Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Které full hd LCD umí nejlépe zpacovat(upscalovat) SD signál?

jarino1978 (8045)|4.9.2008 23:28
[QUOTE=Javdat;190611]Uff, Jardo ty mi dávaš ! Mě se zdá, že nejchytřejší jsi tady podle všeho ty !! Dobrou noc přeji směrem k Tatrám !![/QUOTE]

Ber to ako chceš, ale uvidíš v reále, kto má pravdu. Skôr, ako tu začneš písať nezmysli, sa snaž aj niečo osobne obehať. Ono 127 cm sklo je už predsa až moc na SD signál, ja to nazvem už ako nelogické. Rozhodni sa sám, žiadna technológia ( ani budúca ) Ti SD signál na takomto skle nikdy nevylepší !

Ale sú to Tvoje peniaze...
michal_h (492)|5.9.2008 10:07
[QUOTE=jarino1978;190612]Ber to ako chceš, ale uvidíš v reále, kto má pravdu. Skôr, ako tu začneš písať nezmysli, sa snaž aj niečo osobne obehať. Ono 127 cm sklo je už predsa až moc na SD signál, ja to nazvem už ako nelogické. Rozhodni sa sám, žiadna technológia ( ani budúca ) Ti SD signál na takomto skle nikdy nevylepší !

Ale sú to Tvoje peniaze...[/QUOTE]
koukám na sklo 127cm (SD, dvbt) a z 4 m je to úplně v pohodě...nemůžu porovnat jak je na tom oproti dvbt analog upc

to Javdat: z jaký dálky na to budeš koukat?
Javdat (7)|5.9.2008 12:10
3,5 m
jarino1978 (8045)|5.9.2008 12:43
[QUOTE=Javdat;190660]3,5 m[/QUOTE]

- na SD je to malá vzdialenosť
- na HD by to bolo ok, trošku bližšie, že áno...
- byť Tebou, beriem menšiu uhlopriečku, alebo zmením priority , čo znamená spolu s TV kúpim HDTV receiver, PS3 a vtedy Ti môžem napísať, že Ti gratulujem.
jarda50 (1424)|5.9.2008 13:18
javdat jediná rada, běž tam co ji mohou ukázat v provzu. Nech si ji pustit na různých signálech a koukej. Přibližuj se vzdaluj se. Snaž se objevit co je dobré a co Ti nesedí. Na řeči typu mi máme tady špatný signál, ale doma to budete mít o hodně lepší rovnou odejdi. Pokud budou vedle i jiné typy porovnávej a hodnoť co Ti více dá. Pak si projdi i ostatní a vrať se zpět a znovu koukej. Z vlastní zkušenosti Ti mohu říci, že dobře si vybrat není zas tak jednoduché a různé testy ber s rezervou, budeš se na to dívat Ty a ne testeři. Jde o to aby jsi byl Ty spokojený a vyhovovala Ti ta TV po všech stránkách. Víc už Ti k tomu říci nemohu