Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vyber LCD Televize 32"

Rapyjer (4)|11.9.2008 21:31
Zdravim, shanim LCD Televizi s uhloprickou 32" v cene 15-18 tisic a abych pravdu rekl, moc se v nich neorientuju. Nepotrebuju nejake specialni zbytecne funkce, jen by me snad zajimalo jestli se vyplati koupit televizi s integrovanym digitalnim tunerem i presto, ze mi poskytovatel nabizi dodani externiho setoboxu.
MaxSand (91)|11.9.2008 22:55
Tak tohle jsem přinejmenším minimálně nepochopil. Ono za prvé. V dnešní době mají všechny lepší TV digitální turner( bez něho ja TV ať už LCD nebo plazma nepoužitelná). A tím poskytovatelem myslíš koho? By mě zajímalo jestli poskytoval digitalního signálu jako třeba radiokomunikace nebo telecom a kdo to všechno ty multiplexy vlastní dáváji zdarma set-top-boxy.. To asi ne :)

Ono je to pokaždý stejný. Napiš na co to budeš dělat a co máš za druhy signálu a mi ti řeknem co by pro tebe bylo nejlepší v dané cenové relaci. Ale už teď ti můžu říct, že z mé strany to bude za plazmy Panák PX8( resp. 80) nebo LCD Samsung 656 ;) Jen musíme rozhodnout jestli plazmu nebo LCD, pokud jsi to tedy už tady neprošel. Ale to pochybuji jinak bys věděl co máš koupit :)
Rapyjer (4)|11.9.2008 23:08
No tim poskytovatelem jsem myslel UPC popripade Centrio. Jinak budu to vyuzivat jenom na bezne sledovani televize + dvd, maximalne propejeni s PC/XBOX360. Vlastne ani poradne nevim, co maj dnesni televize za standardni funkce...
MaxSand (91)|12.9.2008 09:51
Takže zase jestli jsem to pochopil tak máš digitální signál po kabelovce od UPC. Ale potřebuju vědět jak často to budeš propojovat s PC nebo jak často a hlavně dlouho hraješ na tom XBOXu. Kdybys neměl XBOX tak doporučím plazmu. Ale s Xboxem kde je ve hrach statický obraz bych to viděl na LCD Samsunga LE32A656 v Datartu za 17300...S tím myslím neuděláš chybu. Ještě asi před měsícem dvěma stála tahle TV 25000, ale už se chystaj nové modely, pro tebe myslím zbytečné. Nemají žádnou funkci, kterou bys využil.
Rapyjer (4)|12.9.2008 12:27
[QUOTE=MaxSand;191356]Takže zase jestli jsem to pochopil tak máš digitální signál po kabelovce od UPC. Ale potřebuju vědět jak často to budeš propojovat s PC nebo jak často a hlavně dlouho hraješ na tom XBOXu. Kdybys neměl XBOX tak doporučím plazmu. Ale s Xboxem kde je ve hrach statický obraz bych to viděl na LCD Samsunga LE32A656 v Datartu za 17300...S tím myslím neuděláš chybu. Ještě asi před měsícem dvěma stála tahle TV 25000, ale už se chystaj nové modely, pro tebe myslím zbytečné. Nemají žádnou funkci, kterou bys využil.[/QUOTE]

Ja bych to spis videl taky na LCD, protoze jsem slysel od jednoho znameho, ze dneska uz dosahuje kvalita obrazu skoro plazmy (tvrdil, ze v nekterych pripadech ji dokonce i prevysuje). Jinak ten Samsung vypada dost solidne, takze pokud ho tady nekdo nejak racionalne neshodi, tak o nem zacnu vazne uvazovat :)
MaxSand (91)|12.9.2008 13:01
Ono minimálně ta 656 se plazmě hodně přibližuje. Když jsem je viděl v obchodě tak mezi nimi nebyl vidět moc velkej rozdíl. Kdybys neměl xbox tak bych šel spíš do PX8, ale takhle asi pro tebe bude nejlepší 656.
Criminel (4)|12.9.2008 20:52
Doporučuju ti Sharp LC-32D44E nebo 100Hz Full HD LC-32XL8E, 3 roky záruka, kvalitní panely s rychlou odezvou, výbornej skutečnej kontrast ( ne dynamickej jako u většiny ostatních ) a malá poruchovost.
Rapyjer (4)|4.10.2008 23:35
[QUOTE=MaxSand;191391]Ono minimálně ta 656 se plazmě hodně přibližuje. Když jsem je viděl v obchodě tak mezi nimi nebyl vidět moc velkej rozdíl. Kdybys neměl xbox tak bych šel spíš do PX8, ale takhle asi pro tebe bude nejlepší 656.[/QUOTE]

Videl jsem ji v obchode a mela super obraz, fakt se mi moc libil, ale jinak mi TV prisla docela mala. Vite pls nekdo, co by se dalo sehnat v zhruba stejny cenovy relaci (do 20-ti tis.) s uhloprickou 37"?
Kibi (36)|6.10.2008 11:40
LE37a559