Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 1 z 1

Téma: Pinnacle Studio - podivné "orámování" videa?

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Přes original Pinnacle prevodnik nagrabuju z VHS DV AVI, lehce ho "oříznu" (efektem překryvného videa) a vyexportuju do mpg. Koukám ale jako blázen - vetšinou je kolem videa takový podivný rámeček cca 1pixel široký. Podle různé změny jasu jednotlivých úseků odhaduji, že v těchto "linkách" běží nějaké video. Nejedná se o chybu efektu, tento jev náhodně pozoruju i v needitovaném klipu přehrávaném v pinnacle. Mám legální 11, zkusil jsem i 12 abych vyloučil chybu verze. Co by to mohlo být? V podstatě nejsem schopen převést VHS, protože tam ty linky děsně opticky překáží (a pokud musím - jakože musím - provést ořez tak je to vůbec nekoukatelné...). Asi bych se mohl pokusit přiložit nějaký snímek (típnutí snímku ze studia anomálii nezobrazí, zvolil jsem variantu ofocení LCD...)
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IMG_3855s.jpg 
Zobrazení: 82 
Velikost: 98.3 KB 
ID: 2837  
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 03-03-2012, 23:06
  2. Corel Video Studio X3 - "konvertoring"
    Od Roman Jašek v sekci Editace videa
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 21-11-2010, 08:27