratky ale urcite nekdo vysvetli pokud te to bude zajimat
    a ma myslim jeste o nejakej vstup min

edit:a ted me jeste napadlo ze pokud by na tv neco bylo chybny nebo proste ste museli reklamovat tak od 40" (vcetne) vys se reklamace resi u zakaznika ze prijede servisak a vyresi nebo odveze a pak priveze coz by u te 37" nebylo a museli byste si ji vozit..
    Naposledy upraveno uživatelem Panzer.Dragon: 06-11-2008 v 12:25

Registrace
    Sep 2008

Citace Původně odesláno od klarka.kaja Zobrazit příspěvek
    co žádné.......nerozumím.
    zadne zkusenosti s touto tv tak tady udelal takovej "vtip"

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 16-05-2010, 23:33
  2. Panasonic TX-P46G10E. Jaké máte zkušenosti?
    Od BlackHawkcz v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 03-01-2010, 21:37
  3. jaké máte zkušenosti se satelity se Skylinkem k Full HD TV?
    Od mildik2 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-10-2009, 00:50
  4. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-07-2009, 18:16
  5. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 11-11-2008, 12:18