Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jaký SW na konfiguraci dálkového ovladače?

Nyny_cz (22)|20.8.2008 22:46
Zdravím,
vlastním notebook ASUS A7JC-R033, který má vestvěný Analog/Digital TV Tuner a je k němu dodáváno toto: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] dálkové ovládání a notebook je vybaven i infraportem pro příjem příkazů z tohoto dálkového ovladače.

Problém, že dodávaný SW, který toto dálkové ovládání využívá funguje jen pod Windows XP a jen z dodávaným programem ASUS Mobile Theater. Po té, co jsem přešel na Windows Vista mám prostě smůlu a dálkové ovládání mám jen pro ozdobu, protože ho nedokážu rozchodit. ASUS na to kašle a nějaký program pro Visty, který by dokázal využít dálkové ovládání nevydal a ani nevydal novou verzi zmíněného programu ASUS Mobile Theater. Pro přehrávání TV, Rádia, Videa, DVD, atd. teď používám výhradně Windows Media Center, popřípadě Windows Media Player a tak bych potřeboval poradit, jak to mám udělat, abych dálkové ovládání nakonfiguroval tak, aby se s ním tyto dva programy daly ovládat.

Předpokládám, že budu potřebovat nějaký SW, který umožní konfiguraci dálkového ovládání, ale jaký, poradí mi někdo jak na to?
Doom (2331)|21.8.2008 08:13
mrkl bych na stránky programu Girder. otázka je, jestli tvůj ovladač podporuje. ale pokud ano, tak máš hodně velkou možnost nastavit si vše dle potřeby