Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vegas Movie Platinum a maska

aa007 (41)|29.9.2008 09:01
Zdravim,
koupil sem Sony Vegas Movie Studio 9 Platinum a koukam na tutorialy pro nejaky efekty a vsude se pouziva maska ... ale at koukam kamkoliv, tak movie studio platinum masku nema ... coz me docela nemile potesilo, protoze bez masky je to akorat pinnacle, kterej nepada...
Tak se chci zeptat, jestli neni nejakej free software, kterej tu masku muze dodelat a ten efekt udelat v nem a pak to naexportovat zpatky do vegasu.
Protoze vegas pro se mi jen kvuli masce porizovat opravdu nechce.
Diky
jendau (16)|20.10.2008 12:36
Ahoj, ja zrovna testuju trial verzi MSP9 a velice vazne jeho koupi zvazuji. Co jsem koukal a trochu si s tim pohraval, tak MSP9 masky ma (viz. napoveda). Mozna by bylo dobre, abys byl konkretnejsi a napsal co presne s maskama zkousis.
marek62 (168)|20.10.2008 14:22
Ja mam klasicke Movie a to maskovat neumi.
peco (772)|20.10.2008 19:20
Sony Vegas Movie Studio Platinum 9.0 v okne pan/crop urcite moznost maskovania nema. Mam to teraz pred sebou a ziadna moznost mask tam nie je ! 9-) Takze v tomto softe ziadnu masku neurobis.

Ak mas hotovu masku z nejakeho ineho editora s alfa kanalom, tak ju vies pouzit. O tom hovori aj ta napoveda, lenze to neriesi tvorbu masiek v programe. Bez maskovania je ten soft na nic, su to vyhodene bubaky von oknom, pretoze to potom mozem strihat aj vo VirtualDub, ktory je zadara. :-R
stayman (12393)|20.10.2008 19:31
Masky nie su az tak davno vysadou Vegasu (o ostatnych radsej pomlcim) a strihalo sa na nom tiez..