Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Winfast DTV2000 H -> kvůli změnám 31.10.2008 nejde nic naladit

SiViN (11)|31.10.2008 16:36
Zdravim, mam tuto kartu:

Winfast DTV2000 H

vzdy slo vsechno krasne naladit (mluvim o DVB-T) pres Plocha = Czech, Město = Anywhere..
ted at ladim jak ladim, nefrci to (na stejny kabel pres stolni DVB-T naladim v pohode primu, novu, ct...proste vse) TV karta ale ani nahodou..

Signal chytam z Bukovky..

Nevi prosim jak tv kartu nastavit aby to neco naslo?

Predem moc dekuji za odpovedi ;)
Ivo Mašek (10205)|31.10.2008 20:20
Na klasické TV si zjisti sílu a kvalitu signálu.
SiViN (11)|31.10.2008 20:56
to Ivo Mašek: sila 65%, kvalita 90%..to pisou shitovy prijimace (Sencor a Gogen -> takze sencor)..posledni (ted nevim znacku) ma silu 83%, kvalita 89%

kdyz pred zmenou TV sla v pc zobrazoval Winfast PVR2 2.0.3.9 tecky -> do predposledni..
drasil (2)|31.10.2008 22:44
Já jsem se dnes s touto TV kartou dostal do úplně stejné situace (v Brně). Dodnes jsem chytal 9 DVB-T kanálů, teď ani jeden :-(

Řešení: pomohla přeinstalace PVR2
SiViN (11)|1.11.2008 08:54
Tak co jsem udelal...nekolikrat jsem zkusil preinstalovat veri 2.0.3.9..(pouze preinstalovat) potom asi 2x radnou odinstalaci a zpetnou instalaci vratit a vzdy jsem to projel na Czech, Anywhere, normalni a nikdy nic..potom preinstalace na 2.0.3.10 (beta) program pri spusteni hodil chybu...tak radna deinstalace..instalace 2.0.3.10 (beta) -> program sel spustit a na Czech, Anywhere, normalni konecne nalezeno ;)

Pouzivam win Vista SP1, Winfast PVR2 2.0.3.10 (beta), Winfast DTV2000 H, Kamenický Šenov - signál z Bukové hory a chodí mi krásně: ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 (sport), všechny rádia Českého rozhlasu, Nova, Test, Prima, Prima 2, Barrandov TV

EPG jde jen na na multiplexu 1, radiokuminkace (mux 2, prima, nova) to jeste nepousteji asi..ale zase u muxu 1 nemam nazvy programu..jenom 33-1, 33-2 atd..(kanal-id)

u novy a primy nabehlo i logo

teletext chodi na vsech programech ( i kdyz bezi TV (nevypina to obraz) mam za to ze to delalo)

tak to je asi vse :) myslim ze by stalo za to udelat podobny dred..kazdy uzivatel by sepsal info podle podobne (lepsi) sablony a tak by se mohlo sesbirat mnoho informaci...

kazdopadne dekuji za rady..vse funguje jak bych chtel ;)

PS: kanaly jdou prejmenovat a konecne jdou presunovat..takze ted kdyz zmacknu 3ku..naskoci mi nova..(to driv neslo...alespon myslim :) ), a konecne Winfast PVR2 ve vistach nevypina po zapnuti Aero..

JESTE dotaz:

ted jsem si vsiml ze jde nahravat jen ve formati Transport stream (*.ts)...nevi nekdo jak to zmenit prosim? ja to myslim kdysi docilil tim, ze jsem menil Zobrazeni (VMR, VMR9, Overlay mixer) ale to ted nepomaha

tak na prevod z ts do mpg jsem zvolil: HDTVtoMPEG2 ... pracuje rychlosti prenosu disku (jen vyparsuje so do TS pro MPG nepatri, umi pracovat s vice paketama pokud jsou v TS zdroji...umi i strihat..) no jsem spokojeny..ale kdyby nekdo vedel jak prepnout to nahravani do MPG byl bych radeji :)
nlc (2)|3.11.2008 19:46
Mám stejný problém v Praze. Reinstalace PVR2 2.0.3.9 nepomohla, verze 2.0.2.17 nejde (asi ovladače). Kde seženu verzi 2.0.3.10(beta), prosím?
nlc (2)|3.11.2008 19:51
díky. teď jsem našel 2.0.3.15b tak jí asi zkusím
minu (31)|5.11.2008 18:14
Mam ten isty problem,ake ovladace mas k PVR2 ?